Эссенциале форте-Н капсулы №30 (06742)

код товара: 06742
в наличии
Срок годности до 01.03.2023
Цена:
242.50грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 06742
Срок годности до 01.03.2023
Цена:
242.50грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
Авентис
Форма выпуска
Капсулы № 30 (10x3): по 10 капсул в блистере, по 3 блистера в картонной коробке. Капсулы № 100 (10x10): по 10 капсул в блистере, по 10 блистеров в картонной коробке.

Описание

Гепатопротекторные препараты. Код АТС А05В А.

Инструкция - Эссенциале форте-Н капсулы №30

Производитель

Авентис

Страна происхождения

Польша

Состав

Діюча речовина:

1 капсула містить «Ессенціальні фосфоліпіди»O= EPLO - субстанція (фосфоліпіди із соєвих бобів ((3-sn-фосфатидил)холін), які містять аll-rac-a-токоферол) - 300 мг.

Допоміжні речовини: жир твердий, олія соєвих бобів рафінована, олія рицинова гідрогенізована, етанол 96 %, етилванілін, 4-метоксіацетофенон, пуста капсула: желатин, вода очищена, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), натрію лаурилсульфат.

Форма выпуска

Капсулы № 30 (10x3): по 10 капсул в блистере, по 3 блистера в картонной коробке. Капсулы № 100 (10x10): по 10 капсул в блистере, по 10 блистеров в картонной коробке.

Лекарственная форма

Капсулы.

Непрозрачные, продолговатые, твердые капсулы цвета хаки с пастообразным содержимым, похожим на мед.

Фармакодинамика

При захворюваннях печінки мембрани гепатоцитів та їх органели завжди зазнають ушкоджень, що може призводити до зміни активності мембранозв'язаних ферментів та рецепторних систем, порушення метаболічної функції клітини та зниження інтенсивності регенерації печінки.

Фосфоліпіди, що містяться у препараті ЕссенціалєO форте Н, за своєю хімічною структурою подібні до ендогенних фосфоліпідів, але набагато переважають їх за рахунок високого вмісту поліненасичених (есенціальних) жирних кислот. Ці високоенергетичні молекули вбудовуються переважно у структури клітинних мембран та полегшують відновлення ушкоджених тканин печінки. Оскільки цис-подвійні зв'язки цих полієнових кислот перешкоджають паралельному розташуванню вуглеводневих ланцюгів мембранних фосфоліпідів, щільність розташування фосфоліпідних структур зменшується, внаслідок чого швидкість надходження і виведення речовин зростає. Мембранозв'язані ферменти утворюють функціональні одиниці, які можуть посилювати їх активність та забезпечувати фізіологічне протікання основних метаболічних процесів.

Фосфоліпіди впливають на порушений ліпідний метаболізм шляхом регуляції метаболізму ліпопротеїнів, у результаті чого нейтральні жири та холестерин перетворюються на форми, придатні для транспортування, особливо завдяки збільшенню здатності ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ) приєднувати холестерин, та спрямовуються для подальшого окиснення. Під час виведення фосфоліпідів через жовчовивідні шляхи літогенний індекс знижується і відбувається стабілізація жовчі.

Фармакокинетика

При пероральному прийомі більше 90 % препарату всмоктується в тонкому кишечнику. Основна кількість розщеплюється під дією фосфоліпази-А до 1-ацил-лізо-фосфатидилхоліну, 50 % якого відразу реацилюється в поліненасичений фосфатидилхолін ще під час всмоктування в тонкому кишечнику. Поліненасичений фосфатидилхолін потрапляє в кров через лімфатичні шляхи і далі, переважно у комплексі з ЛПВЩ, транспортується в печінку. Максимальний вміст фосфатидилхоліну у крові через 6-24 годин після перорального прийому становить у середньому 20 %.

Період напіввиведення для холінового компонента становить 66 годин, для насичених жирних кислот - 32 години. У ході досліджень кінетики в людському організмі менше 5 % кожного із введених ізотопів 3Н і 14С виводилося з фекаліями.

Показания

Неалкогольный стеатогепатит, алкогольный стеатогепатит, острые и хронические гепатиты различной этиологии, цирроз печени, пред - и послеоперационное лечение при хирургическом вмешательстве на печени и желчевыводящих путях, токсикозы беременности, псориаз, радиационный синдром.

Противопоказания

Повышенная чувствительность к любому из компонентов препарата.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами

Дані про несумісність або взаємодію Ессенціалє форте Н з іншими лікарськими засобами відсутні.

Способы применения

Початкова доза препарату для дорослих і дітей віком від 12 років становить по 2 капсули 3 рази на добу, підтримуюча - по 1 капсулі 3 рази на добу. Капсули застосовують під час прийому їжі, не розжовують, запивають невеликою кількістю води. Рекомендований курс лікування - не менше ніж 3 місяці.

Лікування псоріазу починають з прийому 2 капсул ЕссенціалєO форте Н 3 рази на добу протягом 2 тижнів. Після цього рекомендовано 10 внутрішньовенних ін`єкцій по 5 мл з одночасним призначенням PUVA-терапії.

Після закінчення курсу ін'єкцій поновлюють прийом капсул і продовжують застосування препарату протягом 2 місяців.

Передозировка

На сегодня ни одного сообщения о передозировке или возникновении интоксикации при применении капсул Ессенціалє® форте Н не поступало.

Побочные действия

Частоту побічних ефектів визначали за такими критеріями: дуже часто (? 1/10); часто (від ? 1/100 до < 1/10); нечасто (від ? 1/1000 до < 1/100); рідко (від ? 1/10 000 до < 1/1000); дуже рідко (< 1/10 000); частота невідома.

В окремих випадках прийом препарату Ессенціалє форте Н може спричинити порушення з боку шлунково-кишкового тракту, включаючи скарги з боку шлунка, пом'якшення випорожнення або діарею.

Дуже рідко можуть виникати алергічні реакції, у т.ч. екзантема та кропив'янка. Можливий свербіж шкіри (частота випадків невідома). Про появу будь-яких небажаних ефектів, не вказаних в інструкції для медичного застосування, слід повідомити лікаря.

У разі виникнення будь-якого з вищезгаданих побічних ефектів, особливо реакцій гіперчутливості, прийом препарату Ессенціалє форте Н слід припинити. Пацієнт повинен звернутися до лікаря, який зможе визначити ступінь тяжкості реакції та призначити необхідне лікування.

Особые условия

Належні заходи безпеки при застосуванні. Немає.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

На сьогодні широке застосування сої як харчового продукту не вказує на наявність ризику при застосуванні у період вагітності.

Існує обмежена кількість даних клінічних досліджень щодо застосування препарату вагітним.

Тому застосування препарату Ессенціалє® форте Н не рекомендується у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

При застосуванні Ессенціалє форте Н швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не змінюється.

Діти. Препарат призначений для застосування дітям віком від 12 років та з приблизною масою тіла 43 кг.

Особые условия хранения

Термін придатності. 3 роки.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Зберігати у сухому місці при температурі не вище 21°С.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Синоним

ЭССЕНЦИАЛЕ® Н, ЭССЕНЦИАЛЕ® ФОРТЕ Н, ЭССЕНЦИАЛЬНЫЕ ФОСФОЛИПИДЫ

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004