Экспресс-тест для определения антигена COVID-19 назофарингеальный мазок №1 (75777)

код товара: 75777
в наличии
Срок годности до 01.04.2023
Цена:
397грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 75777
Срок годности до 01.04.2023
Цена:
397грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 500 грн.
Заказ от 500 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 500 грн. Бесплатно
Заказ от 500 грн. Бесплатно
В отделение Новой Почты
Заказ до 500 грн. По тарифам перевозчика
Заказ от 500 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
УКРЕКСП ВТО ТОВ
Обновлено:
01.08.2022
Проверено

Описание

Опис

Експрес-тест для якісного визначення антигену вірусу COVID-19 у зразках мазка з носоглотки.

Принцип дії
Якісний імуноаналіз з урахуванням хроматографічної імунологічної реакції на мембрані.

Якщо зразок містить антиген вірусу COVID-19, в зоні лінії тестування з'явиться кольорова лінія, що вказує на позитивний результат. Якщо зразок не містить антигену вірусу COVID-19, у цій зоні не з'явиться кольорова лінія, що свідчить про негативний результат. Як внутрішній контроль, в зоні контрольної лінії завжди з'являється кольорова лінія, яка вказує на те, що обсягу зразка достатньо і він був поглинений мембраною.

Характеристики ефективності
Загальна специфічність складає 98,1%

Загальна чутливість до антигену вірусу COVID-19 становить 92,1%.

Заходи безпеки
Лише для діагностики in vitro.
Не використовувати після закінчення терміну придатності.
Перед тестуванням необхідно ретельно ознайомитись з інструкцією щодо тестування та інтерпретації результатів. Для проведення тесту критичним є забір зразків. Недотримання цих процедур може призвести до неточних результатів.
Не використовувати тест для виявлення порушення цілісності упаковки.
З усіма зразками поводитися як з такими, що містять інфекційні агенти.
Дотримуватись встановлених заходів щодо мікробіологічної небезпеки під час виконання всіх процедур, а також виконувати належну утилізацію, а саме: позбутися тесту та використаних комплектуючих у щільно закритому поліетиленовому пакеті у контейнер для відходів.
Використовувати одноразові рукавички під час роботи із зразками.
У разі забору зразка сторонньою особою йому необхідно ознайомитися з інструкціями для тестування та надіти одноразові рукавички та одноразову маску перед початком забору зразка.
Зберігання
Тести слід зберігати упакованими в герметичну упаковку, при кімнатній температурі або холодильнику (при температурі 4°C - 30°C). Тест стабільний до закінчення терміну придатності, що вказаний на герметичній упаковці. Тест повинен залишатися у герметичній упаковці до його використання.

Не заморожувати. Не використовувати тест після закінчення терміну придатності. Зберігати у сухому місці. Оберігати від сонячного світла.

Забір та підготовка зразків
Послідовність забору матеріалу:
Оцінити відстань між ніздрями носа та отвором зовнішнього слухового каналу, відібрати 1-2 см (cm) - це орієнтовна глибина, на яку має бути введений назофарингеальний тампон.
Використовувати тампон, призначений для одноразового застосування. Не використовувати тампон, якщо упаковка була пошкоджена. Тампон використовувати одразу після відкриття упаковки. Не використовувати повторно тампон.
Перед початком роботи з тампоном одягнути одноразові рукавички. Не використовувати рукавички, якщо їх упаковка була пошкоджена.
Ввести тампон легким рухом у ніздрю по зовнішній стінці носового ходу на глибину 2-3 см (cm) від носового отвору, тампон вводити в ніздрю паралельно до неба, до нижньої носової раковини, потім тампон злегка опустити вниз, ввести в нижній носовий хід під нижню носову. раковину приблизно на 3-4 см (см) у дітей, 5-6 см (см) у дорослих. Якщо тампон може бути введений відповідну глибину (викривлення носової перегородки, інші анатомічні особливості тощо.), повторити спробу через іншу ніздрю.
Досягши виміряної відстані, залишити тампон на 2-3 з (s), щоб слизові виділення всоталися, далі видалити його з порожнини носа по зовнішній стінці одночасно здійснюючи обертальні рухи. УВАГА: Не випускати з рук назофарингеальний тампон під час маніпуляцій у ніздрях для запобігання травмуванню, вдиханню тампона та його потраплянню в пазухи.
Якщо тампон достатньо просочений виділеннями, не потрібно виконувати огорожу з іншої ніздрі. За потреби зразки з обох половин носа можна брати одним тампоном.
Не повертати назофарингеальний тампон для забору зразка назад у оригінальну паперову упаковку.
Для отримання достовірного результату слід якнайшвидше протестувати зразок після його забору з носоглотки. Якщо негайне тестування неможливе, то для збереження достовірності показників і, щоб уникнути можливого забруднення зразка, рекомендується помістити назофарингеальний тампон у чисту, раніше не використовувану пластикову пробірку, зберігаючи цілісність зразка. Необхідно щільно закрити пробірку і зберігати при кімнатній температурі (15°C - 30°C) протягом 1 год (h) перед проведенням аналізу. Слід переконатися, що мазок надійно прилягає до трубки, а ковпачок щільно закритий. Якщо затримка перед тестуванням перевищує 1 год (h), слід утилізувати зразок у щільно закритому поліетиленовому пакеті, контейнер для відходів. Для аналізу потрібно взяти новий зразок.
У разі потреби транспортування зразків їх потрібно запакувати відповідно до місцевих норм з перевезення етіологічних агентів.

Инструкция - Экспресс-тест для определения антигена COVID-19 назофарингеальный мазок №1

Производитель

УКРЕКСП ВТО ТОВ

Страна происхождения

Польша

Состав

Вміст упаковки

Тест-касета1 шт.
Екстракційна пробірка із буфером 1 шт.
Назофарингеальний тампон 1 шт.
Інструкція із застосування 1 шт.

Додатково необхідні матеріали

Таймер
Рукавички
Захисна маска

Лекарственная форма

Тест

Показания

Перед проведенням аналізу слід почекати доки тест, зразок, буфер та/або контролі досягнуть кімнатної температури 15? - 30?.

Помістити тампон із зразком у буфер в екстракційній пробірці. Обертати тампон протягом приблизно 10 с (s), одночасно притискаючи головку до внутрішньої стінки пробірки, щоб вивільнити антиген.
Дістати тампон, стискаючи головку всередині екстракційної пробірки. При виїмці слід вичавити з тампона якнайбільше рідини. Утилізувати використаний тампон згідно з протоколом користувача про утилізацію біологічно небезпечних відходів.
Закрити пробірку ковпачком, а потім, тримаючи вертикально, нанести 3 краплі зразка в лунку для зразка (в екстракційній пробірці з набору для одного тестування передчасно відкрутити білий ковпачок).
Перевірити результат через 15 хв. Якщо результат не рахований через 20 хв (min) або довше, він вважається недійсним та рекомендується провести повторне тестування.

Особые условия

Загальна характеристика
ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ

Чутливість та специфічність

Експрес-тест для визначення антигену вірусу COVID-19 (зразок мазка з носоглотки) порівняно з комерційним ПЛР тестом (виробництва Oriental gene):

Кількість днів після симптомів

Кількість зразків

ПЛР
позитивні зразки

Експрес-тест для визначення антигену вірусу COVID-19

? 3

9

9

7/9 = 77,8%

4 ~ 7

33

33

32/33 = 97,0%

8 ~ 14

25

25

23/25 = 92%

>14

9

9

8/9 = 88,9%

Усього

76

76

70/76 = 92,1%

95% ДІ: (87,7% ~ 93,9%)

Загальна чутливість до антигену вірусу SARS-CoV-2 (COVID-19) становить 92,1%; 95% ДІ: (87,7% - 93,9%).

Кількість зразків

ПЛР
негативні зразки

Експрес-тест для визначення антигену вірусу COVID-19

215

215

211/215 = 98,3%

Усього

Не застосовується

98,1%

95% ДІ (95,14% - 99,44%)

Загальна специфічність, згідно з наведеною таблицею, становить 98,1%; 95% ДІ (95,14% - 99,44%).

Перехресна реактивність

Експрес-тест для визначення антигену вірусу COVID-19 протестували на інших збудниках (таблиця нижче). Результати не виявили перехресну реактивність.

Відсутність перехресної реактивності

Риновірус людини 14

Arcanobacterium

Staphylococcus aureus subspaureus

Коронавірус людини OC43

Риновірус людини 16

Candida albicans

Staphylococcus epidermidis

Коронавірус NL63

Кір

Corynebacterium

Streptococcus pneumoniae

Грип A H1N1

Паротит

Escherichia coli

Streptococcus pyogenes

Грип A H3N2

Вірус парагрипу 2

Moraxella catarrhalis

Streptococcus salivarius

Грип B

Вірус парагрипу 3

Neisseria lactamica

Streptococcus sp group F

Риновірус людини 2

Респіраторно-синцитіальний вірус

Nesseria subllava

Pseudomonas aeruginosa

Інтерферуюча речовина

На чутливість та специфічність експрес-тесту для визначення антигену вірусу COVID-19 (зразок мазка з носоглотки) не впливають речовини, наведені нижче:

Аналіти

Концентрація

Аналіти

Концентрація

Цілісна кров

20 мкл/мл (µl/ml)

Оксиметазолін

0,6 мг/мл (mg/ml)

Муцин

50 мкг/мл (µg/ml)

Фенілефрин

12 мг/мл (mg/ml)

Назальний спрей Будесонід

200 мкл/мл (µl/ml)

Ребетол

4,5 мкг/мл (µg/ml)

Дексаметазон

0,8 мг/мл (мг/мл)

Рельонця

282 нг/мл (ng/ml)

Флунізолід

6,8 нг/мл (ng/ml)

Таміфлю

1,1 мкг/мл (µg/ml)

Мупіроцин

12 мг/мл (mg/ml)

Тобраміцин

2,43 мг/мл (mg/ml)

Особые условия хранения

Інтерпритація результатів
Позитивний: з'явилися дві лінії. Одна повинна завжди з'являтися у зоні контрольної лінії (С), інша має з'явитися у зоні лінії тестування.

*ПРИМІТКА: Інтенсивність забарвлення в зоні лінії тестування може змінюватись залежно від концентрації антигену вірусу COVID-19, присутніх у зразку.

Відповідно, будь-який відтінок кольору в зоні лінії тестування слід вважати позитивним.

Негативний: одна кольорова лінія з'явилася у зоні контрольної лінії (С). Жодна видима кольорова лінія у зоні лінії тестування не з'явилася.

Недійсний: контрольна лінія не відображається. Недостатній обсяг зразка чи застосування неправильної техніки виконання процедури є найімовірнішими причинами відсутності контрольної лінії. Переглянути процедуру та повторити тест за допомогою нового виробу. Якщо проблема не зникне, негайно припинити використання тест-набору та звернутися до місцевого дистриб'ютора.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004