Экспресс-тест BestTest на антиген COVID-19 (83653)

код товара: 83653
в наличии
Срок годности до 01.05.2023
Цена:
189.40грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 83653
Срок годности до 01.05.2023
Цена:
189.40грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 500 грн.
Заказ от 500 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 500 грн. Бесплатно
Заказ от 500 грн. Бесплатно
В отделение Новой Почты
Заказ до 500 грн. По тарифам перевозчика
Заказ от 500 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
Бероу ТОВ
Обновлено:
02.05.2022
Проверено

Описание

Тяжкий гострий респіраторний синдром коронавіруса-2 (SARS-COV-2) - це штам вірусу, що викликав спалах нової коронавірусной хвороби (COVID-19), яка згодом вразила країни і регіони в усьому світі. Важкий початок хвороби може призвести до смерті внаслідок масивного пошкодження легенів і прогресуючої дихальної недостатності. 11 березня 2020 Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оголосила про глобальну спалаху пандемії COVID-19, пов'язаної зі значним рівнем захворюваності та смертності.

Тест на виявлення антигену COVID -19 компанії Бест Тест (BEST TEST)- це швидкий та зручний імунохроматографічний аналіз для якісного виявлення вірусного нуклеопротеїну з мазка носоглотки, отриманого від пацієнта з ознаками та симптомами респіраторної інфекції. Цей медичний виріб призначений для швидкої диференціальної діагностики вірусної інфекції COVID-19.

За результатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи тести Best Test TM відповідають вимогам діючого санітарного законодавства України і можуть бути використані у заявленій сфері застосування.

Експрес-тести фабрики Артрон (BEST TEST ТМ) внесені до реєстру Держпродспоживслужби. Номер в реєстрі №30000Даний аналіз не призначений для скринінгу пацієнтів або як допоміжний засіб для діагностування пацієнтів із підозрою на наявність антигенів інфекції COVID-19. Результати тесту мають бути підтверджені за допомогою діагностичного набору, що застосовує метод полімеразної ланцюгової реакції зі зворотною транскриптазою в реальному часі (ЗТ-ПЛР); вони не виключають факт інфікування вірусом COVID-19 і не мають слугувати єдиною підставою для початку лікування або прийняття інших рішень стосовно лікування.

Инструкция - Экспресс-тест BestTest на антиген COVID-19

Бренд

Производитель

Бероу ТОВ

Страна происхождения

Канада

Показания

Тест на антиген COVID-19

Способы применения

ВІДБІР ЗРАЗКІВ


* свіжозібрані зразки слід обробляти якомога швидше, але не пізніше однієї години після збору. Важливо дотримуватися правильного методу збору і підготовки зразків.
* Для тесту реагент, зразки та медичні вироби необхідно залишити нагрітися до кімнатної температури (від + 15 ° C до + 30 ° C)


ПРОЦЕДУРА АНАЛІЗУ


1) додайте 400 мкл екстракційного буфера (приблизно 12 крапель) в пробірку з реагентом.
2) енергійно перейдіть тампоном не менше 10 разів, притискаючи його до стінок пробірки.
3) закрийте ковпачком пробірку зі зразком і зафіксуйте її у вертикальній позиції.
Додайте 5 крапель (приблизно 120 мкл) зразка до лунки планшета, уникаючи утворення бульбашок повітря.


* Примітка: у разі отримання згущеного зразка: якщо зразок не переміститься до мембрани протягом 20 секунд, нанесіть ще 1-2 краплі розчину реагенту, щоб полегшити переміщення. Результат необхідно зчитувати через 20 хвилин.

Інтерпретація результатів


Негативний
Рожева смужка проявляється тільки в зоні контролю, свідчить про негативний результат тесту на інфекцію COVID-19.


Позитивний
Виявляється чітка рожева контрольна смужка і тестова смужка, свідчить про позитивний результат тесту на інфекцію COVID-19.


Недійсний
У зоні контролю смужка не проявилася. Проведіть тест повторно з новим набором.

Обмеження до застосування


* Цей набір призначений тільки для зразків мазків з носоглотки, які збираються і відразу аналізуються (тобто мазків, які не були поміщені в транспортне середовище).

* Набір включає попередньо розведений реагент для обробки зразка в готовій до використання пробірці, що йде в комплекті.

* Набір не призначений для аналізу рідких зразків, таких як назальні змиви або аспірати, або мазків, поміщених в транспортному середовищі, оскільки результати тесту можуть бути неточними або помилковими через надмірне розведення.

* Використовуйте за методикою тестування, визначеною місцевими органами охорони здоров'я.

* Вологість і неналежна температура можуть негативно вплинути на результати.

* Зміст цього набору слід використовувати для якісного виявлення антигену COVID-19 з мазка з носоглотки.

* Негативний результат тесту може мати місце, якщо рівень антигену в зразку присутній в кількості, нижче межі чутливості тесту.

* Недотримання методики проведення тесту та інтерпретацію його результатів можуть негативно вплинути на результати тесту та / або призвести до недійсності.

* Негативні результати тесту не виключають можливість присутності інших вірусних інфекцій, не пов'язаних з COVID-19.

* Позитивні результати тесту не виключають інфікування іншими патогенами.


* Позитивні і негативні прогнозовані значення сильно залежать від поширеності вірусу. Хибно-негативні результати тестів більш вірогідні під час пікової активності, коли рівень поширеності захворювання високий. Хибнопозитивні результати тестів більш вірогідні в період низької активності грипу, коли поширеність становить від помірного до низького рівня.
* Специфічні для тесту обмеження, при необхідності.

Особые условия

• Не використовуйте тест повторно.

• Не використовуйте, якщо пошкоджено герметичну цілісність пакетика або упаковку тест-набору.

• Не використовуйте після закінчення терміну придатності, зазначеного на пакетику.

• Не змішуйте між собою та не обмінюйте різні зразки.

• Після закінчення тесту ретельно вимийте руки.

• Заборонено вживати їжу, напої та паління цигарок у місці обробки зразків або тест-наборів.

• Ретельно витріть пролиті речовини та обробіть місце належними засобами для дезінфекції.

• 3 усіма зразками необхідно поводитись з обережністю, ніби вони містять збудники інфекції. Дотримуйтесь встановлених запобіжних заходів для уникнення мікробіологічної небезпеки протягом виконання всіх процедур тесту.

• Утилізуйте всі зразки та використані медичні вироби. Обробка та утилізація небезпечних матеріалів має відповідати місцевим, національним або регіональним нормам.

• Зберігати в недоступному для дітей місці.

• Тільки для in vitro діагностики.

Особые условия хранения

* Тестовий пристрій в герметичній упаковці можна зберігати при температурі від + 2 ° C до +30 ° C до закінчення терміну придатності. Не заморожує тестовий пристрій.
* Тестовий пристрій необхідно зберігати далеко від прямих сонячних променів і захищати від впливу вологи і джерел тепла

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004