Экобиол Б.В. капсулы №20 (36447)

Срок годности до 01.03.2023
код товара: 36447
в наличии
Срок годности до 01.03.2023
в наличии
код товара: 36447
Количество:
Цена:
372.60грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Срок годности до 01.03.2023
в наличии
код товара: 36447
Количество:
Цена:
372.60грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Характеристики
Производитель
Sensilab Polska Sp.z o.o-S.K.A.
Описание
Екобіол Б. В." містить компоненти, які сприяють одночасному усуненню дисбактеріозу кишечника і дисбіозу піхви, блокують проникнення умовно-патогенних мікроорганізмів з кишечника в піхву, сприяють нормалізації місцевого імунітету слизової оболонки піхви і підвищенню її стійкості до патогенної і умовно-патогенної мікрофлори. Препарат сприяє одужанню жінок з бактеріальним вагінозом і запобігає рецидивам захворювання.


Lactobacillus crispatus LCR01-це основа нормальної мікрофлори піхви жінок, дуже рідко хворіють бактеріальним вагінозом. Ці лактобактерії блокують прикріплення умовно-патогенних мікроорганізмів до слизової оболонки піхви і знищують їх за рахунок продукції перекису водню. В результаті в піхву ліквідується вогнище умовно-патогенної мікрофлори, яка провокує розвиток бактеріального вагінозу.

Lactobacillus gasseri LMG 26661 сприяють швидкій нормалізації pH піхви за рахунок продукції молочної кислоти. В результаті створюються умови для швидкого відновлення оптимальної кількості корисних лактобактерій в піхву і нормалізації мікробіоценозу.

Lactobacillus rhamnosus GG і Bifidobacterium Breve сприяють усуненню умовно-патогенної мікрофлори в кишечнику, нормалізації корисної мікрофлори кишечника, зміцненню кишкового бар'єру. Таким чином, блокується постійне надходження умовно-патогенних кишкових мікроорганізмів в піхву, що запобігає розвитку рецидивів захворювання.

Лактоферрин має імуномодулюючу властивість, сприяє відновленню місцевого імунітету слизової оболонки кишечника і піхви, перешкоджає формуванню колоній мікроорганізмів і пригнічує розвиток мікробної біоплівки при бактеріальному вагінозі. Завдяки цьому підвищується опірність слизової оболонки урогенітального тракту і кишечника до умовно-патогенної флори, що сприяє запобіганню розвитку загострень бактеріального вагінозу.

Мальтодекстрин є ідеальним поживним субстратом для росту і розмноження корисних для організму лакто - і біфідобактерій, сприяє швидкій нормалізації мікрофлори кишечника і урогенітального тракту і одужанню жінок з бактеріальним вагінозом.

Инструкция - Экобиол Б.В. капсулы №20

Производитель

Sensilab Polska Sp.z o.o-S.K.A.

Страна происхождения

Польша

Состав

Діючі речовини:
Lactobacillus gassed LMG 26661 - 2?109 КУО; Lactobacillus crispatus LCR01 - 1?109 КУО; Bifidobacterium breve BR03 - 1?109 КУО; Lactobacillus rhamnosus GG AF ATCC 53103 - 1?109 КУО, лактоферрин - 100 мг.

Допоміжна речовина:
мальтодекстрин.

Лекарственная форма

Капсули

Показания

Екобіол Б. В." рекомендується вживати в якості дієтичної добавки до раціону харчування дорослим - додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій.

Способы применения

Вживати дорослим (у тому числі вагітним і годуючим груддю) по дві капсули 1 раз на добу незалежно від прийому їжі, якщо лікар не призначив інакше.

Термін вживання становить 10 днів, якщо лікар не призначив інакше.

Подальші курси і періодичність повторних курсів визначає лікар індивідуально.

Особые условия

Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів.

Перед початком вживання дієтичної добавки і при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

Не запивати гарячими або алкогольсодержащими напоями.

Особые условия хранения

Термін придатності
2 роки


Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі не вище 25 °С в сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

08004 08004