Дезекон ОМ саше 20 мл (08652)

код товара: 08652
в наличии
Срок годности до 01.09.2025
Цена:
25.40грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 08652
Срок годности до 01.09.2025
Цена:
25.40грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
Baltiachemi OU
Обновлено:
01.12.2021
Проверено

Описание

Дезекон ОМ (в саше по 20 мл) - високоекономічне лужне низькопінні концентрований дезінфекційний засіб на основі композиції четвертинних амонієвих солей, амінів і бігуанідів для дезінфекції, комплексної мийки, дезодорування.

Засіб має бактерицидні (включаючи збудників туберкульозу*, P. aeruginosa, S. aureus), віруліцидні (включаючи віруси гепатитів В, С, ВІЛ, герпесу, грипу), фунгіцидні (проти збудників кандидозів і дерматомікозів, а також цвілевих грибів A. niger, в т.ч. в споровій формі) властивості. При підвищенні температури розчинів їх антимікробна активність і миюча здатність збільшуються.

Засіб добре змішується з холодною і гарячою водою в будь-якому співвідношенні. Водні розчини прозорі, зі слабким запахом ароматизатора і помірним піноутворенням; мають миючі властивості, які посилюються при підвищенні температури робочих розчинів; не фіксують забруднення на поверхнях об'єктів обробки, добре змиваються, не залишають плям і нальоту, видаляють органічні забруднення. Робочі розчини не пошкоджують поверхні об'єктів, виготовлених з металів, скла, полімерних матеріалів, гуми, пластмас, лакофарбове, гальванічне покриття. Не знебарвлює і не знижує міцність тканин, полегшує прання.

Инструкция - Дезекон ОМ саше 20 мл

Производитель

Baltiachemi OU

Страна происхождения

Украина

Состав

Дыючы речовини:
Синергічна композиція дидецилдиметиламоніум хлориду - не менше 9,0%, амінопропілдодецилпропандіаміну - не менше 5,0%, полігексаметиленбігуанід гідрохлориду - не менше 0,98%.

Допоміжних речовини:
сурфактант, регулятор рН, барвник, ароматизатор.

Лекарственная форма

Порошок

Показания

Засіб для дизенфекції приміщень

Способы применения

Засіб застосовується у вигляді водних робочих розчинів в концентрації від 0,02% до 5% в залежності від сфери застосування, мети обробки, виду забруднення, збудника і об'єктів обробки. Норма ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ - 100 мл/м2.

Способи обробки:

- ручний (протирання),
- зрошення,
- механізований (в т. ч. в підлогомиючих машинах),
- занурення,
- замочування,
- аерозольний.

Особые условия

Показники безпеки
IV клас небезпеки (мало небезпечні речовини по ГОСТ 12.1.007-76) при нанесенні на шкіру, інгаляційному дії в умовах вільного випаровування І ІІІ клас небезпеки (помірно небезпечні речовини по ГОСТ 12.1.007-76) при введенні в шлунок. Дозволено для застосування в присутності пацієнтів, персоналу методом протирання і замочування, не дратує органи дихання і очі, має приємний запах.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004