Дезактин 1 кг банка (70237)

код товара: 70237
в наличии
Срок годности до 01.10.2024
Цена:
367.80грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 70237
Срок годности до 01.10.2024
Цена:
367.80грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
Делана ООО
Обновлено:
20.12.2021
Проверено

Описание

Порошок для дезінфекції Дезактин (1 кг) призначений для дезінфекції та очищення поверхонь всіх видів (приміщення, меблі, прилади, інвентар, посуд, санітарно-технічне обладнання і т.д.); для дезінфекції, передстерилізаційного очищення, а також суміщених процесів дезінфекції та передстерилізаційного очищення медичних інструментів (у тому числі хірургічних, стоматологічних та ін.) з корозіоностійких металів.

Має миючі якості.

Зручний для персоналу при приготуванні і використанні.Инструкция - Дезактин 1 кг банка

Производитель

Делана ООО

Страна происхождения

Украина

Состав

Діюча речовина:
1,3-дихлор-5,5-диметилгидантоин (дихлорантин) - 21,0-23,0%;

Допоміжні речовини:
5,5-диметилгидантоин - 12,4-16,4%, диспергатор - 9,0-12,0%; аніонні поверхнево-активні речовини-3,2-5,0%; інгібітор корозії до 10,0%; наповнювач до 100,0%.

Лекарственная форма

Порошок

Показания

Для дезінфекції та очищення поверхонь всіх видів (приміщення, меблі, прилади, інвентар, посуд, санітарно-технічне обладнання і т.д.); для дезінфекції, передстерилізаційного очищення, а також суміщених процесів дезінфекції та передстерилізаційного очищення медичних інструментів (у тому числі хірургічних, стоматологічних та ін.) з корозіоностійких металів.

Способы применения

Дезінфекцію можна проводити методами зрошення або протирання. Норма витрати 100 мл робочого розчину на 1 кв.м оброблюваної площі.

Використовується для дезінфекції та одночасного очищення і миття при бактеріальних і вірусних інфекціях в 0,1-0,2% концентраціях при експозиції 60 хвилин, грибкових інфекціях і туберкульозі в 1% концентрації при експозиції 60-90 хвилин.

Приготування робочих розчинів

Методика і умови приготування робочих розчинів.

Робочі розчини дезактину готують в промаркованої тарі з будь-яких матеріалів, за винятком оцинкованого заліза, шляхом розчинення у воді при перемішуванні протягом 1-2 хв.

При виготовленні робочих розчинів 0,5 - 2,5% концентрації доцільно спочатку приготувати суспензію кошти в невеликій кількості води, а потім довести водою до розрахованого обсягу.

Допускається використовувати гарячу воду при температурі (60±5) °С для приготування розчинів 0,5-2,5% концентрації з метою прискорення розчинення засобу.

Передозировка

Ознаки гострого отруєння. Явища подразнення слизової оболонки очей і верхніх дихальних шляхів - сльозотеча, набряк і гіперемія кон'юнктиви, лоскіт в горлі, кашель.

Заходи першої допомоги при гострому (респіраторному) отруєнні засобом. При ураженні дихальних шляхів необхідно вивести потерпілого на свіже повітря або в добре провітрюване приміщення, забезпечити спокій, тепло, звільнити від тісного одягу. Рекомендується випити молока.

Заходи першої допомоги при попаданні засобу в очі. Необхідно промити очі проточною водою протягом 10-15 хв і звернутися до лікаря. При подразненні слизової оболонки очей рекомендується закапати в очі альбуцид.

Заходи першої допомоги при попаданні засобу на шкіру. Промивають уражену ділянку шкіри проточною водою. При попаданні кошти на робочий одяг потрібно зняти його, а ділянку шкіри під одягом ретельно промити проточною водою.

Заходи першої допомоги при попаданні кошти в шлунок. Промивають шлунок холодною питною водою (випити кілька склянок холодної води і викликати блювоту). Після промивання шлунка рекомендується випити молока.

Нейтралізація кошти. Залишки кошти на об'єктах в середовищі життєдіяльності людини нейтралізують 1,0% розчином тіосульфату натрію.

Побочные действия

Ознаки гострого отруєння: явища подразнення слизової оболонки очей і верхніх дихальних шляхів - сльозотеча, набряк і гіперемія кон'юнктиви, лоскіт в горлі, кашель.

Особые условия хранения

Термін зберігання:
3 роки


Умови зберігання
"Дезактин" зберігають в упаковці виробника в критих неопалюваних складських приміщеннях, які захищені від вологи і прямих сонячних променів при температурі від -15°С до +30°С.
Препарат зберігають осторонь від джерел відкритого вогню і тепла не більше, ніж в 3 яруси.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004