Дарексин суппозитории №10 (36533)

Срок годности до 01.03.2023
код товара: 36533
в наличии
Срок годности до 01.03.2023
в наличии
код товара: 36533
Количество:
Цена:
343.90грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Срок годности до 01.03.2023
в наличии
код товара: 36533
Количество:
Цена:
343.90грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Характеристики
Производитель
Ляхова А.Б. ФОП
Описание
Дарексін має регенеруючу, протизапальну, антибактеріальну та імуномодулюючу дію, сприяє швидкому загоєнню ран, тріщин, ерозій. Володіє репаративною дією.

До складу Дерексіна входить декспантенол, який переходить в організмі в пантотенову кислоту, яка є складовою частиною коферменту А і бере участь в процесах ацетилювання, вуглеводному і жировому обміні, у синтезі ацетилхоліну, кортикостероїдів, порфіринів; стимулює регенерацію шкіри, слизових оболонок, нормалізує клітинний метаболізм, прискорює мітоз і збільшує міцність колагенових волокон.

Ацетилхолін, як нейрогуморальний трансмітер парасимпатичного відділу вегетативної нервової системи, підтримує нормальну секреторну і кінетичну функції кишківника. Надає регенеруючу, метаболічну та слабку протизапальну дію.

До складу Дерексіну входить комплекс йоду та полімеру полівінілпіролідону, що виділяє йод протягом певного часу після його нанесення на шкіру. Елементарний йод проявляє сильну бактерицидну дію, має широкий спектр протимікробної дії щодо бактерій, вірусів, грибків та найпростіших мікроорганізмів.

Инструкция - Дарексин суппозитории №10

Производитель

Ляхова А.Б. ФОП

Страна происхождения

Украина

Состав

Діюча речовина:
дарексін 1 супозиторія містить дарексіну 2,3 м

Лекарственная форма

Супозиторії жовтого кольору, конусної форми.

Фармакодинамика

Механізм дії: вільний йод здійснює швидкий бактерицидний ефект, а полімер є депо для йоду. При контакті зі шкірою та слизовими оболонками з полімера виділяється значна кількість йоду. Йод реагує з окислювальними-сульфідними (SH) та гідроксильними (ОН)-групами амінокислот, що входять до складу ферментів і структурних білків мікроорганізмів, інактивуючи або руйнуючи ці білки. Більшість мікроорганізмів знищуються при дії in vitro менш ніж за хвилину, а основна руйнівна дія відбувається у перші 15-30 секунд. При цьому йод знебарвлюється, у зв'язку з чим зміна насиченості коричневого кольору є індикатором його ефективності.

Активна речовина Дарексіна супозиторії має широкий антимікробний спектр дії, а саме - діє на грампозитивні та грамнегативні бактерії (бактерицидний), на віруси (віруліцидний), на грибки (фунгіцидний) та спори грибків (спорицидний), а також на деяких простіші мікроорганізми (протозойний). Завдяки механізму дії резистентність на Дарексін, у тому числі вторинна резистентність при довготривалому застосуванні не очікується.

Показания

Призначений для підтримки в фізіологічних межах функціонального стану людини при використанні в якості стимулюючих, тонізуючих композицій.
В гінекології: вагініти, кольпіти, аднексіти, ерозії шийки матки, міоми матки.
В проктологи: геморої, тріщини заднього проходу, сигмоідіти, поліпози.
В урології: аденома передміхурової залози, простатити (бактеріальні), цистити, уретрити.

Противопоказания

Непереносимість йоду.
Не приймати дітям до 16 років.

Способы применения

Вводиться в пряму кишку або піхву після очисної клізми або спринцювання по 1-2 супозиторії на добу.


Не є лікарським засобом.

Передозировка

Симптоми передозування невідомі. У випадку перевищення дози рекомендується промивання шлунку або піхви і симптоматичне лікування.

Особые условия

Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Не перевищувати рекомендованої дози.

Особые условия хранения

Термін придатності.
2 роки.


Умови зберігання.
Зберігати в оригінальній упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла та закритих джерел тепла місці, при температурі від 4°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%.
Зберігати в недоступному для дітей місці.


08004 08004