Цистогиал раствор для защиты слизистой оболочки мочевого пузыря 0.2% флакон 50мл (26504)

код товара: 26504
товар отсутствует
товар отсутствует
Товар отсутствует
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
Євролек ТОВ

Описание

Розчин стерильний на основі гіалуронової кислоти для захисту слизової оболонки сечового міхура Цистогіал 0,2%, 50 мл у флаконі (50 мл розчину місять 100 мг гіалуронової кислоти) - це захистний засіб для слизової оболонки уретри та сечового міхура. Це стерильний медичний виріб, який містить гіалуронову кислоту, полісахарид який присутній у всіх тканинах людського тіла, де він виконує різні та необхідні біологічні функції; завдяки своїм захисним та плівкоутворюючим властивостям забезпечує природній та безпечний процес клітинної регенерації при альтерації слизової оболонки уретри та сечового міхура.

Основна мета використання виробу - захист слизової оболонки сечового міхура та уретри.
Гіалуронова кислота, яка є основним компонентом, стимулює фізіологічний процес відновлення ураженої слизової оболонки, що позитивно впливає на перебіг процесу регенерації слизової оболонки уретри та сечового міхура. Гіалуронова кислота є компонентом глікозаміногліканового шару, який знаходиться у високих концентраціях у субепітеліа¬льному шарі стінок сечового міхура та призначений для його захисту від подразнюючих компо-нентів сечі. Гіалуронова кислота сприяє відновленню пошкодженого гліко-заміногліканового (ГАГ) шару слизової оболонки сечового міхура.

Виріб добре переноситься організмом людини.

Инструкция - Цистогиал раствор для защиты слизистой оболочки мочевого пузыря 0.2% флакон 50мл

Производитель

Євролек ТОВ

Страна происхождения

Италия

Лекарственная форма

Розчин.

Показания

Хронічний/рецидивуючий цистит, інтерстиціальний цистит, гіперактивний сечовий міхур, а також променевий цистит у пацієнтів, які піддавалися опроміненню, тобто в онкологічній радіотерапії.

В урології для профілактики та в якості допоміжного засобу для відновлення слизової оболонки уретри та сечового міхура при різноманітних маніпуляціях.

В гінекології при інвазивних гінекологічних тестах.

Противопоказания

Підвищена чутливість до компонентів виробу, вагітність, грудне вигодо-вування, дитячій вік.

Способы применения

Розчин стерильний на основі гіалуронової кислоти для захисту слизової оболонки сечового міхура Цистогіал 0,2%, 50 ml/мл у флаконі призначений для інстиляції в сечовий міхур.

Введення в сечовий міхур здійснюється медичними працівниками за допомогою катетера або за допомогою шприца, безпосередньо в уретру.

Перед введенням слід опорожнити сечовий міхур.

Температура флакона перед застосуванням повинна бути не менше 20 °С. Розчин необхідно утримувати в сечовому міхурі якомога довше (до 2 годин), але не менше 30 хвилин.

У разі вагінального застосування використовується шприц або канюля. Розчин стерильний на основі гіалуронової кислоти для захисту слизової оболонки сечового міхура Цистогіал 0,2%, 50 ml/мл у флаконі призначений для одноразового використання, використовувати увесь флакон.

Виріб застосовують 1 раз на тиждень, протягом 4-6 тижнів.

У подальшому проводять інстиляцію 1 раз на місяць, їх кількість визначає лікар.

Загальний курс може складати до 12 інстиляцій.

Особые условия

Застереження.

Для професійного використання!

Якість та функціональність виробу гарантується лише в разі збереження цілісності первинної упаковки. У випадку подразнення або гіперчутливості до виробу припиніть використання; проконсультуйтесь з Вашим лікарем якщо симптоми зберігаються.

Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Для одноразового використання.

Використовуйте весь вміст флакону за один раз.

Не використовуйте після закінчення терміну придатності.

Не використовувати повторно.

Особые условия хранения

Зберігати при температурі від 5 до 40 °С, в захищеному від світла місці.

Не заморожувати.

Зберігати в недоступних для дітей місці.

Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004