Цертамен капс.№20 (70058)

код товара: 70058
товар отсутствует
товар отсутствует
Товар отсутствует
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 500 грн.
Заказ от 500 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 500 грн. Бесплатно
Заказ от 500 грн. Бесплатно
В отделение Новой Почты
Заказ до 500 грн. По тарифам перевозчика
Заказ от 500 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
Нутрімед ТОВ
Обновлено:
11.02.2022
Проверено

Описание

Цертамен може бути рекомендований з метою нормалізації функціонального стану нервової системи у осіб, які перебувають в умовах психічних і фізичних перевантажень, що супроводжуються стресом і виснаженням організму, при порушенні сну, з метою зниження ризику виникнення і розвитку соматичних серцево-судинних і неврологічних захворювань, поліпшення загального стану при хронічних захворюваннях і при їх загостреннях.

Біологічно активні речовини, що входять до складу фітоекстрактів, мають помірні седативні властивості, сприяють усуненню відчуття дратівливості і психоемоційної напруженості, підвищують працездатність і поліпшують сон.

Не застосовувати препарат як заміну повноцінного раціону харчування.

Инструкция - Цертамен капс.№20

Производитель

Нутрімед ТОВ

Страна происхождения

Украина

Состав

Діючі речовини:
пасифлора (Passiflora incarnata herba), екстракт трави - 70 мг, лаванда колоскова (Lavandula angustifolia), екстракт трави і квітів - 60 мг, хміль (Humulus iupulus), екстракт суцвіть - 60 мг, валеріана лікарська (Valeriana oflicinalis radix), екстракт кореня - 40 мг, пустирник серцевий (Leonurus cardiaca), екстракт трави - ЗО мг, меліса лікарська (Melissa officinalis herba), екстракт трави - ЗО мг, півонія похила (Paeonia anomala radix), екстракт кореня - 15 мг

Допоміжні речовини:
наповнювачі: аеросил (двоокис кремнію аморфний), цукор молочний; оболонка капсули: желатин.

Лекарственная форма

Капсули

Показания

Для нормалізації функціонального стану нервової системи у осіб, які перебувають в умовах психічних і фізичних перевантажень.

Противопоказания

Період вагітності і лактації, індивідуальна непереносимість компонентів.

Способы применения

Вживати дорослим по 1-2 капсули 2 рази на добу після їжі, а при порушеннях сну - по 1-2 капсули за 1:00 до сну; запиваючи достатньою кількістю питної води.

Курс прийому становить 2-3 місяці. У разі необхідності курс можна повторити.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Особые условия хранения

Термін придатності:
2 роки.

Умови зберігання:
зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004