Блефарогель 1 гель офтальмологический 15г (32495)

код товара: 32495
товар отсутствует
товар отсутствует
Товар отсутствует
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
Гельтек-Медика ООО
Торговое название
Обновлено:
01.09.2021
Проверено

Описание

Блефарогель 1 - гель для повік, призначений для лікування і профілактики запалення повік (блефаритів). На сьогоднішній день Блефарогель 1 використовується і як лікувально-профілактичний засіб, і як засіб для догляду за шкірою навколо очей.

Основу блефарогелі становить гіалуронова кислота, яка покращує структуру шкіри, володіє зволожуючим властивостями і таким чином регулює вміст вологи в шкірі вік, очищає і зволожує її, підвищує пружність (тургор) і надає шкірі м'якість і гладкість.

Гіалуронова кислота широко представлена ??в органах і тканинах людини і тварин і виконує різноманітні функції, включаючи регуляцію рівня вологи в тканинах. Гідратованих гіалуронова кислота Займає основний обсяг очі (близько 90%).

Другим основним компонентом блефарогелі є екстракт Aloe Vera, Який забезпечує протизапальні, антисептичні та Тонізуючі властивості блефарогелі. Екстракт Aloe Vera забезпечує зняття симптомів подразнення (набряклість, гіперемія та ін.)

В області століття, покращує обмін речовин в шкірі вік, усуває сухість ока і знімає відчуття втоми очей.

Блефарогель робить шкіру повік більш привабливою і свіжої, прибирає дрібні зморшки, видаляє ороговілі лусочки з країв повік.

Для пацієнтів, які страждають хронічним запаленням століття, Блефарогель є незамінним засобом щоденної гігієни. Блефарит (запалення країв повік) є передумовою почервоніння і свербіння країв повік, появи лусочок на краї століття і вій, випадання вій, а також сухості очі.

На це захворювання страждають як молоді люди, так і люди старшого віку. Основою лікування блефаритов є ретельна гігієна країв повік за допомогою спеціально розробленого блефарогелі.

Блефарогель особливо рекомендується тим, хто носить контактні лінзи, довго працює в офісах з комп'ютером. Ефективність блефарогелі перевірена науковими дослідженнями.

Инструкция - Блефарогель 1 гель офтальмологический 15г

Производитель

Гельтек-Медика ООО

Страна происхождения

Россия

Состав

Гиалуроновая кислота, сок Aloe Vera, глицерин, поливинилпиролидона.

Лекарственная форма

Гель

Показания

Синдром "сухого ока",
блефарити різної етіології,
демодекоз повік.

Противопоказания

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів

Способы применения

Перед застосуванням обов'язково вимийте руки і видаліть макіяж з очей!

Нанесіть на кінчики пальців і м'якими круговими рухами помасажуйте повіки по війкового краю, протягом 1-2 хвилин.

Якщо ви носите контактні лінзи, то перед застосуванням гелю рекомендується їх зняти і не вставляти раніше, ніж через 15 хвилин після процедури.

При хронічних блефаритах рекомендується застосовувати гель 2 рази в день - вранці і ввечері після вмивання до тих пір, поки не зникнуть ознаки блефаритов.

Для профілактики блефаритов застосовуйте гель щодня 1 раз в день перед сном.

Для зняття втоми очей наносите гель по необхідності протягом дня, на попередньо очищені повіки. Блефарогель 1 застосовується в фізіотерапії.

Особые условия хранения

Зберігати при температурі від +5 °С до + 30 °С

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004