Аргитек раствор для инфузии 8мг/мл флакон 250мл №1 (72620)

код товара: 72620
в наличии
Срок годности до 01.01.2023
Цена:
59.77грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 72620
Рецептурный препарат
Срок годности до 01.01.2023
Цена:
59.77грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
Дарница
Форма выпуска
По 250 мл во флаконе; по 1 флакону в пачке.
Действующее вещество
АРГИНИН

Описание

Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Аргініну глутамат. Код АТХ А05В А01.

Инструкция - Аргитек раствор для инфузии 8мг/мл флакон 250мл №1

Бренд

Производитель

Дарница

Страна происхождения

Украина

Состав

Діюча речовина: arginine glutamate.

1 мл розчину містить аргініну глутамату 8 мг.

Допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.

Лекарственная форма

Розчин для інфузій.

Прозора безбарвна рідина.

Форма выпуска

По 250 мл во флаконе; по 1 флакону в пачке.

Действующее вещество

АРГИНИН

Фармакодинамика

Аргінін є сполученням аргініну і глутамінової кислоти, які відіграють важливу роль у забезпеченні біохімічних процесів нейтралізації і виведення з організму високотоксичного метаболіту обміну азотистих речовин - аміаку. Гіпоамоніємічні ефекти лікарського засобу реалізуються шляхом активації знешкодження аміаку в орнітиновому циклі синтезу сечовини, зв'язування аміаку у нетоксичний глутамін, а також підсилення виведення аміаку з центральної нервової системи і його екскреції з організму. Завдяки цим властивостям аргініну знижуються загальнотоксичні, у тому числі нейротоксичні ефекти аміаку.

Аргінін чинить також гепатопротекторну дію завдяки своїм антиоксидантним, антигіпоксичним і мембраностабілізуючим властивостям, позитивно впливає на процеси енергозабезпечення у гепатоцитах.

При алкогольній інтоксикації аргінін стимулює утилізацію алкоголю у монооксигеназній системі печінки, попереджає пригнічення ключового ферменту утилізації етанолу - алкогольдегідрогенази; прискорює інактивацію і виведення токсичних продуктів метаболізму етанолу у результаті збільшення утворення та окиснення бурштинової кислоти; знижує пригнічувальний вплив алкоголю на центральну нервову систему за рахунок нейромедіаторних властивостей збуджувальної глутамінової кислоти. Завдяки цим властивостям Аргітек виявляє антитоксичні і витверезні ефекти.

Аргінін не виявляє ембріотоксичних, гонадотоксичних, мутагенних і тератогенних ефектів, не викликає алергічних та імунотоксичних реакцій.

Фармакокинетика

Не досліджувалась.

Показания

У комплексній терапії гострих і хронічних гепатитів різної етіології, отруєнь гепатотропними отрутами (блідою поганкою, хімічними речовинами та лікарськими засобами), цирозу печінки, лептоспірозу, печінкової енцефалопатії, прекоми та коми, що супроводжуються порушенням обміну азоту та гіперамоніємією. Стан гострого алкогольного отруєння середнього та тяжкого ступеня, у тому числі алкогольна енцефалопатія та кома, а також у складі комплексної терапії постінтоксикаційних розладів після гострого алкогольного отруєння.

Противопоказания

Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу, пропасниця, підвищена збудливість, тяжке порушення фільтраційної (азотовидільної) функції нирок.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами

Ефект аргініну на секрецію інсуліну підвищується при одночасному застосуванні амінофіліну. Аргінін може підсилювати ефект антиагрегаційних засобів (наприклад, дипіридамолу). Попереджає і послаблює нейротоксичні явища, які можуть виникнути при застосуванні ізоніазиду. Послаблює ефект вінбластину.

Способы применения

Лікарський засіб призначати дорослим внутрішньовенно.

Вводити внутрішньовенно краплинно 2 рази на добу по 1 флакону (2 г) зі швидкістю 60-70 крапель за хвилину.

У тяжких випадках добову дозу лікарського засобу підвищувати до 3-4 флаконів (що відповідає 6-8 г), розподілених на 2 введення.

Алкогольне отруєння. Внутрішньовенно вводять краплинно 2 рази на добу по 100 мл (0,8 г) зі швидкістю 60-70 крапель за хвилину.

У тяжких випадках (алкогольна кома) добову дозу введення підвищують до 1 флакону (2 г) 2 рази на добу.

Максимальна добова доза - 8 г. Курс лікування - 5-10 діб.

Діти. Ефективність і безпека застосування лікарського засобу дітям не досліджені.

Передозировка

Симптоми: посилення проявів побічних реакцій, біль у грудній клітці, атріовентрикулярна блокада.
Лікування: внутрішньовенне введення кортикостероїдів. Симптоматична терапія.

Побочные действия

Рідко можливі:

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, біль в епігастральній ділянці.

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, тремор, слабкість.

З боку серцево-судинної системи: миготлива аритмія, зниження артеріального тиску, тахікардія.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи шкірні висипання, свербіж, гіперемію, кропив'янку, ангіоневротичний набряк.

Загальні розлади та реакції у місці введення: задишка, біль за грудниною, підвищення температури тіла, озноб, зміни у місці введення, флебіт.

Особые условия

При призначенні пацієнтам із порушеннями функції ендокринних залоз слід враховувати, що лікарський засіб стимулює секрецію інсуліну і гормону росту. Аргінін активує зв'язування аміаку у сечовину, що закономірно може супроводжуватися короткочасним підвищенням її рівня у крові.

Допоміжні речовини.

Цей лікарський засіб містить натрію гідроксид 0,1 М. Слід бути обережним при застосуванні його пацієнтам, які дотримуються дієти, з контрольованим вмістом натрію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.
Безпека клінічного застосування лікарського засобу у період вагітності у I і II триместрах вагітності і при годуванні груддю не досліджена.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Оскільки під час лікування можуть виникати побічні реакції з боку ЦНС (головний біль, запаморочення, тремор), слід дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Особые условия хранения

Термін придатності. 1,5 року.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Синоним

АРГИНИН, L-АРГИНИН, L-АРГИНИН-ДАРНИЦА, АРГИНИНА ГЛУТАМАТ, ГЛУТАРГИН, ГЛУТАРГИН АЛКОКЛИН, САРЖЕНОР, ТИВОРТИН®, АРГИНИН-ДАРНИЦА, ТИВОМАКС-ДАРНИЦА, АНГИО-БЕТАРГИН, АРГИТЕК, ЛИБРА, САРГИН

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004