Антраль таблетки покрытые оболочкой 0,1г №30 (01729)

код товара: 01729
в наличии
Срок годности до 01.08.2024
Цена:
112.51грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 01729
Срок годности до 01.08.2024
Цена:
112.51грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
Фармак ПАО
Действующее вещество
АНТРАЛЬ

Описание

Гепатопротекторные препараты. Код АТС А05В А.

Инструкция - Антраль таблетки покрытые оболочкой 0,1г №30

Бренд

Производитель

Фармак ПАО

Страна происхождения

Украина

Состав

Діюча речовина: 1 таблетка містить антралю у перерахуванні на суху речовину 100 мг (0,1 г) або 200 мг (0,2 г).
Допоміжні речовини: магнію карбонат важкий, крохмаль картопляний, кросповідон, целюлоза мікрокристалічна, повідон, полісорбат, кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію стеарат, Opadry II 85 G18490 white, Opadry II 85 G25557 red.

Лекарственная форма

Таблетки, покрытые оболочкой.

Таблетки круглой формы с двояковыпуклой поверхностью, покрытые пленочной оболочкой темно-красного цвета.

Действующее вещество

АНТРАЛЬ

Фармакодинамика

Антраль® належить до групи гепатопротекторних препаратів. Ефективний у лікуванні гострих і хронічних гепатитів різного ґенезу, цирозів печінки, сприяє зменшенню астеновегетативних порушень, покращує апетит, сон, зменшує диспепсичні явища. При курсовому застосуванні

препарат нормалізує вміст білірубіну, ?-глобулінів, холестерину в крові, протромбіновий індекс, активність трансаміназ (АлАТ та АсАТ) та лужної фосфатази. Антралю® властива пролонгована протизапальна, знеболювальна дія. За результатами доклінічних досліджень встановлено,

що Антраль® в умовах гострого, підгострого та хронічного ушкоджень печінки різними ксенобіотиками та їх комбінаціями сприяє послабленню наслідків впливів гепатотоксинів, активізації репаративних процесів у гепатоцитах і практичній нормалізації показників структурно-

функціонального стану печінки. Препарат інгібує процеси перекисного окислення ліпідів у крові і тканинах, підтримує активність антиоксидантних систем організму, зумовлює стабілізацію структури печінки та мембран гепатоцитів. Як відносно нешкідливий фармакологічний засіб,

Антраль® не порушує функцій органів і систем організму, у нього відсутні кумулятивні властивості, імунотоксична, місцевоподразнювальна, алергенна, ульцерогенна, ембріотоксична, тератогенна дія.

Фармакокинетика

Максимальное накопление препарата в крови отмечается через 3-4 часа, период полувыведения - 4-5 часов. Препарат выводится с мочой и калом.

Показания

Антраль показан взрослым и детям для лечения: острых и хронических гепатитов различного генеза (вирусных, алкогольных, медикаментозных, токсических); жировой дистрофии и циррозов печени; воспалительных заболеваний желчного пузыря, селезенки, поджелудочной железы; постхолецистэктомического синдрома (после удаления желчного пузыря). Для профилактики заболеваний печени вследствие негативного воздействия токсинов различной этиологии: алиментарные токсины, лекарственные средства, химиотерапия, лучевая терапия.

Противопоказания

Индивидуальная повышенная чувствительность к компонентам препарата.

Нарушение выделительной функции почек.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами

Антраль® сумісний з антибактеріальними, детоксикуючими, жовчогінними, вітамінними препаратами, що дозволяє його включити у комплекси лікувальної терапії.

При одночасному застосуванні пацієнтам із цирозом печінки Антраль® не впливає на активність стероїдних і цитостатичних препаратів;

припускається зменшення (до 50-70 %) раніше вживаної дози стероїдів без подальшого зниження ефективності лікування.

Способы применения

Антраль® призначають внутрішньо після їди 3 рази на день:

- дорослим та дітям віком старше 10 років - по 200 мг на прийом; при цирозі печінки: у перший тиждень лікування - по 400 мг на прийом, потім протягом 2-3 тижнів - по 200 мг на прийом;

- дітям віком 4-10 років (у т.ч. при цирозі печінки) - по 100 мг на прийом.

Тривалість лікування залежить від характеру та тяжкості хвороби. Середній курс лікування становить 3-4 тижні. Курс лікування слід повторити через 3-4 тижні.

Передозировка

При передозировке возможно возникновение и усиление побочных реакций.

При случайном употреблении больших доз препарата следует промыть желудок и в случае необходимости провести симптоматическое лечение.

Побочные действия

Препарат загалом добре переноситься хворими. У поодиноких випадках при застосуванні Антралю® можливі слабкість, запаморочення, диспептичні явища, нудота, біль у животі, діарея, що проходять після відміни препарату.

Алергічні реакції, в тому числі шкірні висипання, кропив'янка, ангіоневротичний набряк, почервоніння та свербіж шкіри.

Особые условия

Рекомендується приймати Антраль® через 20-30 хвилин після їди, з достатньою кількістю води або молока.

Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв'язку з обмеженим досвідом застосування препарат не рекомендується призначати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Даних щодо впливу немає, проте водіям та операторам складних механізмів слід враховувати імовірність розвитку запаморочення.

Діти. Препарат не застосовують дітям віком до 4 років.

Особые условия хранения

Термін придатності. 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Синоним

АНТРАЛЬ*, АНТРАЛЬ, АНТРАЛЬ®

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004