Антисептик O`KEY для рук и поверхностей Ромашка 100мл (63429)

код товара: 63429
в наличии
Срок годности до 01.05.2025
Цена:
26.90грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 63429
Срок годности до 01.05.2025
Цена:
26.90грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
Карапуз
Форма выпуска
Флакон 100 мл
Действующее вещество
ГЛИЦЕРИН, СПИРТ ИЗОПРОПИЛОВЫЙ, СПИРТ ЭТИЛОВЫЙ
Обновлено:
25.08.2021
Проверено

Описание

Універсальний засіб для дезінфекції шкіри рук і тіла, предметів побуту, поверхонь, приміщень, обладнання на підприємствах.

Містить перекис водню для посилення дезінфікуючої дії, гліцерин для пом'якшення шкіри рук.

Висока якість сировини (спирту) забезпечує відсутність подразнень на шкірі. Завдяки наявності в складі гліцерину та пантенолу забезпечується захист шкіри; можливе часте та регулярне використання.

Має бактерицидну (в т.ч. проти збудників туберкульозу і госпітальних інфекцій (в т.ч. стафілокок, кишкова паличка, синьогнійна паличка, збудники дизентерії, сальмонельозу, паратифу, черевного тифу, холери, чуми, туляремії)), фунгіцидну (зокрема, проти патогенних грибів родів Кандида, Трихофітон), а також віруліцидну (у т.ч. проти найбільш стійких до дії антисептиків - вірусів поліомієліту, а також збудників гепатитів А, В і С, ВІЛ-інфекції, грипу всіх типів, парагрипу, вірусу «свинячого грипу» вірусу «пташиного грипу», «атипова пневмонія», аденовірусної, ентеровірусної, коронавірусної хвороби, респіраторно-синтиціальної, риновірусної, ротавірусної інфекції тощо) дію.

Використовується у домашніх умовах при догляді за хворими, новонародженими, особами літнього віку; персоналом закладів охорони здоров'я будь-якого профілю, що мають підвищені вимоги до асептики та антисептики; у вогнищах інфекційних захворювань; в аптечних, дитячих, учбових закладах; працівниками підприємств; персоналом і клієнтами закладів комунально-побутового обслуговування (перукарні, косметологічні і дерматологічні клініки і салони); персоналом підприємств харчопереробної промисловості, сфери обслуговування; в умовах надзвичайних епідеміологічних ситуацій.

Має пролонговану антимікробну дію, що зберігається протягом не менше трьох годин під рукавичками. Засіб тестовано згідно Європейських стандартів

Инструкция - Антисептик O`KEY для рук и поверхностей Ромашка 100мл

Производитель

Карапуз

Страна происхождения

Украина

Состав

Суміш етилового та ізопропилового спиртів(вміст не менше 70%), вода, гліцерин, перекис водню, ароматизатор, барвник

Лекарственная форма

Гель.

Форма выпуска

Флакон 100 мл

Действующее вещество

ГЛИЦЕРИН, СПИРТ ИЗОПРОПИЛОВЫЙ, СПИРТ ЭТИЛОВЫЙ

Показания

Для гігієнічної обробки шкіри рук, поверхонь, предметів побуту, приміщень, обладнання.

Способы применения

Нанести на шкіру або поверхню предмета і ретельно втирати протягом 15-30 секунд до повного висихання. Не змивати. Не вживати в їжу. У разі потрапляння в очі промити їх великою кількістю води і звернутися до лікаря. Зберігати в місцях, недоступних для дітей і домашніх тварин, захищених від джерел тепла і прямих сонячних променів при температурі 5-25 ° С.

Особые условия хранения

Термін придатності: 5 років


Умови зберігання: Зберігати в місцях, недоступних для дітей і домашніх тварин, захищених від джерел тепла та прямих сонячних променів при температурі 5-25 °С.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004