Проктозан супп.№10 (85070)

код товару: 85070
товар відсутній
товар відсутній
Товар відсутній
Ваше місто
Адамівка
Умови доставки
Замовлення до 1 000 грн.
Замовлення від 1 000 грн.
У відділення Нової Пошти
Замовлення до 1 000 грн. За тарифами перевізника
Замовлення від 1 000 грн. Безкоштовно
Характеристики
ВиробникСтада
Форма випускуПо 10 супозиторіїв у блістері у картонній коробці.
Торгівельна назваПроктозан
Оновлено:
24.10.2023
Перевірено

Опис

Засоби для лікування геморою та анальних тріщин для місцевого застосування. Код АТС C05A D51.

Інструкція - Проктозан супп.№10

Виробник

Стада

Країна походження

Німеччина

Склад

Діючі речовини: 1 супозиторій містить 250 мг буфексамаку, 100 мг вісмуту субгалату, 100 мг титану діоксиду, 10 мг лідокаїну гідрохлориду моногідрату.

Допоміжні речовини: жир твердий, полісорбат 65.

Форма випуску

По 10 супозиторіїв у блістері у картонній коробці.

Лікарська форма

Супозиторії.

Віскові супозиторії, злегка забарвлені в жовто-зелений колір.

Фармакодинаміка

Спеціальна комбінація діючих речовин забезпечує протягом короткого часу суттєве зменшення болю. Місцевий анестетик лідокаїн швидко полегшує болючі прояви і обтяжливі печіння та свербіж. Лідокаїн має середню силу дії, середню тривалість та швидкий початок дії у порівнянні з іншими місцевими анестетиками. Вісмут справляє в'яжучу дію, через що зменшується схильність до кровотеч. Ушкоджені тканини захищаються від подальших подразнень, поверхня їх не мокріє. Загоєнню і відновленню здорової слизової оболонки сприяє інгібітор запалення буфексамак. Препарат забезпечує швидке зменшення гемороїдального болю, зменшення і затухання геморою. Випорожнення відбувається легше і менш болісно. Титану діоксид потенціює терапевтичну дію вісмуту субгалату та буфексамаку. Застосована в препараті супозиторна основа захищає поверхню рани і полегшує випорожнення.

Фармакокінетика

При ректальному застосуванні буфексамаку у супозиторіях в сироватці було визначено <0,2 µg/ml буфексамаку та <0,5 µg/ml п-бутоксифенілоцтової кислоти. Лідокаїн швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту та через слизові оболонки або пошкоджену шкіру.

Показання

Геморой 1-го та 2-го ступенів, тріщини анального отвору (гострі анальні тріщини), гострі і хронічні екземи анального отвору, запальні процеси в ділянці анального отвору і прямої кишки (проктит).

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якої зі складових частин препарату;
специфічні шкірні процеси в ділянці застосування (сифіліс, туберкульоз);
контактні алергічні реакції та атопічний дерматит в історії хвороби.
Належні заходи безпеки при застосуванні.

Одночасне застосування препарату Проктозан® і презерватива може призвести до зниження його еластичності та стійкості до розриву, що зменшує його надійність.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Дані відсутні.

Способи застосування

Вводити в анальний отвір по одному супозиторію 2 рази на добу, по можливості - після випорожнення. Після поліпшення стану достатньо одного супозиторія на добу. Препарат застосовують до вщухання гострих подразнень.

Лікування препаратом триває не довше 7 днів. Для більш тривалого лікування слід застосовувати препарати, які не містять місцевих анестетиків.

Передозування

Дані щодо передозування препаратом Проктозан® невідомі та малоймовірні, якщо препарат застосовується відповідно до рекомендацій.

Побічні дії

Рідкісні: в результаті гіперчутливості до будь-якого компонента препарату можуть виникати шкірні реакції, такі як набрякання шкіри з наступним утворенням пухирців, можуть спостерігатися виділення та лущення. Також до цих реакцій можуть бути залучені ділянки шкіри, які не підлягали лікуванню. У рідких випадках ці симптоми можуть бути чітко виражені.

Дуже рідкісні: можуть бути уражені обширні ділянки шкіри внаслідок гіперчутливості до компонентів препарату.

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату зазвичай, проявляється як локальне подразнення (почервоніння, свербіж).

Особливі умови

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає клінічного досвіду застосування препарату Проктозан® під час вагітності та годування груддю, тому препарат не застосовують у ці періоди.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дослідження не проводилось.

Діти. Немає клінічного досвіду застосування препарату Проктозан® дітям, тому його не призначають пацієнтам цієї вікової категорії.

Особливі умови зберігання

Термін придатності. 5 років

Зберігати при температурі не вище 25 ?С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Синонім

ПРОКТОЗАН®

Інструкція, розміщена на даній сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей. Не використовуйте дану інструкцію в якості медичних рекомендацій . Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікуючим лікарем. Детальніше про Відмову від відповідальності.

08004 08004