Презервативи Contex

Фільтри
Фільтр
Contex
Скинути всі
Ціна
грн.
Для кого
Універсальні (10)
Скинути
Фільтр
Contex
Скинути всі
Сортування
Ціна:

22.80грн.
Презервативи CONTEX Classic №3 EU
Contex
Ціна:

42.40грн.
Ціна:

42.80грн.
Ціна:

50грн.
Презервативи CONTEX Long Love №3
Contex
Ціна:

49.70грн.
Ціна:

50.30грн.
Презервативи CONTEX Classic №12
Contex
Ціна:

153.50грн.
Презервативи CONTEX XL (Extra Large) №12
Contex
Ціна:

144.20грн.
Ціна:

162.20грн.
Презервативи CONTEX Long Love №12
Contex
Ціна:

161.70грн.
Оновлено:
06.05.2021
Перевірено

 

Використання презерватива залишається одним з найбезпечніших способів захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом. Він ефективний і проти небажаної вагітності. Сьогодні займатися сексом без презерватива небезпечно, особливо при випадкових статевих зв'язках. Намагайтеся завжди мати під рукою хороший засіб захисту, яке не підведе в найнесподіваніший момент.

Contex - презервативи, перевірені часом і досвідом десятків тисяч пар. Це безпечний і надійний контрацептив, який підійде для різних видів сексу. У лінійці виробника представлені різні типи презервативів. Ви без проблем зможете підібрати ті, які підійдуть якнайкраще.

Презервативи «Контекс»: основні види

Компанія постійно вдосконалює свою продукцію і поповнює асортимент засобів захисту. На сьогодні можна купити презервативи «Контекс» таких видів:

1. Lights. Найтонші серед усієї лінійки. Презервативи забезпечують збереження оптимальної чутливості поряд з надійним захистом. Підійдуть абсолютно всім.

2. Classic. Класичні контрацептиви, які добре справляються зі своїм завданням. Не мають ароматизації, рельєфу, тому підійдуть любителям звичних відчуттів.

3. Ribbed. Вироби з рельєфною поверхнею. Ребра покликані посилити відчуття для обох партнерів.

4. Dotted. Презервативи з дрібними крапками на поверхні. Відмінно стимулюють жіночі статеві органи.

5. Relief. На поверхні присутня комбінація ребер і точок, яка дарує незабутні відчуття.

Всі презервативи виготовлені з безпечного латексу. Розміри відповідають міжнародній розмірній сітці та становлять 180-190 мм - довжина, і 52-56 мм - ширина.

Чому презервативи Contex такі затребувані

«Контекс» залишається одним з найпопулярніших брендів, під яким продаються презервативи і супутня продукція. Перша лінійка захисних засобів побачила світ лише в 1998 році, але виробник швидко поширив свої товари по Європі й закріпив за собою звання виробника надійної продукції.

Контрацептиви Contex цінуються і сьогодні, оскільки:

  • представлені у великій різноманітності;
  • дуже міцні й не рвуться навіть при активному сексі (важливо тільки використовувати їх за призначенням і вибирати відповідний розмір);
  • мають досить змазки на поверхні, тому не викликають дискомфорту в обох партнерів;
  • можуть використовуватися для орального, анального і вагінального сексу;
  • підходять для застосування на інтимних іграшках.

Добре й те, що виробник випускає упаковку з різною кількістю захисних засобів. Можна купити презервативи Contex на 3 штуки (стандартно) або замовити пачку з 12. Чим більше виробів, тим вигідніша виходить ціна.

Купуйте засоби захисту в інтернет-аптеці a.com.ua

Якщо вам подобається продукція «Контекс», презервативи цього бренду можете придбати в нашій інтернет-аптеці Apteka.com.ua. Продаємо оригінальну продукцію за хорошою вартістю. Ціна на презервативи «Контекс» вказана в онлайн-каталозі. Вона залишається актуальною аж до отримання вами замовлення в аптеці, куди буде спрямована посилка. Нагадуємо, що аптека на свій розсуд може запропонувати вам знижку і знизити вартість.

Доставка актуальна по всій Україні.

 

08004 08004