Препарати від куріння

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Бренд
Johnson and Johnson (5)
Діюча речовина
НІКОТИН (5)
Скинути
СонормінСонормін
Фільтр
Сортування
Ціна:

86.40грн.
Нікоретте зимова м'ята жувальна гумка 2 мг №30
МакНил АБ, Швеция
Ціна:

330.40грн.
Нікоретте свіжі фрукти жев.рез.4мг №30
МакНил АБ, Швеция
Ціна:

347.30грн.
Нікоретте зимова м'ята жувальна гумка 4 мг №30
МакНил АБ, Швеция
Ціна:

347.30грн.
Нікоретте свіжа м'ята жувальна гумка 4 мг №30
МакНил АБ, Швеция
Ціна:

347.40грн.
Нікоретте свіжа м'ята спрей для ротової порожнини 1 мг/доза флакон 150 доз №1
МакНил АБ, Швеция
Ціна:

439.80грн.
Оновлено:
31.05.2023
Перевірено

Від згубних звичок складно позбутися, тим більше якщо мова про нікотинову залежність. Коли людина поставила перед собою чітку мету кинути курити, сподіватися тільки на силу волі вдається не завжди. З великим «стажем» куріння важко побороти звичку за один або кілька днів. У такій ситуації краще допомогти собі, приймаючи спеціальний засіб від куріння. Це прості, але водночас ефективні препарати. Важливо лише правильно підібрати засіб і приймати його відповідно до рекомендацій, і тоді все вийде.

Що буде, якщо не боротися з проблемою

Нікотинова залежність розвивається не відразу, але при зловживанні стає стійкою. І ця проблема має багато наслідків, з якими нерідко стикаються завзяті курці:

  • розвиток хронічного кисневого голодування;
  • негативний вплив на репродуктивну систему, погіршення лібідо аж до імпотенції;
  • розвиток атеросклерозу, який стає причиною інфарктів та інсультів;
  • погіршення тонусу судин і порушення згортання крові;
  • головні болі, агресія, апатія;
  • розвиток захворювань дихальних органів;
  • ерозії, виразки шлунка.

Для жінок куріння небезпечне і тим, що помітно погіршується їхній зовнішній вигляд. З'являється більше зморшок, шкіра стає сухою, знижується якість волосся і нігтів. Краще взяти себе в руки і побороти згубну звичку зараз, тим більше ліки від куріння добре в цьому допомагають.

Які бувають препарати від куріння за принципом дії

Вибирати самостійно такий засіб - не найкраще рішення. Варто звернутися до лікаря, який порекомендує оптимальний препарат. Кожен із засобів має свій склад і певним чином впливає:

  1. Нікотиновмісні. Виготовлені з використанням нікотину або його аналогів. Прийом таких препаратів дозволяє легше перенести процес позбавлення від сигарет без психологічного і фізичного дискомфорту.
  2. Засоби, що впливають на центральну нервову систему. Цей тип препаратів має антиоксидантний, нейропротекторний і антидепресивний ефект. Завдяки цьому в людини зберігається нормальний емоційний стан, а також знижується потреба в психотропних речовинах.
  3. Засоби, які викликають огиду до тютюну. Ця група препаратів блокує здатність нікотину впливати на вироблення гормону задоволення. Отже, людина не відчуває колишньої радості від куріння.

Що стосується форми випуску, зазвичай препарати виготовлені у вигляді таблеток, льодяників, жуйок. В цілому це не є основним критерієм вибору. Щоб купити таблетки від куріння, які будуть ефективними, потрібно добре розбиратися в їхньому принципі дії.

Ефективні таблетки і жуйки від куріння в інтернет-аптеці apteka.com

Ми займаємося продажем різних медикаментів від алкоголізму та тютюнопаління від брендів, яким довіряють в Україні. В наявності також великий асортимент засобів для тих, хто бажає подолати нікотинову залежність. Якщо ви хочете купити жуйки від куріння, переглядайте каталог інтернет аптеки і оформляйте замовлення онлайн. Рекомендуємо попередньо проконсультуватися у лікаря, щоб замовити на 100% прийнятний і ефективний препарат.

Зазначена ціна на таблетки від куріння залишається актуальною з моменту оформлення покупки і до отримання вами замовлення.

 

Препарати від куріння ціна в інтернет аптеці

Препарати від курінняЦіна
Інгалятор-олівець побутовий ДІАС Сигарета без диму86.4 грн
Нікоретте зимова м'ята жувальна гумка 2 мг №30330.4 грн
Нікоретте свіжі фрукти жев.рез.4мг №30347.3 грн
Нікоретте зимова м'ята жувальна гумка 4 мг №30347.3 грн
Нікоретте свіжа м'ята жувальна гумка 4 мг №30347.4 грн
Нікоретте свіжа м'ята спрей для ротової порожнини 1 мг/доза флакон 150 доз №1439.8 грн
08004 08004