Таблетки від алкоголізму

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Діюча речовина
ДИСУЛЬФІРАМ (1)
МЕТАДОКСИН (1)
Скинути
ColgateColgate
Фільтр
Сортування
Тетурам таблетки 0.15 г №50
Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ
Ціна:

108.90грн.
Алкодез IC таблетки 0,5г №4
ИнтерХим ОАО
Ціна:

151.81грн.
Оновлено:
07.12.2021
Перевірено

Алкоголізм - без перебільшення лихо XXI століття. З 1952 року він входить до офіційного переліку захворювань, і до сьогоднішнього дня ще не вдалося повністю його позбутися. Більш того, алкоголізм стрімко «молодіє». Все більше молодих людей стають заручниками спиртного, свідомо чи несвідомо ризикуючи власним здоров'ям і роками. Найкраще підходити до терапії комплексно, заручившись підтримкою лікаря. Він зуміє підібрати відповідні ліки і допомогти всебічно в подоланні проблеми.

Які бувають препарати від алкоголізму

У продаж надходять різні засоби такого типу. Можна розділити всі засоби від алкоголізму на наступні:

1.       Для лікування алкогольної залежності.

Серед них Ліверія, Тетурам, ПроПроТен-100 та інші. У кожної групи препаратів своя дія. Одні сприяють виробленню печінкових ферментів, які забезпечують швидке виведення етанолу та ацетальдегіду з організму. Інші викликають огиду до спиртного після найменшої дози прийнятого алкоголю. Це досягається за рахунок блокування ферменту алкогольдегідрогенази, який бере участь у переробці спирту. Можна також купити ліки від алкоголізму, які знижують тягу. Вони діють на структури ГМ, надаючи антиабстинентний ефект.

2.       Для підтримання печінки при токсичному впливі алкоголю.

Доступні препарати Алкоклін, Гепа-Мерц, Метіонін. Засоби покращують детоксикаційну функцію печінки, поліпшують її загальний стан, знижують негативний вплив етанолу. Але це не означає, що можна купити препарати від алкоголізму, захищати ними печінку і продовжувати пити. В такому випадку ніякої користі від лікування не буде.

3.       При хронічній залежності й абстинентному синдромі.

Приклад: Вазонат, Метамакс. Перший препарат забезпечує тонізуючий вплив на нервову систему, усуваючи тягу до спиртного. Засіб Метамакс покращує кровообіг ГМ, фізичний і емоційний стан загалом.

4.       Для усунення похмілля і його симптомів.

У цю групу препаратів від похмілля входить Алко-Сорб, Медихронал, Алька-Прим та інші подібні засоби. Вони спрямовані на зниження інтоксикації алкоголем, зменшення головного болю, швидке виведення токсинів з організму і т. д.

Ліки від алкоголізму: чи дійсно допомагають

На жаль, «чарівної пігулки» не існує. Всі представлені таблетки від алкоголізму будуть ефективні в разі комплексного підходу і бажання хворого. Це основне. Найрозумніше рішення - звернутися до фахівців: нарколога, психолога, психотерапевта. При комплексному підході ймовірність ремісії значно зростає.

Таблетки від алкоголізму та інші препарати в інтернет-аптеці apteka.com

У нас можна замовити потрібні ліки в онлайн-аптеці і забрати їх в аптеці вашого міста. Знайдеться все необхідне! Якщо вам знадобилися засоби проти алкогольної залежності, переглядайте каталог і вибирайте відповідні. Ціна на таблетки від алкоголізму залежить від типу препарату, бренду і т. д. У будь-якому випадку ми намагаємося формувати найпривабливіші розцінки на медикаменти в Україні.

Таблетки від алкоголізму ціна в інтернет аптеці

Таблетки від алкоголізмуЦіна
Тетурам таблетки 0.15 г №50108.9 грн
Алкодез IC таблетки 0,5г №4151.8 грн
💲 Найдешевші Ліки від алкоголізму:
08004 08004