Обліпихові супозиторії Фармаприм 0.5 г №10 (105994)

код товару: 105994
товар відсутній
товар відсутній
Товар відсутній
Ваше місто
Дніпро
Умови доставки
Замовлення до 1 000 грн.
Замовлення від 1 000 грн.
Самовивіз з аптеки
Замовлення до 1 000 грн. Безкоштовно
Замовлення від 1 000 грн. Безкоштовно
У відділення Нової Пошти
Замовлення до 1 000 грн. За тарифами перевізника
Замовлення від 1 000 грн. Безкоштовно
Характеристики
Форма випускуПо 10 шт. в упаковці.
Оновлено:
05.09.2023
Перевірено

Опис

Властивості

Масло обліпихи прискорює загоєння ран, надає певну антибактеріальну дію. Стимулює репаративні процеси при ураженнях шкіри та слизових. Зменшує інтенсивність вільнорадикальних процесів та захищає від пошкодження клітинні та субклітинні мембрани (через наявність жиророзчинних біоантиоксидантів).

Інструкція - Обліпихові супозиторії Фармаприм 0.5 г №10

Країна походження

Україна

Склад

1 свічка містить масло обліпихи з вмістом суми каротиноїдів у перерахунку на бета-каротин 240 мг(mg)% - 500 мг(mg); допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний – 80 мг(mg), бутилгідроксіанізол (Е 320) - 0,5 мг(mg), бутилгідрокситолуол (Е 321) - 0,5 мг(mg), твердий жир у необхідній кількості до маси свічки 2000 мг(мг).

Комплектація

Свічки 10 штук по 2 г.

Форма випуску

По 10 шт. в упаковці.

Лікарська форма

Супозиторії.

Показання

Основним компонентом косметичного засобу є масло обліпихи, що містить бета-каротин, що є природним антиоксидантом, має протизапальний ефект, прискорює регенерацію слизових оболонок, свічки можуть використовуватися ректально або вагінально як допоміжний засіб, що сприяє посиленню протизапальної і репарації.

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів засобу.

Способи застосування

Вагінально: дорослим – по 1 свічці 2 рази на добу протягом 8-12 діб.

Ректально: дорослим та дітям від 12 років – по 1 свічці 2 рази на добу протягом 7-10 діб; дітям від 6 до 12 років - по 1 свічці 1 раз на добу протягом 7-10 діб.

Тривалість застосування визначається лікарем індивідуально. У середньому курс застосування становить 10-14 днів. За потреби через 4-6 тижнів курс застосування повторюють.

Особливі умови

Особливості застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю можливе лише за призначенням лікаря.

Можливі алергічні реакції у місці введення, включаючи відчуття печіння в області заднього проходу при ректальному застосуванні.

Особам, які страждають на алергічні захворювання, або особам з підвищеною чутливістю до хімічних речовин - не використовувати засіб без попереднього тестування або консультації з лікарем.

Особливі умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці за температури не вище 25 °С.

Інструкція, розміщена на даній сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей. Не використовуйте дану інструкцію в якості медичних рекомендацій . Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікуючим лікарем. Детальніше про Відмову від відповідальності.

08004 08004