Бренд Nestle

«Якість продуктів, якість життя»
Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Діюча речовина
Скинути
Фільтр
Сортування
Новинка
НЕСТЛЕ Nestle энтеральное питание Novasource GI Balance 500мл
Ціна:

161.81грн.
Ціна:

227.50грн.
Ціна:

192грн.
Ціна:

244.90грн.
Ціна:

279.11грн.
Nestle Peptamen суміш суха 400г
Nestle
Ціна:

306.70грн.
Ціна:

347.70грн.
Ціна:

658.40грн.
немає в наявності
Nestle Modulen IBD суміш суха для ентерального харчування 400г
Ціна:

 
товар відсутній
Nestle Nestogen 1 сухая молочная смесь с пребиотиками с рождения 350г

Головна мета Nestle – сприяти підвищенню якості життя споживачів по всьому світу, пропонуючи їм корисні, смачні та якісні продукти харчування і напої та залучаючи їх до здорового способу життя. Саме ця мета і відображена у незмінному впродовж багатьох десятиліть девізі компанії: «Якість продуктів, якість життя» (Good Food – Good Life).

Наслідуючи принципи правильного харчування та здорового способу життя, Nestle постійно працює над підвищенням поживної цінності своєї продукції, водночас покращуючи її якість та смакові характеристики. Усе це – задля того, щоб повсякчас пропонувати споживачам смачну та збалансовану за складом продукцію відмінної якості. Компанія також веде відкритий діалог зі споживачами, інформуючи їх про продукцію з власного портфоліо та пояснюючи важливість правильного способу життя. Це надає споживачам можливість робити обґрунтований і, що найбільш важливо, – правильний вибір на користь раціонального харчування.

Ми хочемо, щоб наші споживачі отримували насолоду від життя і залишалися здоровими. І тому пропонуємо їм високоякісну продукцію, яка припаде до смаку кожному члену родини.

08004 08004