Бренд Nestle

«Якість продуктів, якість життя»
Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн
Фармакологічна група
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

232.50грн
Ціна:

192грн
Ціна:

279грн
Nestle Peptamen суміш суха 400г
Nestle
Ціна:

306.70грн
Ціна:

455.30грн
Ціна:

244.40грн
Ціна:

658.20грн
немає в наявності
Nestle Nestogen 1 сухая молочная смесь с пребиотиками с рождения 350г
товар відсутній
Nestle Resource junior суміш суха ваніль 1 - 10 років 400г
Ціна:

 

Головна мета Nestle – сприяти підвищенню якості життя споживачів по всьому світу, пропонуючи їм корисні, смачні та якісні продукти харчування і напої та залучаючи їх до здорового способу життя. Саме ця мета і відображена у незмінному впродовж багатьох десятиліть девізі компанії: «Якість продуктів, якість життя» (Good Food – Good Life).

Наслідуючи принципи правильного харчування та здорового способу життя, Nestle постійно працює над підвищенням поживної цінності своєї продукції, водночас покращуючи її якість та смакові характеристики. Усе це – задля того, щоб повсякчас пропонувати споживачам смачну та збалансовану за складом продукцію відмінної якості. Компанія також веде відкритий діалог зі споживачами, інформуючи їх про продукцію з власного портфоліо та пояснюючи важливість правильного способу життя. Це надає споживачам можливість робити обґрунтований і, що найбільш важливо, – правильний вибір на користь раціонального харчування.

Ми хочемо, щоб наші споживачі отримували насолоду від життя і залишалися здоровими. І тому пропонуємо їм високоякісну продукцію, яка припаде до смаку кожному члену родини.

Ваше місто: Дніпро?
08004 08004