Настойка пустырника 25 мл (70318)

код товару: 70318
товар відсутній
Товар відсутній
Характеристики
Виробник
Фитофарм ООО
Форма випуску
По 25 мл у флаконах.
Опис
Снодійні та седативні засоби. Код АТС N05C M.

Препарат чинить заспокійливу дію. Біологічно активні речовини, що містяться в пустирника траві (стероїдні та флавоноїдні глікозиди, ефірна олія, стахідрин, алкалоїд леопурин, сапоніни, дубильні речовини), посилюють процес гальмування або знижують процес збудження у центральній нервовій системі. Снодійного впливу не виявляє, але полегшує настання фізіологічного сну та поглиблює його. Не зумовлює явищ звикання, психічної залежності.

Інструкція - Настойка пустырника 25 мл

Виробник

Фитофарм ООО

Країна походження

Україна

Склад

діюча речовина: 1 флакон містить настойки трави пустирника (Leonuri herba) (1:5) - 25 мл;

Екстрагент - етанол 70 %.

Форма випуску

По 25 мл у флаконах.

Лікарська форма

Настойка.

Прозора рідина зеленкувато-бурого кольору, зі специфічним запахом.

Показання

Функціональні розлади діяльності серцево-судинної системи (нейроциркуляторна дистонія за гіпертонічним типом), початкові стадії артеріальної гіпертензії, а також підвищена емоційна збудливість, дратівливість, легкі форми порушення сну.

Протипоказання

Виражена артеріальна гіпотензія (знижений артеріальний тиск), брадикардія. Підвищена індивідуальна гіперчутливість до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Пустирника настойка може потенціювати фармакологічні ефекти седативних, снодійних, аналгетичних, антигіпертензивних препаратів та серцевих глікозидів, а також посилює дію алкоголю.

Про одночасне застосування будь-яких інших лікарських засобів слід повідомити лікарю.

Способи застосування

Пустирника настойку приймають внутрішньо після їди.

Дорослим призначають по 30 - 50 крапель настойки 3 - 4 рази на день, дітям віком від 12 років - із розрахунку 1 крапля настойки на 1 рік життя.

Тривалість курсу лікування визначають індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням характеру, ступеня тяжкості патологічного процесу, особливостей перебігу захворювання, переносимості препарату та стабільності досягнутого лікувального ефекту.

Передозування

При перевищенні рекомендованих доз препарату можуть спостерігатися запаморочення, сонливість, зниження артеріального тиску, можливий розвиток підвищеної чутливості до препарату.

У разі передозування слід припинити застосування препарату і вжити негайні заходи симптоматичної та підтримуючої терапії (відповідно до клінічного стану хворого).

Побічні дії

При індивідуальній підвищеній чутливості до препарату можливий розвиток алергічних реакцій (в т.ч. почервоніння та набряк шкіри, висипання, свербіж), а також запаморочення, сонливість, відчуття втоми, зниження розумової та фізичної працездатності.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Не рекомендується застосовувати препарат протягом тривалого часу через вміст етанолу.Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Оскільки до складу препарату входить етанол, настойку не слід вживати жінкам у період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. При застосуванні препарату слід утримуватись від потенційно небезпечних видів діяльності, що вимагають підвищеної уваги (керування автотранспортом, робота з механізмами).

Діти. Не застосовувати внутрішньо дітям віком до 12 років через вміст етанолу.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Особливі умови зберігання

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Синонім

ПУСТИРНИКА НАСТОЙКА, ПУСТИРНИКА ТРАВА, ТРАВА ПУСТИРНИКА, РІДКИЙ ЕКСТРАКТ КРОПИВИ СОБАЧОЇ (1:2), ПУСТИРНИК ЗВИЧАЙНИЙ/П'ЯТИЛОПАТЕВИМ*&, НАСТОЯНКА ПУСТИРНИКА

08004 08004