Сечоприймач жіночий

Фільтри
Фільтр
Для жінок
Скинути всі
Ціна
грн.
Для кого
Для чоловіків (+17)
Для дітей (+2)
Скинути
Фільтр
Для жінок
Скинути всі
Сортування
Ціна:

14.20грн.
Ціна:

12.95грн.
Ціна:

19.07грн.
Ціна:

38.86грн.
Оновлено:
10.02.2022
Перевірено

Жіночі сечоприймачі – класифікація, особливості

Проблема нетримання сечі змушує відчайдушно шукати шляхи її вирішення. У жінок інконтиненція може бути результатом вікових змін, наслідком захворювань органів малого таза, отриманих раніше травм, у т. ч. хребта. Сучасні сечоприймачі – це вироби, покликані максимально усунути прояви проблеми та пов'язаний із цим дискомфорт.

Сечоприймач жіночий – надійний захист від незручних моментів

Асортимент виробів для збирання урини включає як одноразові, так і багаторазові сечоприймачі. Друга група є ідеальним варіантом для пацієнтів стаціонарів та для лежачих хворих у домашніх стінах. Пластикові та скляні моделі легко піддаються обробці, не втрачаючи при цьому своїх якостей.

В інтернет-аптеці Apteka.com ви завжди можете купити жіночий сечоприймач необхідної конструкції. Ми пропонуємо як моделі для лежачих пацієнтів, так і конструкції для повсякденного використання. Правильна фіксація мішка для збору урини дозволить практично повністю забути про таку делікатну проблему.

Ціна на жіночий сечоприймач визначається його типом, особливостями конструкції, ємністю та залежить від виробника.

Сечоприймач жіночий для лежачих хворих - комфорт і гігієна

Втрата можливості рухатися і справляти звичним чином природні потреби нерідко негативно позначається на емоційному стані жінки. Позбавити додаткового дискомфорту покликані сечоприймачі різних конструкцій.

Основні види виробів:

  • Сечозбірник-качка.

Оптимальний сечоприймач для жінок. Простота застосування дозволяє використовувати його як в умовах стаціонару, так і вдома. Гладкі багаторазові ємності з полімерного матеріалу легко піддаються дезінфекції та обробці. Наявність шкали дозволяє контролювати об’єм виділень. Моделі розрізняються за об’ємом і формою насадок.

  • Сечоприймачі багаторазові з бандажними трусиками.

Конструкція включає силіконовий мішок для сечовипускання, мішок для урини, катетер і трусики-бандаж. Еластичний пояс надійно утримує виріб. Правильне встановлення на тіло та спеціальна форма силіконового мішка запобігають бічним підтіканням, тому така модель підходить і для лежачих пацієнтів.

  • Уростомна конструкція.

Мішок із дренажним виходом і зливним отвором для приєднання до стоми. Виведення урини через стому нерідко створює психологічний дискомфорт. Мішки для збору сечі цієї категорії допоможуть впоратися з такою проблемою. Така конструкція герметична, що виключає вихід запаху або рідини назовні. Антирефлюксний клапан запобігає зворотному току урини.

Уропрезерватив для жінок, що носиться на нозі, є найпопулярнішим рішенням для всіх, хто зберігає повсякденну активність. Конструкція є мішком, який поміщається в бандаж, сумку на стегнах або фіксується на нозі за допомогою еластичних ременів. Зручно організований злив у нижній частині ємності дозволяє максимально акуратно виливати її вміст. 

Замовивши онлайн у нашій аптеці відповідну конструкцію сечозбірника, ви зможете значно підвищити комфорт повсякденного життя. Усі медичні вироби сертифіковані та безпечні. Для оформлення замовлення покладіть товар у кошик та заповніть форму або натисніть «Купити в один клік». Отримати необхідну інформацію щодо виробів, термінів відправлення та варіантів оплати можна у наших менеджерів за номером гарячої лінії.

08004 08004