Мочеприймач дитячий

Фільтри
Фільтр
Для дітей
Скинути всі
Ціна
грн.
Скинути
ColgateColgate
Фільтр
Для дітей
Скинути всі
Сортування
Сечоприймач Волес дитячий для дівчаток 0.1 л
Jiangsu Kangjin Medical Instrument Co., LTD
Ціна:

7.80грн.
Мочеприемник Волес дитячий для хлопчиків 0.1 л
Jiangsu Kangjin Medical Instrument Co., LTD
Ціна:

8грн.
Оновлено:
13.12.2023
Перевірено

Дитячі сечоприймачі – здаємо аналізи без проблем!

Асортимент медичних витратних матеріалів урологічного профілю включає також вироби педіатричної групи. До них належать сечоприймачі для дітей. В яких випадках вони потрібні та які різновиди конструкцій існують?

Сечоприймач для дітей – в яких випадках використовувати

У педіатричній практиці основне призначення сечозбірників для дітей – це забір урини для подальшого її здавання на аналіз. У дитячому віці, коли дитина ще не контролює позиви в туалет і не може про це повідомити батьків, такі мішечки стають єдиним способом без стресу для себе та для малюка отримати необхідний матеріал. У нас ви можете купити сечоприймач для дітей об’ємом 100 та 200 мл.

Інша група товарів цієї категорії – вироби для дітей із проблемами сечовидільної системи. На жаль, навіть у маленькому віці є пацієнти цієї групи. Такі мішечки мають антирефлюксний клапан та спусковий кран, можуть встановлюватися пацієнтам зі стомою.

Ціна на сечоприймач для дітей залежить від призначення виробу - це мішечок для збору урини для аналізу або дитячий уроприймач із дренажним виходом.

Дитячий сечоприймач – який він?

Педіатричний сечозбірник являє собою одноразовий стерильний поліетиленовий резервуар з овальним отвором і гіпоалергенною клейкою основою по краю. Адгезивне покриття забезпечує надійну фіксацію виробу на тілі та виключає протікання. Шкала, нанесена на плівку, дозволяє визначити об'єм зібраної урини.

Існують сечоприймачі для хлопчиків та дівчаток.

Сечоприймач для дівчаток і хлопчиків враховує фізіологічні особливості дитини цього віку. Конструкція виробу покликана зробити процедуру збирання урини максимально комфортною для малюка та його батьків.

Виріб кріпиться до тіла дитини таким чином, щоб у мішечок потрапили всі геніталії:

  1. Надягаючи сечоприймач для хлопчиків, стежте, щоб у нього потрапила і мошонка. Далі мішечок кладете на живіт і надягаєте підгузок.
  2. У випадку з дівчинкою сечозбірник кріпиться на статеві губи та кладеться поміж ніжок. Потім також надягаєте підгузок.

В інтернет-аптеці Apteka.com ви можете замовити онлайн сечозбірник як для хлопчика, так і для дівчинки. Всі вироби є стерильними та знаходяться в індивідуальному пакуванні. Для оформлення замовлення заповніть форму на сайті або зв'яжіться з нами за телефоном гарячій лінії.

Мочеприймач дитячий ціна в інтернет аптеці

Мочеприймач дитячийЦіна
Сечоприймач Волес дитячий для дівчаток 0.1 л7.8 грн
Мочеприемник Волес дитячий для хлопчиків 0.1 л8 грн
08004 08004