Олія кориці ефірна 5мл (37077)

код товару: 37077
товар відсутній
Товар відсутній
Характеристики
Виробник
Адверсо
Форма випуску
олія ефірна кориці 5 мл
Опис

Вплив цієї олії на емоційний стан полягає в ефекті зігрівання і збадьорювання. Це особливо помітно в період зимової депресії, меланхолії, коли всім нам не вистачає рухливості, тепла й оптимізму. Аромат кориці дещо збуджує, приводить до емоційного пожвавлення, спонукає до дії. В ньому є щось від весело потріскуючого в каміні вогню, святкового феєрверку.

Інструкція - Олія кориці ефірна 5мл

Виробник

Адверсо

Країна походження

Україна

Склад

Oleum Cinnamomi Zeylanici

Форма випуску

олія ефірна кориці 5 мл

Показання

Косметичне застосування олії кориці обмежене внаслідок її здатності викликати подразнення шкіри. В мінімальній концентрації вона стимулює кровообіг і живлення клітин старіючої шкіри, покращує кровопостачання волосяних цибулин, укріплює зуби. Аромат кориці сприяє хорошому травленню.
Цілюща дія кориці виявляється в стимуляції кровообігу, що особливо корисно при переохолодженні, простудах, хворобах суглобів і хребта.
Цей аромат робить непереможним у відкритій боротьбі, сексуально сильним й ініціативним, допомагає здобути незалежність, оригінальність, силу і впевненість.
Дозування:
аромалампи: 3-6 крапель;
інгаляції: 1-3 краплі;
ножні ванни: 1-3 краплі;
теплі компреси: 1-3 краплі;
розтирання: 1-3 краплі на 5 мл олії солодкого мигдалю;
збагачення кремів: 1 крапля на 10 мл основи;
аромамедальйони: 2-3 краплі.

Протипоказання

Індивідуальне несприйняття олії

Особливі умови зберігання

Зберігати в герметично закритому флаконі темного кольору при кімнатній температурі не вище +25 С. Уникати попадання сонячних променів. Бажано використати протягом 6 місяців після відкриття

Ваше місто: Дніпро?
08004 08004