Лактіалє

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Капсули (1)
Порошок (1)
Діюча речовина
LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS (1)
LACTOBACILLUS RHAMNOSUS (1)
БІФІДОБАКТЕРІЇ (2)
Для кого
Універсальні (3)
Скинути
Фільтр
Сортування
Лактіалє капули №30
Фармак
Ціна:

193.90грн.
Лактіалє Мульті капс.№30
Фармак
Ціна:

256.50грн.
Лактіалє в паках 1г №10
Фармак
Ціна:

199.10грн.
Оновлено:
13.07.2021
Перевірено

 

Лактіалє в капсулах і пакетах для підтримання здоров'я кишечника

Стан мікрофлори кишечника - фактор, який не тільки впливає на загальне самопочуття та якість життя. Брак корисних мікроорганізмів може провокувати цілий ряд захворювань, деякі з них вимагають тривалого лікування. Дефіцит мікрофлори виникає через різні причини - дисбактеріози, вроджені та набуті захворювання, прийом антибіотиків, неправильне харчування, стреси. Заповнити баланс необхідних мікроорганізмів допомагає спеціальний комплекс Лактіалє в пакетах або капсулах.

Капсули і пакети Лактіалє - в чому користь і коли призначають дієтичну добавку

До складу Лактіалє входить комплекс з 7 пробіотиків - 2 біфідобактерій і 4 лактобактерій, а також молочнокислого стрептокока. За рахунок цих мікроорганізмів вдається нормалізувати порушений баланс мікрофлори. Вживання біологічної добавки допомагає зміцнити імунітет і усунути розлади кишечника. Кожна з бактерій, які входять до складу Лактіалє капсул або пакетів, надає вузькоспрямований вплив на організм:

  • Біфідобактерії потрібні для стимулювання роботи імунної системи. Даний тип мікроорганізмів необхідний для усунення патогенних речовин з кишечника, а також для вироблення антибактеріальних речовин. Важливу роль біфідобактерії виконують при перетравленні продуктів, багатих на вуглеводи. Мікроорганізми допомагають розщеплювати складні сполуки, синтезують деякі амінокислоти.
  • Лактобактерії необхідні для підтримання кислого середовища в організмі, завдяки чому запобігають росту грибів і хвороботворних мікроорганізмів. Також вони зміцнюють імунітет і підвищують рівень опірності організму до шкідливого впливу середовища.
  • Стрептокок молочнокислий Streptococcus thermophilus має антиоксидантні властивості і перешкоджає поширенню патогенних організмів, розвитку пухлин, пригнічує розвиток туберкульозної палички. Лактокок нейтралізує патогенні стафілококи, збудників ботулізму. Мікроорганізми беруть участь у виробленні полісахаридів, які покращують роботу імунної системи. Молочнокислі стрептококи мають протизапальні властивості і беруть участь у травленні, розщеплюючи лактозу та інші складні речовини.

Пробіотики надходять в організм у вигляді висушених частинок. Мікроорганізми виходять зі стану анабіозу протягом декількох годин. Заселяючи кишечник, пробіотики нормалізують мікрофлору, відновлюють її природний баланс. Завдяки добавці усувається процес гниття в кишечнику, поліпшується протистояння організму грибам і хвороботворним бактеріям. Завдяки такій комплексній дії фахівці рекомендують Лактіалє при підвищеному газоутворенні, розладах травлення, коліках, дисбактеріозі, діареї, запорах та інших розладах.

Лактіалє купити в пакетах або капсулах можна як для дорослих, так і для дітей. Добавка не є ліками, проте перед її вживанням слід проконсультуватися з лікарем через можливі протипоказання. У деяких випадках Лактіалє призначають для профілактики дисбактеріозу при лікуванні антибіотиками. Перевагою даної добавки є ціна на Лактіалє - вартість засобу є доступнішою, ніж у імпортних аналогів.

Купити Лактіалє без переплат можна в інтернет-аптеці apteka.com. Доступна ціна добавки, можливість розрахунку будь-яким способом і швидка доставка в Україні - причини, через які можна замовити добавку онлайн у зручній формі випуску.

08004 08004