Лактіалє

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Бренд
Фармак (2)
Форма
Капсули (1)
Порошок (1)
Діюча речовина
LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS (1)
LACTOBACILLUS RHAMNOSUS (1)
БІФІДОБАКТЕРІЇ (1)
Лактобактерії (1)
Скинути
ПаляницяПаляниця
Капсули
Капсули
Фільтр
Сортування
Лактіалє в паках 1г №10
Фармак ПАО
Ціна:

298грн.
Лактіалє капули №30
Фармак ПАО
Ціна:

307.50грн.
Оновлено:
14.09.2023
Перевірено

 

Лактіалє в капсулах і пакетах для підтримання здоров'я кишечника

Стан мікрофлори кишечника - фактор, який не тільки впливає на загальне самопочуття та якість життя. Брак корисних мікроорганізмів може провокувати цілий ряд захворювань, деякі з них вимагають тривалого лікування. Дефіцит мікрофлори виникає через різні причини - дисбактеріози, вроджені та набуті захворювання, прийом антибіотиків, неправильне харчування, стреси. Заповнити баланс необхідних мікроорганізмів допомагає спеціальний комплекс Лактіалє в пакетах або капсулах.

Капсули і пакети Лактіалє - в чому користь і коли призначають дієтичну добавку

До складу Лактіалє входить комплекс з 7 пробіотиків - 2 біфідобактерій і 4 лактобактерій, а також молочнокислого стрептокока. За рахунок цих мікроорганізмів вдається нормалізувати порушений баланс мікрофлори. Вживання біологічної добавки допомагає зміцнити імунітет і усунути розлади кишечника. Кожна з бактерій, які входять до складу Лактіалє капсул або пакетів, надає вузькоспрямований вплив на організм:

  • Біфідобактерії потрібні для стимулювання роботи імунної системи. Даний тип мікроорганізмів необхідний для усунення патогенних речовин з кишечника, а також для вироблення антибактеріальних речовин. Важливу роль біфідобактерії виконують при перетравленні продуктів, багатих на вуглеводи. Мікроорганізми допомагають розщеплювати складні сполуки, синтезують деякі амінокислоти.
  • Лактобактерії необхідні для підтримання кислого середовища в організмі, завдяки чому запобігають росту грибів і хвороботворних мікроорганізмів. Також вони зміцнюють імунітет і підвищують рівень опірності організму до шкідливого впливу середовища.
  • Стрептокок молочнокислий Streptococcus thermophilus має антиоксидантні властивості і перешкоджає поширенню патогенних організмів, розвитку пухлин, пригнічує розвиток туберкульозної палички. Лактокок нейтралізує патогенні стафілококи, збудників ботулізму. Мікроорганізми беруть участь у виробленні полісахаридів, які покращують роботу імунної системи. Молочнокислі стрептококи мають протизапальні властивості і беруть участь у травленні, розщеплюючи лактозу та інші складні речовини.

Пробіотики надходять в організм у вигляді висушених частинок. Мікроорганізми виходять зі стану анабіозу протягом декількох годин. Заселяючи кишечник, пробіотики нормалізують мікрофлору, відновлюють її природний баланс. Завдяки добавці усувається процес гниття в кишечнику, поліпшується протистояння організму грибам і хвороботворним бактеріям. Завдяки такій комплексній дії фахівці рекомендують Лактіалє при підвищеному газоутворенні, розладах травлення, коліках, дисбактеріозі, діареї, запорах та інших розладах.

Лактіалє купити в пакетах або капсулах можна як для дорослих, так і для дітей. Добавка не є ліками, проте перед її вживанням слід проконсультуватися з лікарем через можливі протипоказання. У деяких випадках Лактіалє призначають для профілактики дисбактеріозу при лікуванні антибіотиками. Перевагою даної добавки є ціна на Лактіалє - вартість засобу є доступнішою, ніж у імпортних аналогів.

Купити Лактіалє без переплат можна в інтернет-аптеці apteka.com. Доступна ціна добавки, можливість розрахунку будь-яким способом і швидка доставка в Україні - причини, через які можна замовити добавку онлайн у зручній формі випуску.

Лактіалє ціна в інтернет аптеці

ЛактіалєЦіна
Лактіалє в паках 1г №10298 грн
Лактіалє капули №30307.5 грн
08004 08004