Кроксен капсули №30 (62374)

код товару: 62374
товар відсутній
товар відсутній
Товар відсутній
Ваше місто
Дніпро
Умови доставки
Замовлення до 1 000 грн.
Замовлення від 1 000 грн.
Самовивіз з аптеки
Замовлення до 1 000 грн. Безкоштовно
Замовлення від 1 000 грн. Безкоштовно
У відділення Нової Пошти
Замовлення до 1 000 грн. За тарифами перевізника
Замовлення від 1 000 грн. Безкоштовно
Характеристики
ВиробникЗдраво ТОВ
Форма випускуПо 30 капсул у картонній упаковці.
Діюча речовинаВІТАМІН В6, ВІТАМІН В12, ВІТАМІН В1, ЕКСТРАКТ СТИГМИ ШАФРАНУ, МАГНІЮ ОКСИД, ТІАМІНУ ГІДРОХЛОРИД, ПІРИДОКСИН ГІДРОХЛОРИД
Оновлено:
25.05.2023
Перевірено

Опис

Кроксен - рослинний комбінований комплекс на основі екстракту шафрану, вітамінів групи В та магнію для регулювання психо-емоційних станів , які пов'язані з погіршенням настрою, роздратованістю, розладом сну, тривогою, апатією і неспокоєм.

Тривожно-депресивні стани як фактор дисбалансу нейромедіаторних систем .

Стрес ,психічне та емоційне перенавантаження змінюють обмін речовин та виснажують запаси певних моноамінів , що впливають на баланс нейромедіаторних систем , які в свою чергу відповідають за психічне самопочуття.
Так у пацієнтів з тривожними та депресивними синдромами зазвичай спостерігається зниження рівня таких нейромедіаторів як : серотонін, допамін, норадреналін , які регулюють психо-емоційний стан і гармонізують настрій , сприяють нормалізації глибини та якості сну за рахунок зменшення тривожності.

Здатність шафрану регулювати поповнення дефіциту серотоніну, допаміну та норадреналіну виявляється в гармонізації психо-емоційного стану , зниженню тривожності та стабілізації настрою.

Магній регулює кальцієві та натрієві канали у мембранах клітин, а отже, і концентрацію цих металів у клітинах. Нормальна робота іонних каналів захищає м'язові клітини і нервові від гіперактивності, підтримує серцевий ритм, має величезне значення для виробництва енергії та обміну речовин, передачі нервових імпульсів. Вітаміни групи В нормалізують роботу нервової системи , беруть активну участь в синтезі амінокислот ( адреналіну, допаміну, серотоніту та ін.), впливають на процес кровотворення та мають вирішальне значення в обмінних процесах в нейронах.

Важливою є наявність в складі вітамінів групи B (тиамін (B1), ціанокабаламін (В12), піридоксин (В6), фолієва кислота (B9)) та магнію . Кожне з даних активних речовин має біологічне значення для нормального функціонування активності ЦНС і ефективно при підвищенні опірності організму різним стрес-факторам . Шафран містить мінерали (Cu, Mn, Ca, Fe, K, Mq, Se, Na, Zn и т. д.), що відіграють важливу роль в обміні речовин та енергії.

Інструкція - Кроксен капсули №30

Виробник

Здраво ТОВ

Країна походження

Литва

Склад

Діючі речовини:
екстракт стигми шафрану (Crocus sativus ) 30мг (mg), оксид магнію (еквівалентно магнію - 320 мг (mg)) 531,20 мг (mg), піридоксин гідрохлорид (еквівалентно вітамін В6 - 1,4 мг (mg)) 1,7 мг (mg), тіамін гідрохлорид (еквівалентно вітамін В1 - 1,1 мг (mg)) 1,23 мг (mg), птероілмоноглутамінової кислоти (фолієва кислота) 500 мкг, ціанокобаламін 1% титрований (еквівалентно вітамін В12 - 2,5 мкг , наповнювач фосфати кальцію, ціанокобаламін) 250 мкг .

допоміжні речовини:
антиспікаючі агенти: мікрокристалічна целюлоза, магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію; оболонка капсули: желатин, барвники: оксиди заліза (червоний), діоксид титану.

Форма випуску

По 30 капсул у картонній упаковці.

Лікарська форма

Капсули.

Діюча речовина

ВІТАМІН В6, ВІТАМІН В12, ВІТАМІН В1, ЕКСТРАКТ СТИГМИ ШАФРАНУ, МАГНІЮ ОКСИД, ТІАМІНУ ГІДРОХЛОРИД, ПІРИДОКСИН ГІДРОХЛОРИД

Показання

Кроксен призначений для коригування метаболічних процесів , що змінені під дією тривожних та депресивних синдромів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компоненту Кроксену.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Кроксен не впливає напряму на фармакокінетику лікарських засобів.

Екстракт шафрану, що входить до складу Кроксену в дослідженнях показав здатність знижувати апетит , а також було виявлено , що регулярний прийом шафрану значно підвищує лібідо та покращує еректильну функцію.

Способи застосування

Прийом екстракту шафрану в дозі 30 мг 1 раз на добу у пацієнтів з легкою або помірною депресією показав ефективність в зменшенні симптомів за шкалою Гамільтона , що були схожими з результатами прийому флуоксетину в дозі 40 мг 1 раз на добу.

З метою дієтичної корекції процесів , які пов'язані з дисбалансом нейромедіаторних систем, що впливають на психічне та емоційне самопочуття та розлади сну рекомендовано: дітям віком старше 12 років по 1 капсулі та дорослим по 1-2 капсули 1 раз на добу перед сном запиваючи водою протягом 1 місяця або курсом відповідно до призначення лікаря.

Передозування

Шафран являється сильнодіючим біологічно активним продуктом, приймати його слід з обережністю.

Не перевищувати рекомендовану дозу.

При передозуванні можлива нудота, блювання, висипання на шкірі , сплутаність свідомості.

Особливі умови зберігання

Термін придатності
3 роки.


Умови зберігання.
Зберігати в прохолодному , сухому недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С
.

Інструкція, розміщена на даній сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей. Не використовуйте дану інструкцію в якості медичних рекомендацій . Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікуючим лікарем. Детальніше про Відмову від відповідальності.

08004 08004