Бренд Креома-Фарм

«ЯКІСТЬ, БЕЗПЕКА ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ»
За даним запитом не знайдено товарів.

 

Фармацевтична компанія ПрАТ «Екологоохоронна фірма «КРЕОМА-ФАРМ» створена в 1996 году в м. Києві. Головним направлення діяльності підприємства є розробка та виробництво лікарських засобів сорбційно-детоксикаційної дії.

В продуктовому портфелі компаніїї справжній бренд - оригінальний кремнійорганічний ентеросорбент Ентеросгель. Ентеросгель завоював і виправдав довіру як споживачів так і медичних працівників - лікарів різних спеціальностей і фармацевтів. Сотні тисяч сімей обирають для себе лікарський засіб Ентеросгель.

Підвищення наукового потенціалу підприємства дозволило прискорити розробку нових перспективних лікарських засобів. Так, було успішно запущенне серійне виробництво функціональних харчових продуктів, косметичних засобів, ветеринарних препаратів.

Визнаний лідер серед виробників сорбційних препаратів - "Екологоохоронна фірма "КРЕОМА-ФАРМ" - продовжує активно розвиватися і щорічно інвестує в модернізацію виробництва для покращення асортимента і збільшення об'єму продукції.

В липні 2007 року ПрАТ "ЕОФ КРЕОМА-ФАРМ", отримало сертифікат ISO 9001:2000.

З того часу компанія постійно удосконалює процеси управління менеджментом. Свідоцтвом цьому є отимання сертифікату системи управління якістю ISO 9001:2008, а в 2018 році компанія пройшла сертифікацію відповідно до стандартів управління якістю ISO 9001:2015.

З 2011 р. ПрАТ "Екологоохоронна фірма КРЕОМА-ФАРМ" отримала сертифікат відповідності вимогам належної виробничої практики (сертифікат GMP), що свідчить про відповідність системи забезпечення якості приміщень та обладнання з виробництва лікарських засобів міжнародним стандартам виробництва.

З 2012 р. на підприємстві впровадженна документована Інтегрована система управління підприємством, яка включає в себе вимоги наступних міжнародних правил та стандартів:

  • GMP(Good Manufacturing Practice – належна виробнича практика);
  • ISO 9001:2008 «Системи менеджменту якості. Вимоги»;
  • ISO 22000:2005 «Системи менеджменту безпечності харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга».
  • ISO 13485:2016 " Медичні вироби. Система менеджменту якості. Вимоги щодо регулювання."
  • ISO 9001:2015 «Системи менеджменту якості. Вимоги»;
  • Ліцензія на виробництво ветеринарних препаратів.

Свідоцтвом ефективного функціонування Інтегрованої системи управління підприємством є успішне проходження аудитів Інспекційного та Сертифікаційного бюро та отримання сертифікатів, що підтверджують відповідність системи менеджменту якості ПрАТ "ЕОФ КРЕОМА-ФАРМ" стосовно виробництва та реалізації лікарських засобів, функціонально-харчових продуктів, косметичних засобів, медичних виробів вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 «Системи менеджменту якості. Вимоги», сертифіката, що підтверджує відповідність системи менеджменту безпеки харчових продуктів ПрАТ "ЕОФ КРЕОМА-ФАРМ" стосовно виробництва функціональних харчових продуктів вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2005 «Системи менеджменту безпеки харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга», та сертифіката ISO 13485:2016 "Медичні вироби. Системи менеджменту якості. Вимоги щодо регулювання.

 

08004 08004