Протизаплідні свічки у Львові

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Діюча речовина
БЕНЗАЛКОНІЮ ХЛОРИД (4)
Скинути
СонормінСонормін
Фільтр
Сортування
Фарматекс супп.вагинал.18.9 мг №5
Іннотера Шузі, Франція
Ціна:

168.40грн.
Ціна:

230.20грн.
Крем Фарматекс вагинал.1.2% туба 72г
Іннотера Шузі, Франція
Ціна:

326.80грн.
Фарматекс таблетки вагінальні 20мг №12
Іннотера Шузі, Франція
Ціна:

176.90грн.
Оновлено:
31.05.2023
Перевірено

Протизаплідні свічки: призначення та дія

Протизаплідні супозиторії – це місцеві контрацептиви, які на відміну від таблеток вважаються негормональними, застосовуються безпосередньо перед статевим актом. Їхня дія активна лише кілька годин, тому якщо статевий акт має повторитися через деякий час, потрібно буде повторно використовувати протизаплідні свічки.

Ефективність протизаплідних свічок висока, але сто відсотків не становить. При використанні протизаплідних супозиторіїв рівень захисту від вагітності становить 80-90% при чіткому дотриманні інструкції. Це слабкіший вид контрацепції, до якого частіше вдаються у таких випадках:

 • під час годування груддю;
 • після пологів або аборту;
 • перед менопаузою;
 • якщо статеве життя є нерегулярним.

Дія протизаплідних свічок для дівчат залежить від активного компонента у складі. Він може бути одним із двох найпоширеніших:

 1. Бензалконію хлорид. Впливає безпосередньо на сперматозоїди – руйнує їхню мембрану, зменшує активність, відповідно заважає їм досягати яйцеклітини, здійснювати запліднення.
 2. Наноксилон. Цей компонент руйнує акросоми сперматозоїда. Через це вони не можуть проникати до яйцеклітини.

Зазвичай негормональні протизаплідні свічки не мають побічних реакцій. Іноді зустрічається алергія чи неприємні відчуття після сечовипускання. Придбати негормональні контрацептиви можна в інтернет-аптеці Apteka.com у місті Львові.

Свічки протизаплідні: переваги контрацепції

Протизаплідні вагінальні свічки рідше призначаються гінекологами, але мають свої плюси:

 • Захищають від зараження інфекціями, по суті є місцевим антисептиком.
 • Сприяють виділенню природної змазки під час статевого акту.
 • Ціна на протизаплідні свічки нижча, ніж на гормональні таблетки.
 • Можуть використовуватися незалежно від циклу, їх застосування можна перервати будь-якої миті.
 • Не змінюють гормональний фон, не впливають на жіноче здоров'я.

Вагінальні протизаплідні свічки підходять тим, хто не може з якихось причин вдаватися до гормональної контрацепції або ставити спіраль.

Перш ніж купити протизаплідні свічки, краще отримати консультацію гінеколога. Фахівець підкаже, який препарат доцільно використовувати у тому чи іншому випадку. Ціна у Львові на протизаплідні свічки при замовленні онлайн в інтернет-аптеці Apteka.com нижче, ніж при покупці аптеки роздрібної мережі.

Протизаплідні свічки та мазі: що краще?

Свічок протизаплідних список дуже великий, але існує ще один схожий метод контрацепції – протизаплідні мазі та гелі. Вони мають приблизно такі ж показання та дію, не вимагають постійного використання. Просто потрібно нанести мазь глибоко у піхву перед статевим актом.

На питання, що краще – недорогі протизаплідні свічки або мазь, важко відповісти однозначно. Все залежить від індивідуальних переваг щодо лікарської форми та способу введення препарату. Також при виборі важливо враховувати рекомендації спеціаліста.

Дізнатися назву протизаплідних свічок, а також інших контрацептивів можна у свого гінеколога, а купити у Львові в інтернет-аптеці Apteka.com. Зробити замовлення онлайн не складно - для цього потрібно вибрати відповідну категорію, знайти препарат або написати назву в рядку пошуку. Забрати замовлення можна у найближчій аптеці мережі або відділенні Нової пошти.

Протизаплідні свічки у Львові ціна в інтернет аптеці

Протизаплідні свічки у ЛьвовіЦіна
Фарматекс супп.вагинал.18.9 мг №5168.4 грн
Фарматекс супозиторії вагінальні 18.9мг №10230.2 грн
Крем Фарматекс вагинал.1.2% туба 72г326.8 грн
Фарматекс таблетки вагінальні 20мг №12176.9 грн
08004 08004