Бренд Київський вітамінний завод

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Петруша капсули №10
Київський вітамінний завод ПАТ
Ціна:

62.70грн.
Петруша капсули 0.5 г №3х12
Київський вітамінний завод ПАТ
Ціна:

21.10грн.
Деквадол таблетки для розсмоктування з м'ятним смаком №18
Київський вітамінний завод АТ
Ціна:

102.20грн.
Деквадол таблетки для розсмоктування з малиновим смаком №30
Київський вітамінний завод АТ
Ціна:

170.60грн.
Деквадол таблетки для розсмоктування з лимонним смаком №30
Київський вітамінний завод АТ
Ціна:

166.50грн.
Магнікум таблетки вкриті оболонкою №50
Київський вітамінний завод ПАТ
Ціна:

241.70грн.
Біотин-КВ таблетки 10мг №30
Київський вітамінний завод АТ
Ціна:

310.50грн.
Магнікум-Антистрес таблетки вкриті плівковою оболонкою №60
Київський вітамінний завод АТ
Ціна:

332.30грн.
Стифимол Плюс капсули тверді №60
Київський вітамінний завод АТ
Ціна:

396.20грн.
Амброксол таблетки 0,03 г №20
Київський вітамінний завод ПАТ
Ціна:

26.20грн.
немає в наявності
Деквадол таблетки для розсмоктування з м'ятним смаком №30
Деквадол таблетки для розсмоктування з м'ятним смаком №30
Київський вітамінний завод АТ
Ціна:

 

 

АТ «Київський вітамінний завод» —

міцна, сучасна і прогресивна національна фармацевтична компанія-виробник із високопрофесійною командою, якісним асортиментом, відповідальним ставленням до своїх споживачів та партнерів.

АТ «Київський вітамінний завод» — представник когорти вітчизняних фармацевтичних підприємств, які обрали шлях постійного вдосконалення якості продукції та маркетингової стратегії. За багаторічну історію існування на ринку України підприємство розвинулося у сучасну компанію, яка певною мірою визначає напрямок розвитку на фармацевтичному ринку країни. Протягом попередніх років і нині компанія входить до топ-20 рейтингу фармацевтичних компаній, що працюють на теренах України.

АТ «Київський вітамінний завод» — володар численних премій та винагород, зокрема міжнародного диплому «Срібний дельфін» у номінації «Підприємство ХХІ століття» (Брюссель, 2000), «Знаку благодійства» за якість і технічні досягнення (міжнародна виставка «Харчування та життя ХХI сторіччя»). Препарат «Корвалмент» став переможцем у своїй категорії у конкурсі професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея-2010».

АТ «Київський вітамінний завод» містить у своєму продуктовому портфелі 130 лікарських засобів (рецептурних, безрецептурних) та 10 дієтичних добавок. Серед основних стратегічних завдань підприємства — розширення асортименту продукції шляхом постійного вивчення тенденцій та потреб ринку, а також забезпечення цінової доступності лікарських засобів.

Діяльність АТ «Київський вітамінний завод» повністю відповідає вимогам, що висуваються до сучасного фармацевтичного підприємства, і направлена на забезпечення споживачів максимально доступними, якісними, ефективними та безпечними лікарськими засобами для профілактики та лікування широкого спектру захворювань і патологічних станів.

Впроваджена система якості АТ «Київський вітамінний завод» забезпечує виконання вимог ДСТУ ISO 9001:2009 та міжнародного стандарту ISO 9001:2008, орієнтована на облік вимог конкретних споживачів, безперервний аналіз ефективності заходів, що проводяться, і подальшу поетапну інтеграцію до вимог належних виробничої (GMP) та дистриб’юторської (GDP) практик. Для виготовлення продукції використовуються високоякісні субстанції від постачальників провідних європейських країн та їхніх дочірніх компаній з Південно-Східної Азії.

Політика компанії покликана втілювати в життя корпоративне гасло «Якість без компромісів!», яке визначає пріоритети компанії у виробництві та закладає в основу її діяльності найвищі стандарти якості та безпеки. АТ «Київський вітамінний завод» постійно працює над підвищенням технічного рівня виробництва, пошуком нових та застосуванням найкращих з існуючих технологій, використанням сучасного технологічного обладнання і високоякісної сировини.

АТ «Київський вітамінний завод» проводить благодійну діяльність і надає гуманітарну допомогу хворим на епілепсію, підліткам у сільських районах України, пологовим будинкам, жіночим консультаціям, підтримує професійні лікарські асоціації й товариства, пропагує відповідальне ставлення до свого здоров’я і навколишнього середовища.

Завдяки чіткому плануванню, прагненню до вдосконалення і постійному розвитку компанія завоювала високий авторитет і визнання споживачів. Сьогодні тисячі людей у різних країнах довіряють АТ «Київський вітамінний завод» найцінніше — своє здоров’я.

 

Бренд Київський вітамінний завод ціна в інтернет аптеці

Бренд Київський вітамінний заводЦіна
Петруша капсули №1062.7 грн
Петруша капсули 0.5 г №3х1221.1 грн
Деквадол таблетки для розсмоктування з м'ятним смаком №18102.2 грн
Деквадол таблетки для розсмоктування з малиновим смаком №30170.6 грн
Деквадол таблетки для розсмоктування з лимонним смаком №30166.5 грн
Магнікум таблетки вкриті оболонкою №50241.7 грн
Біотин-КВ таблетки 10мг №30310.5 грн
Магнікум-Антистрес таблетки вкриті плівковою оболонкою №60332.3 грн
Стифимол Плюс капсули тверді №60396.2 грн
Амброксол таблетки 0,03 г №2026.2 грн
08004 08004