Бренд Isha Agro Developers

За даним запитом не знайдено товарів.

 

Фірма з Мумбаї, Махараштра (Індія), наша компанія ISHA AGRO DEVELOPERS Pvt. LTD. спеціалізується на виробництві, постачанні та експорті широкого асортименту товарів для здоров'я та краси, виготовлених з натуральних інгредієнтів. Ми пропонуємо сік амли-здорове волосся і травлення, порошок амли 1 кг для здорового травлення, трав'яні харчові добавки і т.д. під торговою маркою HERBAL HILLS. Наш асортимент добре відомий своєю чистотою, ефективністю, безпечним споживанням і точним складом. Ці продукти створені з використанням інгредієнтів, придбаних у надійних постачальників і передового обладнання. Вони проходять кілька суворих тестів якості, щоб гарантувати виняткову якість і відповідність встановленим галузевим стандартам.

Ми працюємо в цій галузі вже 12 років і досягли досконалості завдяки нашим інноваційним маркетинговим стратегіям і своєчасній доставці продукції. Оскільки наші продукти пов'язані зі здоров'ям і благополуччям пацієнтів, ми ніколи не йдемо на компроміс щодо якості.

Крім того, з моменту заснування ми отримуємо вдячність клієнтів з Індії та всього світу за ефективність пропонованих продуктів, номінальні ціни та етичну політику ведення бізнесу. В даний час наші річні продажі складають 12,00–13,00 Індійських рупій, і у нас працює 200 дистриб'юторів. Щоб розширити наш бізнес в цьому сегменті і зміцнити нашу базу брендів, ми шукаємо надійних і надійних дистриб'юторів на національному рівні.

 

08004 08004