Індовазин гель 45г (101865)

код товару: 101865
товар відсутній
товар відсутній
Товар відсутній
Ваше місто
Адамівка
Умови доставки
Замовлення до 1 000 грн.
Замовлення від 1 000 грн.
У відділення Нової Пошти
Замовлення до 1 000 грн. За тарифами перевізника
Замовлення від 1 000 грн. Безкоштовно
Характеристики
ВиробникБалканфарма
Форма випускуГель у тубах по 45 г, по 1 тубі у картонній пачці.
Діюча речовинаТРОКСЕРУТИН, ІНДОМЕТАЦИН
Торгівельна назваИндовазин
Оновлено:
26.05.2022
Перевірено

Опис

Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Троксерутин, комбінації. Код АТС - С 05С А 54.

Інструкція - Індовазин гель 45г

Виробник

Балканфарма

Країна походження

Болгарія

Склад

1 г гелю містить
індометацину 30 мг,
троксерутину 20 мг;
допоміжні речовини: карбомер, макрогол 400, натрію бензоат, пропіленгліколь, спирт етиловий 96%.

Форма випуску

Гель у тубах по 45 г, по 1 тубі у картонній пачці.

Лікарська форма

Гель.
Злегка опалесціювальний однорідний гель, колір - жовтий до жовто-коричневого;

Діюча речовина

ТРОКСЕРУТИН, ІНДОМЕТАЦИН

Фармакодинаміка

Індовазин - комбінований лікарський засіб, до складу якого входять індометацин та троксерутин. Індометацин проявляє виражену протизапальну, аналгетичну та проти набрякову дію. Це приводить до зняття болю, зменшення набряку та скорочує час відновлення ушкоджених суглобів і тканин. Механізм дії пов'язаний з пригніченням синтезу простагландинів шляхом оборотної блокади циклооксигенази. Індометацин має більш чітко виражену протизапальну дію порівняно з саліцилатами та фенілбутазоном.

Троксерутин (тригідроксіетилрутинозид) є біофлавоноїдом. Він належить до ангіопротекторних засобів. Троксерутин зменшує проникність капілярів іпроявляє венотонізуючу дію. Він блокує венодилатуючу дію гістаміну, брадикінінута ацетилхоліну. Діє проти запально на навколо венозні тканини, зменшує ламкість капілярів і проявляє певну антиагрегантну дію. Зменшує набряк, покращує трофіку при патологічних змінах, які пов'язані з венозною недостатністю.

При нанесенні на шкіру Індовазин пригнічує реакції запалення і набряку, усуває біль і температуру в осередках запалення (зовні і в глибоких тканинах, досягаючи розміщених там кровоносних судин). Проявляє венотонізуючу, капіляропротективну та гемостатичну дію.

Фармакокінетика

Використана мазева основа препарату підібрана таким чином, що забезпечує повну розчинність діючих речовин, та їх максимальне вивільнення. Лікарська форма у вигляді гелю, до складу якої увійшли індометацинта троксерутин, забезпечує добре всмоктування з поверхні шкіри і терапевтичну дію на різних рівнях, утворюючи необхідні концентрації в прилеглих тканинах і синовіальній рідині.

Індометацин зв'язується з білками плазми більше ніж на 90% та піддається інтенсивній біо трансформації в печінці шляхом О-деметилювання таN-деацетилювання до неактивних сполучень.

Троксерутин являє собою суміш гідроксиетилових похідних біофлавоноїдурутин (O-(?-hydroxyethyl)rutosides), у якій переважаєтригідроксіетилрутозид (troxerutin).

Індометацин виводиться з сечею (60%), жовчю та калом (30%). Проникає вгрудне молоко, зважаючи на це не рекомендується застосування Індовазину під час годування груддю.

Більша частина резорбованих три-, ди- та моногідроксіетилрутозидіввиводиться з жовчю, значно менша частина - через нирки. Тетрагідроксіетилрутозид виводиться переважно з сечею.

Показання

Симптоматичне лікування венозної недостатності; варикозного та до варикозного синдромів; поверхневого тромбофлебіту, флебіту; післяфлебітних станів; комплексної терапії гемороїдальних захворювань; ревматизму м'яких тканин: тендовагініту, бурситу, фіброзиту, пери артриту; набряків після хірургічних втручань; контузій, вивихів, розтягнень.

Протипоказання

Протипоказанням для лікування Індовазином є:
підвищена чутливість до компонентів препарату;
підвищена чутливість до не стероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не слід застосовувати препарат разом зіншими не стероїдними протизапальними лікарськими засобами (потенціювання ефекту) та кортикостероїдами (можливе потенціювання їх ульцерогенної дії).

Способи застосування

Застосовується зовнішньо: 4-5 см гелю наносять 3-4 рази на добу тонким шаром на уражені ділянки легкими масажними рухами. Загальна добова доза не повинна перевищувати 20 см. Тривалість лікування - не більше 10 днів.

Передозування

Не зареєстровано випадків передозування при місцевому застосуванні препарату.

При тривалому лікуванні (понад 10 днів) необхідне спостерігання за можливими проявами системних ефектів - гепатотоксичності, сильного головного болю, крововиливу. Необхідне моні торування лейкоцитарної і тромбоцитарноїформули.

При випадковому ковтанні Індовазину можливе відчуття печіння у ротовій порожнині, слиновиділення, нудота, блювання. У таких випадках необхідно промити ротову порожнину та шлунок, при необхідності - провести симптоматичне лікування.

При попаданні в очі, на слизові оболонки та відкриті рани спостерігається місцеве подразнення - сльозотеча, почервоніння, печіння, біль. Необхідні заходи для усунення наслідків - промивання ділянок випадкового попадання лікарського засобу великою кількістю дистильованої води або фізіологічного розчину до зникнення або зменшення симптомів.

Побічні дії

В поодиноких випадках спостерігаються реакції подразнення шкіри у вигляді почервоніння, свербежу, висипу, які швидко минають після припинення застосування препарату.

Особливі умови

Не рекомендовано застосовувати Індометацин дітям молодше 14 років, зважаючи на відсутність достатнього клінічного досвіду.

Не рекомендовано призначати лікарський засіб хворим з зазначеною ванамнезі або доведеною надчутливістю до харчових продуктів та медикаментів; при наявності бронхіальної астми, алергічного риніту або інших алергій.

Наносять Індовазин тільки на неушкоджену шкіру. Необхідно уникати попадання гелю на слизові оболонки, відкриті поверхні ран та в очі.

При тривалості лікування понад 10 днів необхідно провести лабораторний контроль лейкоцитарної та тромбоцитарної формули.

Препарат містить натрію бензоат і пропіленгліколь, які можуть викликати подразнення шкіри.

Зважаючи на те, що клінічний досвід, який доводить безпечність застосування Індовазину під час вагітності та годування груддю, відсутній, застосування препарату можливе лише у випадках, коли користь від застосування переважає потенційний ризик.

Особливі умови зберігання

Умови та термін зберігання.
У сухому, недоступному для дітей місці при температурі, не вище 25°С.
Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.
Зберігати у щільно закритій оригінальній упаковці.

Термін придатності - 2 роки.

Синонім

ІНДОМЕТАЦИН+ТРОКСЕРУТИН, ІНДОВАЗИН, ІНДОВАЗИН ГЕЛЬ, ІНДОВЕНОЛ, ТРОКСЕВЕНОЛ, ІНДОВАЗИН®

Інструкція, розміщена на даній сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей. Не використовуйте дану інструкцію в якості медичних рекомендацій . Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікуючим лікарем. Детальніше про Відмову від відповідальності.

08004 08004