ГлюкоМоушн Оригінал таблетки №120 (37149)

код товару: 37149
товар відсутній
Товар відсутній
Характеристики
Виробник
Гістомед ТОВ
Форма випуску
По 120 таблеток в упаковці.
Форма
Таблетки
Опис
ГлюкоМоушн Оригінал є біологічно активною добавкою, яка виготовлена з максимально можливою ретельністю і була розроблена відповідно до міжнародних наукових стандартів та продукується відповідно до GMP (Good Manufacturing Practice) вимог.

Здоровий спосіб життя, різноманітне і збалансоване харчування є важливим для кожного, а харчові добавки є необхідним доповненням.

Вітамін С (аскорбінова кислота) є одним з найбільш популярних у використанні антиоксидантів, які використовуються для захисту від вільних радикалів. Вітамін С сприяє нормальному колагеноутворенню сприяє нормальному функціонуванню хряща і кістки, активізує природну енергію в організмі і підтримує захист організму.

Вітамін D3 Відіграє істотну роль в абсорбції кальцію і фосфатів з кишківника, транспорті мінеральних солей в процесі кальцифікації кісток, регулює виведення кальцію і фосфатів нирками. Концентрація іонів кальцію впливає на ряд важливих біохімічних процесів, що зумовлюють підтримку тонусу м'язів скелетної мускулатури, беруть участь у проведенні нервового збудження та впливають на згортання крові. Вітамін D3бере також участь у роботі імунної системи, що впливає на синтез лімфокінів.

Вітамін Е (натуральний токоферол) являє собою розчинний жир антиоксидант. Цей вітамін сприяє захисту клітини від окисного стресу.

Мідь сприяє підтримці нормального функціонування сполучної тканини, нормальному функціонуванню нервової системи та хрящової тканини. Марганець сприяє створенню та підтримує нормальне функціонування хрящової тканини , допомагає нормальному функціонуванню кісток і сполучної тканини. Селен сприяє нормальному функціонуванню імунної системи і утриманню здорових клітин і тканин.

Цинк сприяє нормальному функціонуванню кісток, волосся, нігтів і шкіри.

Інструкція - ГлюкоМоушн Оригінал таблетки №120

Виробник

Гістомед ТОВ

Країна походження

Нідерланди

Склад

Глюкозамін сульфат 2KCl, MC целюлоза, хондроїтин сульфат, метілсульфанілметан (МСМ), вітаміни, повідон, діоксид кремнію, стеарат магнію, гіпромелоза, мінеральні речовини, діоксид титану, тальк, гліцерин.

Форма випуску

По 120 таблеток в упаковці.

Лікарська форма

Таблетки.

Показання

Для відновлення структури хрящової тканини, уповільнює процеси руйнування хряща і попереджає розвиток і прогресування артрозу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Містить компоненти молюсків. Не містить глютен, дріжджі, лактозу, цукор, штучні смакові добавки, барвники та ароматизатори, або консерванти. * Добова доза з розрахунку на 4 таблетки. ** RI = відсоток всмоктування.

ГлюкоМоушн Оригінал є добре збалансованою комбінацією речовини у вигляді таблеток покритих восковою оболонкою.

Глюкозамін сприяє відновленню структури хрящової тканини, сповільнює процеси руйнації хряща і попереджує розвиток і прогресування артрозу.

МСМ це сірко органічна сполука з вираженою протизапальною дією, яка міститься в деяких рослинах, в невеликій кількості є в різних продуктах харчування

Способи застосування

Використовуйте дві таблетки з великою кількістю води, два рази на день.

Рекомендовано приймати таблетки під час їжі.

Тривалість використання може бути подовжена в міру необхідності.

Не слід перевищувати добову рекомендовану дозу.

Особливі умови

НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ГЛЮКОМОУШН ОРИГІНАЛ:
Якщо ви маєте підвищену чутливість або алергію на будь-який інгредієнт ГлюкоМоушн ОРИГІНАЛ.
Під час вагітності та годування грудьми проконсультуйтеся з Вашим лікарем перш ніж використовувати ГлюкоМоушн ОРИГІНАЛ

ВИКОРИСТАННЯ В ПОЄДНАННІ З ІНШИМИ МЕДИКАМЕНТАМИ
Якщо у вас виникли сумніви з приводу використання ГлюкоМоушн ОРИГІНАЛ в поєднанні з іншими ліками, завжди консультуйтесь зі своїм лікарем.

Особливі умови зберігання

Умови зберігання:
Зберігати в недоступному для дітей місці.
Зберігати в темному і сухому місці при кімнатній температурі (15-25 ° С).
Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світла та вологи.

Ваше місто: Дніпро?
08004 08004