Бренд Georg BioSystems

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Новинка
Вітамінаріум Стресконтроль Магній+В6 саше №30
Ціна:

108.20грн.
Біфлекс капсули №90
Georg BioSystems
Ціна:

257грн.

 

Компанія Georg BioSystems, що виробляє продукти для здоров'я і краси, є однією з найбільш динамічно розвиваються на сучасному ринку. Вона працює у фармацевтичній сфері більше 10, а в сфері біотехнологій – більше 30 років. 
Сконцентрувавши досвід вітчизняних і зарубіжних вчених, вона створює продукти на основі природних компонентів. Будучи компанією "повного циклу", Georg BioSystems розробляє, виробляє і реалізує широкий асортимент лікувально-профілактичної та косметичної продукції. У своїй роботі компанія використовує натуральну, гіпоалергенну сировину, а ретельна відповідність міжнародним стандартам гарантує якість і безпеку продуктів.

Georg BioSystems має в своєму розпорядженні сучасну лабораторію, а також власним виробництвом. Компанія випускає більше 60-ти найменувань сертифікованої продукції для України, Англії, США, Азербайджану, Ємену, Росії, Грузії, Китаю, Болгарії, країн Балканського регіону і т.д. серед її торгових марок – косметика NATURE.med®, Лор-серія, серія пробіотиків, хондропротектор, венотонік, натуральні бальзами, сиропи, крем від шрамів, ополіскувачі для порожнини рота і т. д.

Виробляючи якісні продукти, компанія слідує вічним цінностям. Найголовніша з них-це люди, як клієнти компанії, так і її персонал. 

Підтримка зворотного зв'язку є першочерговим і найголовнішим завданням компанії.  Клієнти надихають Georg BioSystems постійно вдосконалюватися, розробляти оригінальні препарати, впроваджувати передові технології виробництва, встановлювати новітнє обладнання.

А персонал компанії, слідуючи головній місії-турботі про красу і здоров'я шляхом створення якісних натуральних продуктів, демонструє найвищий професіоналізм і прагнення до виконання поставлених завдань.

Для їх здійснення компанія слід в декількох напрямках. Перш за все, це ретельна відповідність якості продукції вимогам стандартів ISO 9001. Компанія застосовує сучасні методи управління якістю послуг на всіх етапах виробництва, починаючи від контролю сировини і закінчуючи кінцевим етапом — випуском готового продукту. Вона організовує постійне підвищення кваліфікації персоналу, впроваджуючи способи підвищення професійної компетентності.

 

08004 08004