Бренд ЕЙМ

За даним запитом не знайдено товарів.

 

Науково-виробнича фармацевтична компанія «ЕЙМ» – українське підприємство, яке виробляє оригінальні лікарські препарати, косметичні засоби та добавки до раціону харчування.

Ми маємо великий досвід у цій справі, адже компанія успішно допомагає українцям зміцнити своє здоров’я та покращити якість життя аж з 1994 року.

Головна наша мета – виробляти продукцію, яка буде не тільки безпечною та ефективною для кожного, але й матиме найвищу якість, підтверджену всіма стандартами!

Наразі компанія сертифікована за стандартами GMP (Належна виробнича практика), ISO 9001, ISO 22000.

Наше виробництво розташоване у екологічно чистому місці – cмт Васищеве, оточеному мальовничими сосновими лісами. Це великий надсучасний завод, обладнаний за останнім словом науки та техніки!

Але фармацевтична компанія «ЕЙМ» – це не тільки виробничі дільниці. У нас велика команда професіоналів, які майже фанатично ставляться до своєї справи. Серед них – талановиті вчені – вони розроблюють нові препарати та вдосконалюють вже існуючі, суворі аналітики, які невпинно слідкують за якістю продукцію, педантичні хіміки, повз яких не мине жодна травинка на виробництві, уважні фармацевти, які звідусюди збирають інформацію щодо використання наших засобів та слідкують, щоб вони відповідали всім вимогам законодавства…

 

08004 08004