Вратизолін

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Крем (1)
Діюча речовина
ДЕНОТИВИР (1)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

93.20грн.

Інструкція Вратизолін

Виробник

Фармзавод Єльфа А.Т., Польща

Загальний опис

Денотивір - це активна речовина противірусного препарату для місцевого застосування. Він пригнічує реплікацію вірусів, включаючиHerpes simplex. Він зменшує тривалість захворювання, а також при застосуванні у продромальний період може запобігати розвитку цієї хвороби (він не запобігає рецидивуH erpes simplex).

Форма випуску та упаковка

По 3 г у тубі; по 1 тубі в картонній коробці.

Лікарська форма

Крем. Основні фізико-хімічні властивості: однорідна, кремоподібна маса білого кольору зі специфічним запахом.

Фармакологічна дія

Хіміотерапевтичні засоби для місцевого застосування. Противірусні засоби. Код АТС D06B B.

Фармокинетика

У формі крему денотивір не проникає у глибокі шари шкіри, тому визначити його концентрацію у крові неможливо.

Особливі умови

Вратизолін показаний тільки для лікування герпесу, що може з'явитися на будь-якій ділянці губ та обличчя. Не можна наносити на слизові оболонки, наприклад ротової порожнини та очей. Не можна застосовувати даний лікарський засіб для лікування генітального герпесу. Для лікування особливо складних форм герпесу та таких форм, що часто виникають, потрібна консультація лікаря. Пацієнти, які заражені вірусомHerpes simplex , повинні бути попереджені про можливість розповсюдження вірусу, особливо протягом виникнення активних уражень шкіри. Для запобігання поширенню інфекції рекомендується уникати тертя уражень шкіри, наприклад, рушником.Застосування у період вагітності або годування груддю. Через недостатність даних щодо впливу лікарського засобу на перебіг вагітності застосування препарату у період вагітності або годування груддю не рекомендується. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Спосіб застосування та дози Вратизолін показаний тільки для місцевого застосування на шкіру.Перед нанесенням крему та після цього необхідно вимити руки, щоб запобігти передачі інфекції на інші ділянки шкіри. Лікування герпесу слід розпочинати якомога швидше після появи перших симптомів, таких як свербіж та печіння. Слід наносити невелику кількість крему (розміру маленької намистинки) 2-3 рази на добу на герпетичні виразки. Лікування зазвичай триває 5 днів. У пацієнтів, уражених вірусом, може відбутися рецидив захворювання. У такому випадку слід негайно нанести крем Вратизолін, щоб запобігти утворенню везикул. Діти. Дані щодо застосування дітям відсутні.лід уникати контакту з очима при нанесенні крему на герпетичні виразки губ та обличчя.

Склад

Діюча речовина: denotivir; 1 г крему містить денотивіру 30 мг; Допоміжні речовини: спирт цетиловий, спирт стеариловий, цетилпальмітат 15, парафін білий м'який, пропіленгліколь, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), натрію лаурилсульфат, вода очищена.

Свідчення

Герпес на губах та обличчі, спричинений вірусомHerpes simplex .

Протипоказання

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-яких інших компонентів препарату.

Способи застосування

Вратизолін показаний тільки для місцевого застосування на шкіру.Перед нанесенням крему та після цього необхідно вимити руки, щоб запобігти передачі інфекції на інші ділянки шкіри. Лікування герпесу слід розпочинати якомога швидше після появи перших симптомів, таких як свербіж та печіння. Слід наносити невелику кількість крему (розміру маленької намистинки) 2-3 рази на добу на герпетичні виразки. Лікування зазвичай триває 5 днів. У пацієнтів, уражених вірусом, може відбутися рецидив захворювання. У такому випадку слід негайно нанести крем Вратизолін, щоб запобігти утворенню везикул. Діти. Дані щодо застосування дітям відсутні.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Через недостатність даних щодо впливу лікарського засобу на перебіг вагітності застосування препарату у період вагітності або годування груддю не рекомендується.

Побічні дії

Можливі реакції гіперчутливості, у тому числі алергічні реакції сповільненого типу;місцеві реакції, наприклад контактний дерматит, подразнення, запалення шкіри. Препарат містить спирт цетиловий, спирт стеариловий, пропіленгліколь та парабени, що можуть спричиняти місцеві шкірні реакції (наприклад контактний дерматит), подразнення чи запалення шкіри, алергічні реакції (можливо, уповільненого типу).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

За умов місцевого застосування жодної взаємодії не відзначалося.

Передозування

За умов місцевого застосування передозування не відзначалося.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску.Без рецепта.

08004 08004