Вода для ін'єкцій

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

41.10грн.
Ціна:

44.40грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Вода для ін'єкцій - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Вода для ін'єкцій

Виробник

Дарница

Загальний опис

Вода для ін’єкцій апірогенна, хімічно не активна, не має фармакологічної дії.

Форма випуску та упаковка

По 2 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці; по 5 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці; по 2 мл або 5 мл в ампулі; по 10 ампул у коробці; по 10 мл в ампулах.

Лікарська форма

Розчинник для приготування розчину дляін’єкцій Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна прозора рідина.

Фармакологічна дія

Розчинники та засоби розведення. Код АТС V07A B.

Особливі умови

Вода для ін’єкцій призначена лише для приготування стерильних розчинів лікарських і діагностичних засобів, призначених для підшкірного, внутрішньом’язового або внутрішньовенного введення, у способі застосування яких передбачене застосування води для ін’єкцій. Воду для ін’єкцій не можна безпосередньо ввести внутрішньосудинно через низький осмотичний тиск у зв’язку з ризиком виникнення гемолізу! Застосування у період вагітності або годування груддю. Можливе застосовування у період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Склад

Діючаречовина:вода для ін’єкцій; 1 ампула містить води для ін’єкцій 2 мл або 5 мл, або 10 мл.

Свідчення

Воду для ін’єкцій застосовувати для приготування стерильних розчинів лікарських і діагностичних засобів, призначених для підшкірного, внутрішньом’язового, внутрішньовенного введення.

Протипоказання

Воду для ін’єкцій як розчинник лікарських і діагностичних препаратів не застосовувати, якщо в інструкції для медичного застосування лікарського засобу зазначений інший розчинник. Не застосовувати лікарський засіб для промивання очей при офтальмологічних операціях.

Способи застосування

Приготування розчинів лікарських та діагностичних засобів з використанням води для ін’єкцій здійснюється в асептичних умовах (відкриття ампул, наповнення водою шприца та ємностей з лікарськими засобами). Кількість води для ін’єкцій з метою приготування розчину лікарського засобу визначається інструкцією для медичного застосування останнього. Діти Можна застосовувати у педіатричній практиці.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Можливе застосовування у період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

Не описані.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Вода для ін’єкцій не проявляє фармакологічної або хімічної взаємодії з лікарськими та діагностичними засобами, призначеними для підшкірного, внутрішньом’язового або внутрішньовенного введення.

Передозування

Не описано.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 4 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004