Вода для ін'єкцій

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Новинка
Вода для иньекций растворитель для парентерального применения ампула 2мл №10

Інструкція Вода для ін'єкцій

Виробник

Дарница

Загальний опис

Вода для ін’єкцій апірогенна, хімічно не активна, не має фармакологічної дії.

Форма випуску та упаковка

По 2 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці; по 5 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці; по 2 мл або 5 мл в ампулі; по 10 ампул у коробці; по 10 мл в ампулах.

Лікарська форма

Розчинник для приготування розчину дляін’єкцій Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна прозора рідина.

Фармакологічна дія

Розчинники та засоби розведення. Код АТС V07A B.

Особливі умови

Вода для ін’єкцій призначена лише для приготування стерильних розчинів лікарських і діагностичних засобів, призначених для підшкірного, внутрішньом’язового або внутрішньовенного введення, у способі застосування яких передбачене застосування води для ін’єкцій. Воду для ін’єкцій не можна безпосередньо ввести внутрішньосудинно через низький осмотичний тиск у зв’язку з ризиком виникнення гемолізу! Застосування у період вагітності або годування груддю. Можливе застосовування у період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Склад

Діючаречовина:вода для ін’єкцій; 1 ампула містить води для ін’єкцій 2 мл або 5 мл, або 10 мл.

Свідчення

Воду для ін’єкцій застосовувати для приготування стерильних розчинів лікарських і діагностичних засобів, призначених для підшкірного, внутрішньом’язового, внутрішньовенного введення.

Протипоказання

Воду для ін’єкцій як розчинник лікарських і діагностичних препаратів не застосовувати, якщо в інструкції для медичного застосування лікарського засобу зазначений інший розчинник. Не застосовувати лікарський засіб для промивання очей при офтальмологічних операціях.

Способи застосування

Приготування розчинів лікарських та діагностичних засобів з використанням води для ін’єкцій здійснюється в асептичних умовах (відкриття ампул, наповнення водою шприца та ємностей з лікарськими засобами). Кількість води для ін’єкцій з метою приготування розчину лікарського засобу визначається інструкцією для медичного застосування останнього. Діти Можна застосовувати у педіатричній практиці.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Можливе застосовування у період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

Не описані.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Вода для ін’єкцій не проявляє фармакологічної або хімічної взаємодії з лікарськими та діагностичними засобами, призначеними для підшкірного, внутрішньом’язового або внутрішньовенного введення.

Передозування

Не описано.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 4 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004