Визилотон

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

86.20грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Визилотон - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Визилотон

Виробник

Фармак ПАО

Загальний опис

Декспантенол - провітамін В5, похідна форма і спиртової аналог пантотенової кислоти. Декспантенол, що входить до складу засобу офтальмологічного «Візілотон», обумовлює регенеруючу, метаболічну та слабку протизапальну дію крапель. Пантотенова кислота діє як вітамін після її приєднання до коензиму А, який є кофактором різних реакцій, що каталізуються ферментами і супроводжуються перенесенням ацетильних груп. В офтальмології декспантенол широко застосовується в препаратах очних крапель або очних мазей. При місцевому застосуванні декспантенол проявляє протизапальні та протисвербіжну властивості. Декспантенол стимулює регенерацію слизової оболонки ока, нормалізує клітинний метаболізм, прискорює мітоз і збільшує міцність колагенових волокон. Таурин - сульфокислота, що синтезується в організмі людини з амінокислоти цистеїну, грає істотну роль в процесі регенерації тканин. Таурин сприяє поліпшенню енергетичних процесів, стимулює репаративні процеси при дистрофічних захворюваннях, нормалізує процеси, порушення яких супроводжуються значною зміною метаболізму тканин ока. Гіпромелоза має високу в'язкість, є протектором епітелію рогівки, покращує стабільність слізної плівки, усуває всі основні симптоми сухості і втоми очей, збільшує тривалість контакту декспантенола і таурину з рогівкою. Гіпромелоза сприяє відновленню, стабільності і відтворення оптичних характеристик слізної плівки. Впливає на репаративні і регенеративні процеси, стимулює відновлення пошкоджених тканин. Виявляє протизапальні та протисвербіжну властивості. Стимулює регенерацію слизової оболонки ока, нормалізує клітинний метаболізм, прискорює мітоз і збільшує міцність колагенових волокон. Сприяє покращенню енергетичних процесів, стімудірует репаративні процеси при дистрофічних захворюваннях, нормалізує процеси, порушення яких супроводжується значною зміною метаболізму тканин ока. Сприяє відновленню, стабільності і відтворення оптичних характеристик слізної плівки. Зволожує і зберігає фізіологічні властивості слизової оболонки ока при недостатності слізної рідини завдяки формулі, що забезпечує швидкий початок дії і тривалий ефект. Усуває симптоми «сухості і втоми» очей внаслідок тривалої роботи за комп'ютером, водінні автомобіля, роботі з дрібним текстом, при алергії, в гарячих, сухих кліматичних умовах, при прийомі деяких ліків, вітамінів. Видаляє алергени зі слизової оболонки ока. Сприяє більш швидкій евакуації виділень при запальних захворюваннях ока і покращує застосування місцевих лікарських засобів.

Форма випуску та упаковка

По 10 мл у флаконі поліетиленовому, закупореному крапельницею поліетиленовою і кришкою поліетиленовою гвинтовий з контролем розкриття.

Лікарська форма

Краплі.

Особливі умови

Засіб офтальмологічне «Візілотон» призначене для індивідуального застосування. Не застосовувати засіб при наявності алергії на будь-який з компонентів. При сильному почервонінні, запаленні і болю в очах слід звернутися до лікаря-офтальмолога.

Склад

1 мл містить: - декспантенол 20 мг; - таурин 5 мг. Допоміжні речовини: натрію хлорид, калію хлорид, гідроксипропілметилцелюлоза, динатрію едетат, бензалконію хлорид, вода для ін'єкцій.

Свідчення

- для стимулювання репаративних і регенеративних процесів слизової оболонки ока і рогівки; - в якості підтримуючого засобу при лікуванні інфекцій переднього відділу ока бактеріального, вірусного та грибкового походження; - для попередження прогресування помутніння кришталика при катаракті; - в складі комплексного лікування дистрофічних захворювань ока; - в складі комплексного лікування аденовірусної кон'юнктивіту; - для зменшення проявів синдрому сухого ока; - з профілактичною метою як засіб для щоденного зволоження слизової оболонки ока для збереження її захисних фізіологічних властивостей; - з профілактичною метою при користуванні контактними лінзами; - з профілактичною метою при постійному перебуванні за комп'ютером, читанні, водінні автомобіля; - для зменшення свербежу та відчуття дискомфорту в очах (при подразненні вітром, при палінні); - з профілактичною метою для зволоження слизової оболонки ока при роботі в шкідливих умовах, при поганому освітленні, а також при зменшенні вироблення слізної рідини з віком; - для полегшення стану хворого при алергічних кон'юнктивітах; - для полегшення стану хворого після офтальмологічних хірургічних втручань; - в складі комплексного лікування всіх видів кератитів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не вживати препарат одночасно з іншими офтальмологічними засобами або препаратами. При проведенні додаткової місцевої терапії інтервал між застосуванням засобу офтальмологічного «Візілотон» та інших препаратів повинен становити не менше 5 хв (Засіб офтальмологічне «Візілотон» слід застосовувати останнім).

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності. Термін придатності після відкриття флакона - 28 діб. Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

08004 08004