Вітапрост

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

483.50грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Вітапрост - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Вітапрост

Виробник

ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА»

Загальний опис

Препарат застосовують для лікування захворювань передміхурової залози. Екстракт передміхурової залози биків, що входить до складу супозиторіїв, чинить органотропну дію на передміхурову залозу (простатопротекторний ефект), протизапальну дію, зменшуючи набряк та лейкоцитарну інфільтрацію залози, поліпшує процеси мікроциркуляції та тромбоцитарно-судинний гемостаз, позитивно впливає на функціональну активність сперматозоїдів. Стимулює активність гуморальної ланки імунітету та деяких факторів резистентності організму, впливає на тонус м’язів сечового міхура, включаючи тонус детрузора.

Форма випуску та упаковка

По 5 супозиторіїв у контурній чарунковій упаковці. По 2 контурні чарункові упаковки у пачці з картону.

Лікарська форма

Супозиторії ректальні. Основні фізико-хімічні властивості: супозиторії від світло-жовтого з зеленуватим відтінком до зеленого з жовтуватим відтінком кольору.

Фармакологічна дія

Препарати, що застосовуються в урології. Код АТС G04В Х.

Фармокинетика

Компоненти препарату ефективно всмоктуються з прямої кишки. Екстракт передміхурової залози биків розщеплюється клітинними протеазами до амінокислот, не кумулюється. Екстракт передміхурової залози биків та його метаболіти екскретуються з сечею.

Особливі умови

З обережністю призначати при атеросклерозі, підвищеному ризику розвитку тромбоемболії. При тривалому застосуванні високих доз препарату необхідно контролювати час згортання крові. При лікуванні препаратом рекомендується проводити аналіз клінічних показників активності передміхурової залози (простатоспецифічний антиген). Препарат практично вільний від натрію та калію. Після застосування супозиторіїв слід ретельно вимити руки. Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат не застосовують жінкам. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Дані відсутні.

Склад

Діюча речовина: 1 супозиторій містить ліофілізованого з водного розчину екстракту передміхурової залози биків, отриманого шляхом екстракції, в перерахунку на пептиди не менше 0,0024 г; Допоміжні речовини: гліцин, полісорбат 80, олія насіння гарбуза, твердий жир.

Свідчення

- Хронічний простатит; - профілактика та лікування ускладнень після операцій на передміхуровій залозі.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, зокрема до білків великої рогатої худоби.

Способи застосування

Супозиторій звільняють від упаковки та вводять глибоко у задній прохід. Застосовують по 1 супозиторію 1–2 рази на добу (уранці та ввечері) протягом 5–10 днів. Тривалість курсу визначається характером та тяжкістю захворювання, досягнутим терапевтичним ефектом, характером терапії (монотерапія або комплексне лікування). При необхідності курс можна повторити через 1–6 міс. Діти. Не застосовувати дітям.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат не застосовують жінкам.

Побічні дії

Алергічні реакції: свербіж, гіперемія шкіри, шкірні висипання; зміни у місці введення: відчуття печіння.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Лікарська взаємодія з препаратом ВІТАПРОСТ не вивчалася.

Передозування

Про випадки передозування супозиторіїв з екстрактом передміхурової залози биків не повідомлялося. При застосуванні високих доз препарату (понад 400 мг на добу протягом тривалого часу) можливі диспепсичні розлади, відчуття втоми, загальна слабкість, головний біль, креатинурія, підвищення активності креатинкінази, збільшення концентрації холестерину, тригліцеридів, зниження концентрації тироксину та трийодтироніну у сироватці крові, збільшення вмісту естрогенів та андрогенів у сечі. Специфічного антидоту немає. Лікування симптоматичне.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від дії світла при температурі від 2 до 8 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004