Віс-нол

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Віс-нол капс.0.12 г №100
Фармак
Ціна:

331.10грн.
немає в наявності
Віс-нол капс.0.12г №30
Віс-нол капс.0.12г №30
Фармак
Ціна:

 

Зверніть увагу!

Опис препарату Віс-нол - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Віс-нол

Виробник

Фармак ПАО

Країна походження

Україна

Загальний опис

Має гастропротекторну дію. У кислому середовищі шлунка вісмуту субцитрат колоїдний утворює на поверхні виразок і ерозій захисну плівку, що сприяє їх рубцюванню і захищає слизову оболонку від впливу шлункового соку. Препарат стимулює синтез простагландину Е2, збільшує утворення муцину і секрецію гідрокарбонату, призводить до накопичення епідермального фактора росту в зоні дефекту, знижує активність пепсину і пепсиногену.

Форма випуску та упаковка

По 10 капсул у блістері. По 3 або 10 блістерів, вкладених у пачку.

Лікарська форма

Капсули. Тверді желатинові капсули циліндричної форми № 1, корпус білого кольору, кришечка жовтого кольору. Вміст капсули - порошкоподібна гранульована суміш білого або білого зі злегка жовтуватим відтінком кольору, допускається запах аміаку.

Фармакологічна дія

Засоби для лікування пептичної виразки та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби. Вісмуту субцитрат. Код АТС А02В Х05.

Фармокинетика

Вісмуту субцитрат колоїдний практично не всмоктується у шлунково-кишковому тракті, лише незначна кількість активної речовини потрапляє у кров і екскретується із сечею, при цьому концентрація вісмуту у плазмі крові після закінчення лікування швидко знижується. Виводиться переважно з калом.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. При застосуванні препарату можливе забарвлення калу у чорний колір. У такому разі потрібно звернутися за консультацією до лікаря. Не слід приймати антацидні препарати та вживати молоко за півгодини до і півгодини після прийому препарату, оскільки наявний шлунковий сік потрібен для формування захисного шару. Тривале застосування сполук вісмуту не рекомендується через виникнення у рідкісних випадках енцефалопатії. При дотриманні рекомендованого режиму прийому препарату ризик виникнення цього побічного ефекту дуже малий. Однак протягом прийому Віс-Нолу® не рекомендується приймати інші препарати, що містять вісмут. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Не рекомендується. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Дані про негативний вплив Віс-Нолу® на швидкість реакції відсутні. Діти. Віс-Нол® застосовують дітям віком від 4 років.

Склад

Діюча речовина: bismuth subcitrate. 1 капсула містить вісмуту субцитрату колоїдного 499,8 мг у перерахуванні на Ві2О3 120 мг. Допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат.

Свідчення

- виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, у тому числі спричинені Helicobacter pylori (у складі схем антихелікобактерної терапії); - хронічний гастрит і гастродуоденіт у фазі загострення, у тому числі спричинені Helicobacter pylori; - функціональна диспепсія, не пов'язана з органічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту; - ерозивно-виразкові ураження слизової оболонки шлунка та дванадцятипалої кишки, спричинені прийомом нестероїдних протизапальних препаратів; - синдром подразненого кишечнику, перебіг якого пов'язаний із симптомами діареї.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Тяжка ниркова недостатність.

Способи застосування

Приймають внутрішньо, запиваючи невеликою кількістю води.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Не рекомендується.

Побічні дії

З боку травного тракту: дуже часто (> 10 %) - випорожнення чорного кольору; нечасто - нудота, блювання, запор, діарея. З боку шкіри і підшкірної клітковини: нечасто (> 0,1 %, < 1 %) - висипання, свербіж. З боку імунної системи: частота невідома - анафілактична реакція.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Зменшує всмоктування тетрациклінів; одночасне застосування препаратів, що містять вісмут (вікалін, вікаїр), підвищує ризик надмірного збільшення концентрації вісмуту в крові.

Передозування

При частому прийомі великих доз препарату можливе передозування, що проявляється симптомами, характерними для оборотного порушення функції нирок (підвищення рівня вісмуту у плазмі крові). Лікування полягає у промиванні шлунка з наступним прийомом доз активованого вугілля та осмотичних проносних засобів. При розвитку тяжкої ниркової недостатності показаний гемодіаліз.

Особливі умови зберігання

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

Синоніми

ВІСМУТУ СУБЦИТРАТ*,БИСМЕКС,БИСТРАТ,ВЕНТРІСОЛ,ВІС-НОЛ®,ВИСМОЛ,ВІСМУТУ СУБЦИТРАТ КОЛОЇДНИЙ,ГАСТРО-НОРМ®,ДЕ-НОЛ,ДЕ-НОЛ®,ДЕНОЛУМ,МЕБИНОЛ,РАДЕНОЛ,ТРИБИМОЛ

08004 08004