Випросал

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Випросал В мазь 30г
 
Ціна:

134.81грн.
Випросал В мазь 50г
 
Ціна:

187.60грн.
Випросал В мазь туба 75г
 
Ціна:

251.40грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Випросал - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Випросал

Виробник

Таллинский фармацевтический завод АО Естонская Рес

Загальний опис

Основною діючою речовиною мазі є отрута гадюки звичайної (Venenum viperae berus), що містить фосфоліпазу, фосфодіестеразу, гіалуронідазу та інші активні речовини. Отрута гадюки містить також пептиди специфічної дії, які є причиною гемолізу, збільшують проникність капілярів, впливають на згортання крові. При місцевому застосуванні отрута гадюки має подразнювальну та болезаспокійливу дію. Інші діючі речовини мазі, подразнюючи чутливі нервові закінчення, чинять місцево- подразнювальну та болезаспокійливу дію. Крім болезаспокійливої дії камфори, саліцилова кислота та олія терпентинна мають також антисептичну дію, а саліцилова кислота ще й кератолітичну дію.

Форма випуску та упаковка

По 30 г у тубі алюмінієвій; по 1 тубі у картонній пачці.

Лікарська форма

Мазь. Основні фізико-хімічні властивості: мазь білого або білого зі злегка жовтуватим відтінком кольору з запахом камфори та олії терпентинної.

Фармакологічна дія

Засоби, що застосовують місцево при болю у суглобах та м'язах. Код АТС М02А Х10.

Фармокинетика

Мазь швидко всмоктується і через кілька хвилин виникає печіння, легка гіперемія шкіри та відчуття теплоти. Болезаспокійлива дія настає через 20-30 хвилин та триває 1,5-2 години.

Особливі умови

Мазь не можна наносити на ушкоджену шкіру. Щоб уникнути сильного подразнення, необхідно слідкувати, щоб мазь не потрапила в очі або на слизові оболонки. На місце нанесення мазі не можна накладати пов'язку, можна його тільки злегка прикрити. Мазь містить цетостеариловий спирт, який може спричинити місцеві шкірні реакції (у тому числі контактний дерматит). Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказано застосовувати у період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Склад

діючі речовини: отрута гадюки звичайної суха, камфора рацемічна, олія терпентинна, кислота саліцилова; 1 г мазі містить 0,05 МОД отрути гадюки звичайної сухої, 30 мг камфори рацемічної, 30 мг олії терпентинної, 10 мг кислоти саліцилової; допоміжні речовини: парафін білий м'який, спирт цетостеариловий, парафін, натрію цетостеарилсульфат, гліцерин, натрію хлорид, вода очищена.

Свідчення

Болезаспокійливий засіб для зовнішнього застосування при болю у суглобах та м'язах.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказано застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

При підвищеній чутливості шкіри до компонентів мазі при застосуванні можуть виникати свербіж, набряк або кропив'янка. Також можуть виникати алергічні реакції, включаючи контактний дерматит, висипання, почервоніння, печіння; головний біль, запаморочення; можливе виникнення судом, спричинене камфорою. У цьому випадку рекомендується припинити лікування та змити мазь зі шкіри. Зазначені симптоми минають після припинення лікування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не вивчалася. Хоча достатньо контрольовані випробування взаємодії не проводилися, не виключено, що надмірне місцеве застосування саліцилатів може збільшити ефект кумаринових антикоагулянтів та антитромбоцитарних препаратів. Якщо пацієнт отримує кумаринові антикоагулянти або антитромбоцитарні препарати, включаючи ацетилсаліцилову кислоту, необхідно проявляти обережність.

Передозування

При потраплянні на слизові оболонки та застосуванні занадто великих доз мазь спричиняє сильне подразнення. Неправильне застосування Випадкове проковтування мазі може спричинити гастроінтестинальні симптоми, такі як блювання та діарея. Лікування симптоматичне. При випадковому проковтуванні великих кількостей мазі можуть проявлятися симптоми гострого отруєння, такі як нудота, блювання, біль у животі, головний біль, запаморочення, відчуття жару/ почервоніння, судоми, респіраторна депресія та кома. У разі виникнення тяжких гастроінтестинальних або неврологічних симптомів отруєння потрібне спостереження і симптоматичне лікування. Не можна викликати блювання.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати при температурі не вище 25 °C. Не зберігати у холодильнику та морозильній камері. Зберігати в недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004