Віноксин

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

308.61грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Віноксин - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Віноксин

Виробник

Фарма Старт ТОВ

Загальний опис

Вінкамін виявляє селективний вазорегулюючий ефект на мозковий кровообіг, сприяючи адаптації мозкового кровообігу відповідно до метаболічних потреб мозку. Препарат поліпшує метаболізм мозку за рахунок посилення окиснення глюкози, збільшуючи тим самим вироблення енергії та сприяючи підвищенню загальної активності організму. Вінкамін збільшує постачання киснем нейронів, що знаходяться у стані гіпоксії. Препарат знижує та стабілізує периферичний опір судин головного мозку. Доведено, що вінкамін не чинить біологічної, гематологічної токсичності та побічної дії на нирки та печінку.

Форма випуску та упаковка

По 20 таблеток у блістері; по 1 або 3 блістери у пачці з картону.

Лікарська форма

Таблетки пролонгованої дії. Основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми, плоскоциліндричні, з фаскою, білого або майже білого кольору.

Фармакологічна дія

Периферичні вазодилататори. Код АТС C04A X07.

Фармокинетика

Швидко абсорбується з травного тракту, період напіввиведення - 60-90 хв, зв'язування з білками плазми - 64%. Вінкамін повністю метаболізується у печінці, лише 4-6% виводиться із сечею у незміненому вигляді.

Особливі умови

Не перевищувати рекомендовані дози. З обережністю застосовувати у хворих з інфарктом міокарда, захворюваннями серця або серцевою недостатністю. В таких випадках застосовуються малі початкові дози, проводиться клінічний нагляд і ЕКГ-моніторинг. Не застосовувати при подовженні інтервалу QT, тому що при цьому виникає ризик розвитку порушення ритму шлуночків. При довготривалому застосуванні вінкаміну слід контролювати функцію печінки. Препарат містить лактозу, тому його не слід призначати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Вінкамін може впливати на швидкість реакції при керуванні автомобілем або роботі з іншими механізмами. Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказано. Діти. Таблетки Віноксин МВ не рекомендується застосовувати дітям.

Склад

Діюча речовина: vincamine. 1 таблетка містить вінкаміну 30 мг. Допоміжні речовини: лактози моногідрат, гіпромелоза, коповідон, кремнію діоксид (колоїдний гідрофобний), кремнію діоксид колоїдний водний, магнію стеарат.

Свідчення

Для нормалізації та адаптації церебрального кровообігу відповідно до метаболічних потреб мозку: для покращання, регуляції і підтримання функцій головного мозку при таких станах: - погіршення пам'яті; - порушення концентрації уваги; - діабетична ангіопатія; - атеросклеротичне ураження судин головного мозку; - посттравматичні черепно-мозкові порушення; - після гострого порушення мозкового кровообігу; - церебральні порушення після ішемії мозку; - гіпертонічна енцефалопатія; - порушення слуху та зору судинного генезу; - порушення орієнтації у просторі і часі, емоційні порушення, що є наслідками різних психічних порушень.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Пухлини мозку (або хвороби, що спричинюють підвищення внутрішньочерепного тиску), судомні порушення, гострий інсульт, порушення серцевого ритму, тяжкі електролітні порушення (гіпокаліємія або гіпокальціємія).

Побічні дії

Психічні порушення: незначне підвищення психічної активності. З боку нервової системи: головний біль, запаморочення. З боку серцево-судинної системи: подовження інтервалу QT, тріпотіння-мерехтіння шлуночків (torsade des pointes). З боку травної системи: нудота, печія, діарея, запор, сухість у роті. З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк. З боку шкіри та підшкірної тканини: еритема, свербіж, алергічний дерматит, кропив'янка, папульозні висипання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Слід уникати супутнього застосування з лікарськими засобами, що можуть провокувати torsade des pointes. Якщо це зробити неможливо, рекомендується ретельний клінічний та ЕКГ-моніторинг. Взаємодії, характерні для vinca alkaloid. Квінупристин та дальфопристин є сильними інгібіторами цитохрому Р450 3А4 і можуть підвищувати концентрацію vinca alkaloid при їх сумісному застосуванні. Пацієнти повинні знаходитися під наглядом для виявлення побічних симптомів vinca alkaloid, і відповідно дозу вінкаміну слід скоригувати. Можливим механізмом взаємодії між ітраконазолом та vinca alkaloid є інгібіція цитохрому Р450 ітраконазолом. Ітраконазол може також інгібувати Р-глікопротеїновий насос, що є відповідальним за виведення vinca alkaloid. Тому при супутньому застосуванні ітраконазолу та вінкаміну пацієнти повинні знаходитися під ретельним наглядом.

Передозування

Не повідомлялося.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати у недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Категорія відпуску За рецептом.

08004 08004