Вінілін

Категорії
Фільтри
Фільтр
Діюча речовина
ВІНІЛІН (2)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

136грн.
немає в наявності
Винилин (Бальзам Шостаковского) 50г
Ціна:

 

Інструкція Вінілін

Виробник

Витамины ТД г.Умань

Загальний опис

Вінілін® (Бальзам Шостаковського) має протимікробну дію, сприяє очищенню ран, регенерації та епітелізації тканин.

Форма випуску та упаковка

По 100 г у банках або флаконах.

Лікарська форма

Рідина нашкірна. Основні фізико-хімічні властивості: густа, в'язка рідина від світло-жовтого до коричнево-жовтого кольору зі специфічним запахом. На повітрі не густіє і не висихає. Легко розчиняється у пропанолі і толуолі, практично не розчиняється у воді і спирті етиловому 96 %. Змішується у всіх співвідношеннях з етиловим ефіром, хлороформом, оліями і рідким парафіном.

Фармакологічна дія

Засоби для лікування ран та виразкових уражень. Код АТС D03A X.

Фармокинетика

Антисептична дія зумовлена здатністю препарату дегідратувати мікробні клітини, викликаючи коагуляцію білка і загибель мікробних клітин. У результаті відновлення відбувається заміщення вогнищ некрозу специфічною та/або сполучною (має найвищий потенціал регенерації) тканиною.

Особливі умови

Можна застосовуватиу вигляді 20 % олійного розчину, у тому числі у поєднанні з іншими сумісними з Вініліном® лікарськими засобами (мазями на вазеліновій та інших основах, пастами та кремами). Застосування у період вагітності або годування груддю. Інформація щодо застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутня, застосування препарату не рекомендується. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Відсутні дані про негативний вплив лікарського засобу на здатність керувати автотранспортом і обслуговувати рухомі механічні пристрої.

Склад

Діюча речовина: ефір полівінілбутиловий. 1 г Вініліну® (Бальзаму Шостаковського) містить 1 г ефіру полівінілбутилового.

Свідчення

При фурункулах, карбункулах, трофічних виразках, гнійних ранах, пораненнях м'яких тканин, опіках, обмороженнях, дерматитах та запальних захворюваннях шкіри.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість організму до лікарського засобу.

Способи застосування

Застосовують для змочування серветок і безпосереднього нанесення на уражену поверхню, в чистому вигляді або у вигляді 20 % розчину на персиковій чи інших рослинних оліях, а також у мазях. Частота застосування - 3-5 раз на добу. Курс лікування визначається лікарем індивідуально. Діти. Інформація щодо застосування препарату дітям відсутня, застосування препарату не рекомендується.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Інформація щодо застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутня, застосування препарату не рекомендується.

Побічні дії

Дуже рідко - індивідуальна підвищена чутливість до препарату: можливі алергічні реакції, в основному місцевого характеру.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не описана.

Передозування

Симптоми передозування не описані.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 5 років. В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004