Вікалін

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Вікалін таблетки №10
 
Ціна:

30грн.
Вікалін таблетки №10
 
Ціна:

205.60грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Вікалін - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Вікалін

Виробник

Монфарм ВАТ

Загальний опис

Препарат чинить комплексну дію. Вісмуту нітрат основний, натрію гідрокарбонат та магнію карбонат чинять антацидну та в'яжучу дію, кора крушини (хоч і в малій дозі) сприяє послаблювальному ефекту, рутин зменшує проникність капілярів, а кореневище аїру та келін забезпечують спазмолітичний ефект.

Форма випуску та упаковка

По 10 таблеток у стрипах або блістерах, № 20 (10х2) у стрипах або блістерах, № 100 (10х10) у стрипах або блістерах.

Лікарська форма

Таблетки. Таблетки світло-коричневого кольору з малопомітними вкрапленнями, з плоскою поверхнею, скошеними краями та рискою.

Фармакологічна дія

Засоби для лікування пептичної виразки та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби. Код АТС А02В Х.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. Під час лікування слід дотримуватися дієти. Під час лікування не слід вживати алкоголь. При лікуванні препаратом необхідно контролювати функцію нирок і концентрацію вісмуту в крові та сечі. Кал при прийомі таблеток має темно-зелений або чорний колір. Препарат рекомендується приймати за 2 години до або після застосування інших лікарських засобів. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності та годування груддю препарат не застосовують. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Будь-які випробування по вивченню впливу Вікаліну на здатність керувати транспортними засобами та іншими механізмами не проводились. Діти. Досвіду застосування Вікаліну дітям немає. Категорія відпуску. Без рецепта.

Склад

1 таблетка містить вісмуту нітрату основного 350 мг, магнію карбонату основного 400 мг, натрію гідрокарбонату 200 мг, кори крушини в порошку 25 мг, кореневища аїру в порошку 25 мг, рутину 5 мг, келіну 5 мг; допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк, кислота стеаринова.

Свідчення

У складі комплексної терапії функціональної диспепсії, гіперацидного гастриту, пептичної виразки шлунка та дванадцятипалої кишки.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виражені порушення функцій нирок. Гастрит зі зниженою секреторною функцією шлунка. Хронічні запальні процеси в кишечнику. Хронічні запальні процеси в жовчному міхурі. Шлунково-кишкові кровотечі. Гострі пропасні стани.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У період вагітності та годування груддю препарат не застосовують.

Побічні дії

З боку травного тракту: інколи спостерігається почастішання випорожнення, що припиняється при зменшенні дози; нудота, блювання. Кал під час застосування препарату набуває темно-зеленого або чорного кольору. З боку центральної нервової системи: головний біль. З боку системи крові та лімфатичної системи: гемоглобінемія. Загальні розлади: набряк ясен та повік, пігментація на язиці. Алергічні реакції: можливий розвиток алергічних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Під час лікування Вікаліном не слід приймати препарати, що містять вісмут, для запобігання ризику зростання вісмуту в крові. При застосуванні Вікаліну зменшується резорбтивна дія тетрациклінів, оскільки при взаємодії тетрациклінів з препаратами, що містять катіони магнію, утворюються комплекси, які погано всмоктуються. Не слід одночасно застосовувати з алкалоїдами, глікозидами, ферментними препаратами та антибіотиками. Препарат зменшує всмоктування похідних кумарину. Можливе зменшення всмоктування інших лікарських засобів, які застосовують разом з Вікаліном. Тому проміжок часу між прийомами препаратів повинен становити не менше 2 годин.

Передозування

Проявляється нудотою, блюванням, розвитком метгемоглобінемії, набряком повік, ясен. Лікування симптоматичне.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 5 років. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

08004 08004