Вібуркол

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Супозиторії ректальні (1)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

186.40грн.

Інструкція Вібуркол

Виробник

HEEL

Загальний опис

Комплексний гомеопатичний препарат.

Форма випуску та упаковка

По 12 (6 х 2) супозиторіїв у контурній упаковці з полівінілхлоридної/поліетиленової плівки, у картонній коробці.

Лікарська форма

Супозиторії. Супозиторії торпедоподібної форми, з гладкою поверхнею, від білого до жовто-білого кольору, зі злегка специфічним (незгірклим) запахом.

Фармакологічна дія

Комплексний гомеопатичний препарат. Препарат протизапальної, знеболювальної, седативної, дезінтоксикаційної, спазмолітичної дії, яка базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного і мінерального походження, які входять до складу препарату.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. При утримуванні симптомів чи погіршенні стану необхідно проконсультуватися з лікарем. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Питання про доцільність застосування препарату вагітним та жінкам, які годують груддю, вирішує лікар індивідуально з урахуванням користі/ризику. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Невідома. Діти. Препарат застосують для лікування дітей від 1 року.

Склад

Діючі речовини: 1 супозиторій 1,1 г містить: Atropa bella-donna D2 ? 1,1 мг, Calcium carbonicum Hahnemanni D8 ? 4,4 мг, Matricaria recutita D1 ? 1,1 мг, Plantago major D3 ? 1,1 мг, Pulsatilla pratensis D2 ? 2,2 мг, Solanum dulcamara D4 ? 1,1 мг; Допоміжні речовини: твердий жир.

Свідчення

Запальні процеси різної локалізації: ЛОР-органів, статевих органів у жінок; інфекційні захворювання (ГРВІ, гострі захворювання верхніх дихальних шляхів, інфекційно-запальні процеси внутрішніх органів), нервове збудження, стан судомної готовності.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, до ромашки лікарської або інших рослин родини складноцвітих.

Побічні дії

У дуже поодиноких випадках можливі алергічні реакції, включаючи шкірні висипання, свербіж.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Передозування

Не відзначалося.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Термін придатності визначає застосування препарату до останнього дня місяця. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C у недоступному для дітей місці.

08004 08004