Віаль Лайт

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Діюча речовина
ТЕТРИЗОЛІН (1)
Скинути
Фільтр
Сортування
Виаль краплі для очей 0,05% 10 мл
Фармак
Ціна:

84.60грн.

Інструкція Віаль Лайт

Виробник

Фармак ПАО

Загальний опис

Тетризолін при зовнішньому застосуванні стимулює альфа-адренорецептори симпатичної нервової системи, що викликає звуження судин зі зменшенням набряку тканин; зменшує печію, подразнення, свербіж, болючість і сльозотечу. Не впливає на розмір зіниці. Судинозвужувальна дія розвивається через декілька хвилин після закапування в око і триває до 4 годин.

Форма випуску та упаковка

По 10 мл у флаконі поліетиленовому, вкладеному в пачку.

Лікарська форма

Краплі очні. Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина, без запаху.

Фармакологічна дія

Протинабрякові і протиалергічні засоби. Симпатоміметики, що застосовують як протинабрякові засоби. Тетризолін. Код АТС S01G A02.

Фармокинетика

Тетризолін практично не всмоктується при місцевому застосуванні в терапевтичних дозах.

Особливі умови

Перед застосуванням крапель у дітей віком від 2 до 6 років необхідно проконсультуватися з лікарем. Якщо протягом 48 годин ознаки подразнення очей зберігаються, слід припинити застосування препарату. Контактні лінзи перед закапуванням слід зняти, враховуючи можливість зменшення їх прозорості. Дуже часте застосування препарату може викликати почервоніння очей. Хворим на тяжкі серцево-судинні захворювання (ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія, феохромоцитома) з порушенням обміну речовин (гіпертиреоз, цукровий діабет), а також хворим, які приймають інгібітори моноаміноксидази або інші препарати, що здатні підвищити артеріальний тиск, слід призначати препарат тільки в тих випадках, коли можлива користь переважає потенційний ризик. З обережністю застосовують препарат при вагітності і в період лактації, враховуючи незначну можливість розвитку загальних реакцій. Рідко після застосування препарату спостерігається розширення зіниці і виникає затуманення зору, яке може вплинути на здатність керувати автомобілем або механізмами.

Склад

1 мл очних крапель містить тетрагідрозоліну гідрохлориду (тетризолін) в перерахуванні на 100 % речовину 0,5 мг. Допоміжні речовини: бензалконію хлорид; натрію дигідрофосфат, дигідрат; натрію гідрофосфат, додекагідрат; натрію хлорид; динатрію едетат; вода для ін'єкцій.

Свідчення

Подразнення очей, свербіж, набряк і гіперемія кон'юнктиви, печія, сльозотеча, ін`єктованість склер, які зумовлені хімічними і фізичними факторами (пил, косметичні засоби, дим, плавання у хлорованій воді, дія яскравого світла, носіння контактних лінз). Алергічні кон'юнктивіти.

Протипоказання

Підвищена чутливість до тетризоліну та інших компонентів препарату. Глаукома, епідермально-ендотеліальна дистрофія рогівки. Дитячий вік до 2 років.

Способи застосування

Щоб відкрити флакон, необхідно загвинтити до упору кришку, при цьому шип на її внутрішньому боці повинен проштрикнути крапельницю флакона. Дорослим та дітям віком понад 6 років закапують по 1-2 краплі в кон`юнктивальний мішок ураженого ока 2 або 3 рази на добу. Безперервне застосування препаратау рекомендується не більше 4 днів.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

З обережністю застосовують препарат при вагітності і в період лактації, враховуючи незначну можливість розвитку загальних реакцій.

Побічні дії

Cистемної дії зазвичай не спостерігається. При тривалому використанні можуть виникати місцеві реакції у вигляді реактивної гіперемії, подразнення кон'юнктиви, нечіткості зображення, рідко - розширення зіниці. Можлива індивідуальна непереносимість препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Застосування Віалю® можливе в комбінації з іншими очними краплями, але не раніше, ніж через 15 хвилин після закапування препарату. Тетризолін несумісний з інгібіторами моноаміноксидази.

Передозування

При використанні препарату згідно з інструкцією передозування очних крапель неможливе. Ризик виникнення симптомів передозування, зумовлених загальносистемним всмоктуванням препарату, високий у дітей молодшого віку, особливо при проковтуванні крапель. Симптоми: розширення зіниці, нудота, тахікардія, аритмія, артеріальна гіпертензія, порушення дихальної функції і розумової активності. Надмірне всмоктування похідних імідазолу, які мають альфа-адреноміметичні властивості, може призвести до пригнічення центральної нервової системи, що супроводжується сонливістю, зниженням температури тіла, брадикардією. Лікування: При проковтуванні крапель призначають активоване вугілля, промивання шлунка, інгаляцію кисню, жарознижувальні і протисудомні засоби. Симптоматичне лікування. Специфічний антидот невідомий.

Особливі умови зберігання

Термін придатності - 2 роки. Відкритий флакон використати протягом 28 діб. Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 15 °С до 25 °С. Умови відпуску. Без рецепту.

08004 08004