Вестибо

За даним запитом не знайдено товарів.

Зверніть увагу!

Опис препарату Вестибо - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Вестібо - коротка інструкція із застосування

Запаморочення - це небезпечний симптом, при якому люди відчувають помилкове відчуття руху. З медичної точки зору запаморочення обґрунтовується порушеннями у внутрішньому вусі. Саме ця частина органу слуху відповідає за рівновагу. Якщо в цій частині у пацієнта спостерігаються будь-які порушення, виникають атипові запаморочення, нудота або блювота, багато фахівців рекомендують купити Вестібо.

Склад Вестібо включає головний діючий компонент - бетагістину дигідрохлорид, а також такі допоміжні елементи, як целюлоза, кремній, повідон і лактоза.

Показання до застосування Вестібо

  • Водянка всередині лабіринту внутрішнього слухового каналу.
  • Запаморочення, шум у вухах, зниження якості слуху, нудота, блювота.
  • В якості додаткового елемента у складі комплексної терапії при порушеннях вестибулярного характеру, енцефалопатії посттравматичного походження, судинних патологіях головного мозку.

Які можуть бути протипоказання до Вестібо?

Перш за все доцільність прийому Вестібо необхідно розглянути в тому випадку, якщо у пацієнта є індивідуальна непереносимість будь-якого з компонентів даного препарату. Якщо відзначаються алергічні реакції під час лікування, варто припинити його прийом і обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Також Вестібо протипоказаний при загостренні бронхіальної астми, виразковому ураженні шлунково-кишкового тракту, під час вагітності та періоду лактації.

Вестібо не рекомендується призначати в дитячому віці, так як у цій віковій групі не проводилося достатньо досліджень впливу бетагістину дигідрохлориду на організм.

Взаємодія з іншими препаратами

Так як Вестібо є похідною гістаміну, комплексна терапія цього лікарського засобу разом з антигістамінними препаратами протипоказана. Це обумовлено тим, що при такій взаємодії може спостерігатися зниження одного з цих засобів.

Вестібо можна приймати незалежно від прийому їжі. Найчастіше даний медпрепарат призначається для прийому під час їжі, запиваючи великою кількістю рідини.

Вестібо: спосіб застосування і дозування

Як приймати Вестібо, прописано в інструкції до препарату. Дозування діючої речовини повинно підбиратися індивідуально в кожному окремому випадку. Важливо в період лікування проводити регулярний контроль стану пацієнта. При необхідності дозування повинно бути відкориговано відповідно до клінічних показників.

  • Дорослі пацієнти. Препарат призначається по одній таблетці двічі на день. Препарат приймають під час прийому їжі, не розжовуючи і запиваючи достатньою кількістю рідини.
  • Літні люди. Дана вікова група за багатьма показниками є групою ризику. Отже, в кожному окремому випадку дозування повинно вибиратися, виходячи з особливостей організму, супутніх захворювань і лікарської взаємодії.
  • Пацієнти з нирковою недостатністю. Спеціальні дослідження не проводились. Отже, дозування у таких пацієнтів не потребує коригування.
  • Дитячий вік. Вестібо протипоказаний дітям у зв'язку з недостатністю даних у цій віковій групі.

В інтернет-аптеці apteka.com увазі покупців пропонується велика різноманітність медпрепаратів і товарів медичного призначення. Тут можна купити Вестібо в режимі онлайн. 

Інструкція Вестибо

Виробник

АКТАВИС

Країна походження

Болгарія

Загальний опис

Механізм дії бетагістину вивчений лише частково. Існує декілька достовірних гіпотез, які були підтверджені даними досліджень, проведених на тваринах та за участю людей. Вплив бетагістину на гістамінергічну систему. Встановлено, що бетагістин частково проявляє агоністичну активність щодо Н1-рецепторів, а також антагоністичну активність щодо Н3-рецепторів гістаміну в нервовій тканині та має незначну активність щодо Н2-рецепторів гістаміну. Бетагістин збільшує обмін та вивільнення гістаміну шляхом блокування пресинаптичних Н3-рецепторів та індукції процесу зниження кількості відповідних Н3-рецепторів. Бетагістин може збільшувати кровотік в кохлеарній зоні, а також у всьому головному мозку. Фармакологічні дослідження на тваринах продемонстрували покращення кровообігу в судинахstria vascularisвнутрішнього вуха, можливо, за рахунок розслаблення прекапілярних сфінктерів у системі мікроциркуляції внутрішнього вуха. Бетагістин також продемонстрував збільшення мозкового кровотоку в організмі людини. Бетагістин сприяє вестибулярній компенсації. Бетагістин прискорює відновлення вестибулярної функції після однобічної нейректомії у тварин, стимулюючи і сприяючи процесу центральної вестибулярної компенсації. Цей ефект характеризується посиленням регуляції обміну і вивільнення гістаміну та реалізується в результаті антагонізму H3-рецепторів. У людей під час лікування бетагістином також зменшувався час відновлення вестибулярної функції після нейректомії. Бетагістин змінює активність нейронів у вестибулярних ядрах. Було також встановлено, що бетагістин має дозозалежний інгібуючий вплив на генерацію пікових потенціалів у нейронах латеральних і медіальних вестибулярних ядер. Фармакодинамічні властивості бетагістину, як це було показано у тварин, можуть забезпечити позитивний терапевтичний ефект препарату в вестибулярній системі. Ефективність бетагістину була показана під час досліджень у пацієнтів з вестибулярним запамороченням та хворобою Меньєра, що було підтверджено зменшенням тяжкості та частоти нападів запаморочення.

Форма випуску та упаковка

Таблетки по 8 мг: по 10 таблеток у блістері, по 3 блістери у коробці; таблетки по 16 мг: по 10 таблеток у блістері, по 3 блістери у коробці; таблетки по 24 мг:по 10 таблеток у блістері, по 2 блістери у коробці; по 6 блістерів у коробці -для виробника Балканфарма-Дупниця АТ; по 15 таблеток у блістері, по 4 блістери у коробці -для виробника Каталент Німеччина Шорндорф ГмбХ, Німеччина.

Лікарська форма

Таблетки. Основні фізико-хімічні властивості: таблетки по 8 мг: циліндричні, плоскі, білі або майже білі таблетки, зі скошеними краями з двох сторін, на одній стороні - тиснення В8, зворотна сторона плоска;

Фармакологічна дія

Засоби для лікування вестибулярних порушень. Код АТX N07C A01

Фармокинетика

Всмоктування. При пероральному введенні бетагістин швидко і практично повністю всмоктується в усіх відділахшлунково-кишкового тракту. Після всмоктування препарат швидко і майже повністю метаболізується з утворенням метаболіту 2-піридилоцтової кислоти. Рівень концентрації бетагістину у плазмі крові дуже низький. Тому всі фармакокінетичні аналізи проводяться шляхом вимірювання концентрації метаболіту 2-піридилоцтової кислоти у плазмі і сечі. При прийомі препарату з їжею максимальна концентрація (Cmax) препарату нижча, ніж при прийомі натще. При цьому повне всмоктування бетагістину ідентичне в обох випадках, що вказує на те, що прийом їжі лише уповільнює процес всмоктування препарату. Розподіл. Відсоток бетагістину, що зв'язується з білками плазми крові, становить менше 5 %. Біотрансформація. Після всмоктування бетагістин швидко і майже повністю метаболізується в 2-піридилоцтову кислоту, яка не має фармакологічної активності (див. інформацію вище). Після прийому бетагістину всередину концентрація 2-піридилоцтової кислоти в плазмі крові (та в сечі) досягає свого максимуму через 1 годину після прийому препарату та зменшується з періодом напіввиведення близько 3,5 години. Виведення. 2-піридилоцтова кислота швидко виводиться з сечею. При прийомі препарату в дозі 8-48 мг близько 85 % початкової дози виявляється в сечі. Виведення бетагістину нирками або з калом є незначним. Лінійність. Швидкість відновлення залишається постійною при пероральному прийомі 8-48 мг препарату, що вказує на лінійність фармакокінетики бетагістину і дає можливість припустити, що задіяний метаболічний шлях є ненасичуваним.

Особливі умови

Під час лікування препаратом необхідно ретельно контролювати станпацієнтів з бронхіальною астмою та/або виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі. Препарат містить лактозу, тому його не застосовувати при спадковій непереносимості галактози, дефіциті лактази Лаппа або порушенні мальабсорбції глюкози-галактози. Застосування у період вагітності або годування груддю. Вагітність. Немає достатніх даних щодо застосування бетагістину вагітним жінкам. Результати досліджень на тваринах є недостатніми для оцінки впливу на перебіг вагітності, розвиток ембріона/плода, пологи та постнатальний розвиток. Потенційний ризик для людини невідомий.Бетагістин не слід застосовувати у період вагітності, за винятком випадків безперечної потреби. Період годування груддю Невідомо, чи проникає бетагістин у грудне молоко людини. Дослідження на тваринах щодо проникнення бетагістину в молоко не проводились. Користь від застосування препарату для матері слід співвідносити з перевагами годування груддю і потенційним ризиком для дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Бетагістин показаний для лікування синдрому Меньєра, що характеризується тріадою основних симптомів: запамороченням, зниженням слуху, шумом у вухах, - а також для симптоматичного лікування вестибулярного запаморочення. Обидва стани можуть негативно впливати на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами. За даними клінічних досліджень, що вивчали вплив препарату на здатність керувати автомобілем і працювати з іншими механізмами, бетагістин не впливав або мав несуттєвий вплив на цю здатність.

Склад

діюча речовина: betahistine; 1 таблетка містить бетагістину дигідрохлориду 8 мг або 16 мг, або 24 мг; допоміжні речовини: повідон, целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, кремнію діоксид колоїдний безводний, кросповідон, кислота стеаринова.

Свідчення

Хвороба і синдром Меньєра, які характеризуються трьома основними симптомами: - запамороченням, що іноді супроводжується нудотою і блюванням; - зниженням слуху (туговухістю); - шумом у вухах. Симптоматичне лікування вестибулярного запаморочення різного походження.Хвороба і синдром Меньєра, які характеризуються трьома основними симптомами: - запамороченням, що іноді супроводжується нудотою і блюванням; - зниженням слуху (туговухістю); - шумом у вухах. Симптоматичне лікування вестибулярного запаморочення різного походження.

Протипоказання

Підвищена чутливість до активної або до будь-якої з допоміжних речовин препарату. Феохромоцитома.

Способи застосування

Добова доза для дорослих становить 24-48 мг, рівномірно розподілена для прийому протягом доби. Таблетки по 8 мг - 1-2 таблетки, 3 рази на добу Таблетки по 16 мг - ?-1 таблетка, 3 рази на добу Таблетки по 24 мг - 1 таблетка, 2 рази на добу Дозу слід підбирати індивідуально, залежно від ефекту. Зменшення симптомів інколи спостерігається тільки після двох-трьох тижнів лікування. Найкращі результати інколи досягаються при прийомі препарату протягом кількох місяців. Існують дані про те, що призначення лікування на початку захворювання запобігає його прогресуванню і/або втраті слуху на пізніх стадіях. Літній вік Хоча на сьогодні дані клінічних досліджень щодо цієї групи пацієнтів обмежені, широкий досвід застосування препарату у післяреєстраційному періоді припускає, що корекція дози для цієї популяції пацієнтів не потрібна. Ниркова недостатність У цій групі пацієнтів спеціальні клінічні випробування не проводилися, але відповідно до досвіду післяреєстраційного застосування корекція дози не потрібна. Печінкова недостатність У цій групі пацієнтів спеціальні клінічні випробування не проводилися, але відповідно до досвіду післяреєстраційного застосування корекція дози не потрібна. Діти. У зв'язку з недостатністю даних щодо безпеки та ефективності застосування бетагістину, препарат не рекомендується призначати дітям (віком до 18 років).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Вагітність. Немає достатніх даних щодо застосування бетагістину вагітним жінкам. Результати досліджень на тваринах є недостатніми для оцінки впливу на перебіг вагітності, розвиток ембріона/плода, пологи та постнатальний розвиток. Потенційний ризик для людини невідомий.Бетагістин не слід застосовувати у період вагітності, за винятком випадків безперечної потреби. Період годування груддю Невідомо, чи проникає бетагістин у грудне молоко людини. Дослідження на тваринах щодо проникнення бетагістину в молоко не проводились. Користь від застосування препарату для матері слід співвідносити з перевагами годування груддю і потенційним ризиком для дитини.

Побічні дії

Нижчезазначені побічні реакції спостерігалися у пацієнтів з такою частотою: дуже часті (> 1/10), часті (від >1/100 до <1/10), нечасті (від >1/1000 до <1/100), поодинокі (від >1/10000 до <1/1000), рідкісні (<1/10000). З боку шлунково-кишкового тракту Часті: нудота та диспепсія. З боку нервової системи Часті: головний біль. Побічні реакції, частота яких невідома. З боку імунної системи Реакції гіперчутливості, наприклад анафілаксія. З боку шлунково-кишкового тракту Скарги на незначні розлади шлунка (блювання, гастроінтестинальний біль, здуття живота та метеоризм). Ці побічні ефекти зазвичай зникають при прийомі препарату з їжею або після зменшення дози. З боку шкіри і підшкірної клітковини Спостерігалися реакції гіперчутливості шкіри та підшкірної жирової клітковини, зокремаангіоневротичний набряк, висипання, свербіж і кропив'янка.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Дослідженняin vivo, направлені на вивчення взаємодії з іншими лікарськими засобами, не проводилися. З огляду на дані дослідженняin vitro не очікується пригнічення активності ферментів цитохрому P450in vivo. Дані, отримані в умовахin vitro, свідчать про пригнічення метаболізму бетагістину препаратами, що інгібують активність моноаміноксидази (МАО), у тому числі підтипу В МАО (наприклад селегіліном). Рекомендується дотримуватися обережності при одночасному застосуванні бетагістину та інгібіторів МАО (включаючи вибірково підтип В МАО). Оскільки бетагістин є аналогом гістаміну, взаємодія бетагістину з антигістамінними препаратами теоретично може вплинути на ефективність одного з цих препаратів.

Передозування

Відомо кілька випадків передозування препарату. У деяких пацієнтів спостерігалися легкі і помірні симптоми (нудота, сонливість, біль у животі) після прийому препарату в дозах до 640 мг. Серйозніші ускладнення (судоми, серцево-легеневі ускладнення) спостерігалися при навмисному прийомі підвищених доз бетагістину, особливо у поєднанні з передозуванням інших лікарських засобів. Лікування передозування Лікування передозування повинно включати стандартні підтримуючі заходи.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ?С. Зберігати у місцях, недоступних для дітей. Категорія відпуску. За рецептом.

Синоніми

< p>бетагістин, АВЕРТИД, АКУВЕР, БЕТАВЕР, Бетагіс, бетагістин, бетагістин ПФАЙЗЕР & reg;, бетагістин-КРЕДОФАРМ, бетагістин-ЛУГАЛ, бетагістин-МЕДОКЕМІ, бетагістин-ратіофарм, бетагістину дигідрохлорид, БЕТАНІЛ, БЕТАНОРМ, БЕТАСЕРК, БЕТАСЕРК®, ВАЗОСЕРК ДУО, ВАЗОСЕРК ФОРТ,ВАЗОСЕРК®,ВЕРГОСТИН,ВЕРИСИН-16,ВЕРИСИН-24,ВЕРИСИН-8,ВЕСТАГИСТИН,ВЕСТИБО,ВЕСТИНОРМ®,МАКСГИСТИН™,МИКРОЗЕР,НЕЙРОГИН,ТАГИСТА

08004 08004