Вессел Дуе Ф

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

1 159грн.
Ціна:

1 628.90грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Вессел Дуе Ф - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Вессел Дуе Ф

Виробник

Альфа Вассерманн

Загальний опис

Вессел Дуе Ф - це препарат сулодексиду, природної суміші глікозаміногліканів, виділених зі слизової оболонки кишечнику свиней, що складається з гепариноподібної фракції з молекулярною масою близько 8000 Да (80 %) та дерматан-сульфату (20 %). Сулодексиду притаманна антитромботична, антикоагуляційна, профібринолітична та ангіопротекторна дія. Антикоагуляційна дія сулодексиду зумовлена його спорідненістю з кофактором гепарину ІІ, який інгібує тромбін. Антитромботична дія сулодексиду опосередкована пригніченням Ха-активності, сприянням синтезу та секреції простацикліну (PGI2) та зменшенням рівня фібриногену в плазмі крові. Профібринолітична дія зумовлена підвищенням активності тканинного активатора плазміногену та зниженням активності його інгібітору. Ангіопротекторна дія пов'язана з відновленням структурної та функціональної цілісності клітин ендотелію та з нормалізацією щільності негативного заряду базальних мембран судин. Крім того, сулодексид нормалізує реологічні властивості крові за рахунок зменшення рівня тригліцеридів (що пов'язано з активацією ліпопротеїнліпази - ферменту, відповідального за гідроліз тригліцеридів). Ефективність препарату при діабетичній нефропатії визначається здатністю сулодексиду зменшувати товщину базальних мембран та вироблення міжклітинного матриксу за рахунок зниження проліферації клітин мезангіума.

Форма випуску та упаковка

По 2 мл (600 ЛО) розчину для ін'єкцій в ампулах темного скла; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки у картонній коробці.

Лікарська форма

Розчин для ін'єкцій. Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин жовтого кольору, вміщений в ампули темного скла.

Фармакологічна дія

Антитромботичні засоби. Сулодексид. Код АТС В01А В11.

Фармокинетика

Сулодексид абсорбується в тонкому кишечнику. 90 % від введеної дози сулодексиду акумулюється в ендотелії судин, де його концентрації у 20-30 разів перевищують концентрації в тканинах інших органів. Сулодексид метаболізується переважно печінкою, а виводиться переважно нирками. На відміну від нефракціонованого та низькомолекулярного гепарину, десульфатування, яке б призводило до зменшення антитромботичної дії та значного прискорення виведення сулодексиду, не відбувається. У дослідженнях розподілу сулодексиду було показано, що він виводиться нирками з періодом напіввиведення, який сягає 4 годин.

Особливі умови

Протягом курсу лікування препаратом слід періодично контролювати гемокоагуляційні параметри (визначення коагулограми). На початку і після завершення терапії слід визначати такі лабораторні параметри: активований частковий тромбопластиновий час, час кровотечі/час згортання та рівень антитромбіну ІІІ. При застосуванні препарату активований частковий тромбопластиновий час збільшується приблизно у 1,5 раза. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Якщо під час лікування препаратом спостерігається запаморочення, слід утриматися від керування транспортними засобами та роботи з механізмами. Застосування у період вагітності або годування груддю. Оскільки досвід застосування препарату у І триместрі вагітності відсутній, слід уникати призначення препарату жінкам у цей період, за винятком тих випадків, коли, на думку лікаря, очікувана користь лікування для матері перевищує можливий ризик для плода. Існує обмежений досвід застосування сулодексиду у ІІ та ІІІ триместрах вагітності для лікування судинних ускладнень, спричинених діабетом І і ІІ типу та пізнім токсикозом. У таких випадках сулодексид вводився щоденно внутрішньом'язово у дозі 600 ЛО на добу впродовж 10 днів, після чого призначався пероральний прийом препарату по 1 капсулі двічі на добу (500 ЛО/добу) впродовж 15-30 днів. У разі токсикозу цей режим лікування також можна поєднувати з традиційними методами лікування. Упродовж ІІ та ІІІ триместрів вагітності препарат слід застосовувати з обережністю, під ретельним наглядом лікаря. Досі невідомо, чи виділяється сулодексид або його метаболіти у грудне молоко людини. Тому, виходячи з міркувань безпеки, не рекомендується призначати препарат жінкам у період годування груддю. Діти. Існує обмежений досвід застосування препаратів сулодексиду при лікуванні діабетичної нефропатії та гломерулонефриту у підлітків віком 13-17 років. У таких випадках внутрішньом'язово вводили по 600 ЛО сулодексиду щоденно впродовж 15 днів, а потім призначали перорально по 1-2 капсули препарату двічі на добу (500-1000 ЛО/добу) упродовж 2 тижнів. Дані щодо ефективності та безпеки застосування препарату у дітей віком до 12 років відсутні. Несумісність. Оскільки сулодексид є полісахаридом зі слабкокислими властивостями, при введенні у вигляді екстемпоральної комбінації він може утворювати комплекси з іншими речовинами, що мають основні властивості. З сулодексидом несумісні наступні речовини, які широко використовуються для екстемпоральних комбінованих ін'єкцій: вітамін К, комплекс вітамінів групи В, гіалуронідаза, гідрокортизон, кальцію глюконат, четвертинні солі амонію, хлорамфенікол, тетрациклін та стрептоміцин.

Склад

Діюча речовина: 1 ампула (2 мл розчину) містить 600 ЛО (ліпопротеїнліпазних одиниць) сулодексиду. Допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін'єкцій.

Свідчення

- ангіопатії з підвищеним ризиком тромбозу, у т.ч. тромбоз після перенесеного гострого інфаркту міокарда; - цереброваскулярні захворювання: інсульт (гострий ішемічний інсульт і період ранньої реабілітації після перенесеного інсульту); - дисциркуляторна енцефалопатія, спричинена атеросклерозом, цукровим діабетом, артеріальною гіпертензією, та судинна деменція; - оклюзивні захворювання периферичних артерій як атеросклеротичного, так і діабетичного генезу; флебопатії та тромбоз глибоких вен; - мікроангіопатії (нефропатія, ретинопатія, нейропатія) та макроангіопатії (синдром діабетичної стопи, енцефалопатія, кардіопатія), зумовлені цукровим діабетом; - тромбофілія, антифосфоліпідний синдром; - гепариніндукована тромбоцитопенія.

Протипоказання

- гіперчутливість до діючої речовини, гепарину та гепариноподібних речовин, або до будь-яких інших компонентів препарату; - геморагічний діатез та захворювання, що супроводжуються зниженням згортання крові.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Оскільки досвід застосування препарату у І триместрі вагітності відсутній, слід уникати призначення препарату жінкам у цей період, за винятком тих випадків, коли, на думку лікаря, очікувана користь лікування для матері перевищує можливий ризик для плода. Існує обмежений досвід застосування сулодексиду у ІІ та ІІІ триместрах вагітності для лікування судинних ускладнень, спричинених діабетом І і ІІ типу та пізнім токсикозом. У таких випадках сулодексид вводився щоденно внутрішньом'язово у дозі 600 ЛО на добу впродовж 10 днів, після чого призначався пероральний прийом препарату по 1 капсулі двічі на добу (500 ЛО/добу) впродовж 15-30 днів. У разі токсикозу цей режим лікування також можна поєднувати з традиційними методами лікування. Упродовж ІІ та ІІІ триместрів вагітності препарат слід застосовувати з обережністю, під ретельним наглядом лікаря. Досі невідомо, чи виділяється сулодексид або його метаболіти у грудне молоко людини. Тому, виходячи з міркувань безпеки, не рекомендується призначати препарат жінкам у період годування груддю.

Побічні дії

Нижче наведена інформація про побічні реакції, які спостерігались у клінічних дослідженнях за участю 3258 пацієнтів при застосуванні стандартних доз та режимів лікування. Побічні реакції, пов'язані із застосуванням сулодексиду, класифіковані відповідно до класів системних органів та частоти. Для визначення частоти побічних реакцій використовується така термінологія: дуже поширені (? 1/10); поширені (від ? 1/100 до < 1/10); непоширені (від ? 1/1000 до < 1/100); рідко поширені (від ? 1/10000 до < 1/1000); дуже рідко поширені (< 1/10000). Розлади з боку нервової системи Непоширені: головний біль. Дуже рідко поширені: втрата свідомості. Розлади з боку органа слуху та внутрішнього вуха Поширені: запаморочення. Розлади з боку шлунково-кишкового тракту Поширені: біль у верхній частині черевної порожнини, діарея, гастралгія, нудота. Непоширені: відчуття дискомфорту в черевній порожнині, диспепсія, метеоризм, блювання. Дуже рідко поширені: шлункова кровотеча, периферичний набряк. Розлади з боку шкіри та підшкірних тканин Поширені: висипання. Непоширені: екзема, еритема, кропив'янка. Загальні розлади та реакції у місці введення Непоширені: біль у місці ін'єкції, гематома у місці ін'єкції. Під час постмаркетингових досліджень застосування сулодексиду додатково повідомлялось про наступні побічні реакції, частота розвитку яких не може бути встановлена на підставі наявних даних. Психіатричні розлади: дереалізація. Розлади з боку нервової системи: судоми, тремор. Розлади з боку органа зору: розлади зору. Розлади з боку серцевої системи: сильне серцебиття. Судинні розлади: припливи. Респіраторні, торакальні та медіастинальні розлади: кровохаркання. Розлади з боку шкіри та підшкірних тканин: свербіж, пурпура, генералізована еритема. Розлади з боку нирок та сечовивідних шляхів: стеноз шийки сечового міхура, дизурія. Загальні розлади та реакції у місці введення: біль у грудях, біль, відчуття печіння у місці ін'єкції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Оскільки сулодексид є гепариноподібною молекулою, при одночасному застосуванні він може сприяти зростанню антикоагуляційного ефекту гепарину та оральних антикоагулянтів. Інших клінічно значущих взаємодій препарату з лікарськими засобами не виявлено.

Передозування

Передозування препарату може призвести до розвитку геморагічних симптомів, таких як геморагічний діатез або кровотеча. У випадку кровотечі необхідно ввести 1 % розчин протаміну сульфату. Загалом при передозуванні слід відмінити застосування препарату і розпочати відповідну симптоматичну терапію.

Особливі умови зберігання

Термін придатності. 5 років. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати при температурі не вище 30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. За рецептом.

08004 08004