Вертігохеель

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

287.30грн.
Ціна:

466.70грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Вертігохеель - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Вертігохеель

Виробник

Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, Германия

Загальний опис

Препарат нормалізує стан мозкового кровообігу, має психотонізуючу, метаболічну (на центральну нервову систему), судинорозширювальну дії. Дія препарату базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження, що входять до складу препарату.

Форма випуску та упаковка

По 5 ампул по 1,1 мл у картонній коробці.

Лікарська форма

Розчин для ін'єкцій. Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин без запаху.

Фармакологічна дія

Комплексний гомеопатичний препарат. Фармакологічні властивості Препарат нормалізує стан мозкового кровообігу, має психотонізуючу, метаболічну (на центральну нервову систему), судинорозширювальну дії. Дія препарату базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження, що входять до складу препарату.

Особливі умови

При утримуванні симптомів або погіршенні стану необхідно проконсультуватися з лікарем. Застосування у період вагітності або годування груддю Не застосовують. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Про випадки впливу на здатність керувати транспортними засобами та використовувати механізми не повідомлялося і завдяки гомеопатичним розведенням, не очікується будь-яких впливів.

Склад

Діючі речовини: 1,1 мл розчину містять: Ambra grisea D5 ? 1,1 мг; Anamirta cocculus D3 ? 7,7 мг; Сonium maculatum D2 ? 1,1 мг; Petroleum rectificatum D7 ? 1,1 мг; Допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін'єкцій.

Свідчення

У комплексному лікуванні запаморочень неврогенного, судинного та травматичного походження, особливо при інсульті, струсі головного мозку, дисциркуляторній енцефалопатії, артеріальній гіпертензії, атеросклерозі судин головного мозку, хворобі Меньєра; при запамороченнях, у т. ч. тяжких затяжних, що виникають при подорожуванні (літаком, кораблем, автомобілем).

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Не застосовують.

Побічні дії

В осіб з індивідуальною непереносимістю можливі реакції гіперчутливості. В окремих випадках повідомлялося про тимчасові шкірні алергічні реакції. Застосування гомеопатичних лікарських препаратів може спричинити тимчасове погіршення стану (початкове загострення).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Випадки взаємодії невідомі. За призначенням лікаря препарат можна комбінувати з іншими лікарськими засобами та методами лікування.

Передозування

Не відзначалося.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 5 років. Термін придатності визначає застосування препарату до останнього дня місяця. Умови зберігання.Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці! НесумісністьПрепарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одній ємкості,окрім препаратів виробника Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ (Biologische Heilmittel Heel GmbH).

08004 08004