Вазопро

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Вазопро капсули по 500 мг №60
Фармак
Ціна:

479грн.
Ціна:

506.90грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Вазопро - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Вазопро

Виробник

Фармак ПАО

Загальний опис

Вазопро - структурний аналог бутиробетаїну - речовини, яка є попередником карнітину. Препарат, пригнічуючи активність бутиробетаїнгідроксилази, знижує біосинтез карнітину та транспорт довголанцюгових жирних кислот крізь мембрани клітин, перешкоджає накопиченню у клітинах активованих форм неокиснених жирних кислот - похідних ацилкарнітину А, таким чином попереджаючи їх несприятливу дію. Вазопро відновлює рівновагу процесів доставки кисню і його споживання у клітинах; попереджає порушення транспорту АТФ, одночасно з цим активує гліколіз, що відбувається без додаткового споживання кисню. У результаті зменшення концентрації карнітину посилено синтезується бутиробетаїн, якому притаманні судинорозширювальні властивості. Механізм дії Вазопро визначає широкий спектр його фармакологічних ефектів. Він підвищує працездатність, зменшує симптоми психічного і фізичного перенапруження. Препарат чинить виражену кардіопротекторну дію. При серцевій недостатності він поліпшує скорочувальну здатність міокарда, збільшує толерантність до фізичного навантаження. При стабільній стенокардії II і III функціонального класу підвищує фізичну працездатність хворих і зменшує частоту нападів стенокардії. При гострих і хронічних ішемічних порушеннях мозкового кровообігу Вазопро поліпшує циркуляцію крові в осередку ішемії, впливаючи на перерозподіл мозкового кровотоку на користь ішемізованої ділянки. Вазопро властива тонізуюча дія на ЦНС, він усуває функціональні порушення вегетативної нервової системи, у тому числі при абстинентному синдромі у хворих на хронічний алкоголізм. Препарат також має позитивний вплив на дистрофічно змінені судини сітківки і на клітинний імунітет.

Форма випуску та упаковка

По 5 мл в ампулі. По 5 ампул у блістері. По 2 блістери в картонній упаковці.

Лікарська форма

Розчин для ін'єкцій. Прозора безбарвна рідина.

Фармакологічна дія

Кардіологічні препарати. Код АТС С01Е В.

Фармокинетика

Біодоступність становить 100 %. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається одразу ж після введення. Період напіввиведення становить 3-6 годин.

Особливі умови

Препарат з обережністю застосовують при хронічних захворюваннях печінки та нирок. Через можливий розвиток стимулюючого ефекту рекомендується застосовувати Вазопро у першій половині дня. Вазопро не є препаратом першого ряду при гострому коронарному синдромі. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Немає даних щодо негативного впливу Вазопро на швидкість реакції. Несумісність. Невідома. Розчин Вазопро не слід змішувати в одному шприці з іншими препаратами. Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека застосування Вазопро під час вагітності не доведена, тому не слід призначати препарат вагітним жінкам. На період лікування Вазопро годування груддю слід припинити. Діти. Досвід застосування дітям відсутній.

Склад

Діюча речовина: мельдоній. 1 мл розчину містить мельдонію (метонату) 100 мг. Допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.

Свідчення

У складі комплексної терапії ішемічної хвороби серця (стенокардія, інфаркт міокарда, хронічна серцева недостатність) і дисгормональної кардіоміопатії; гострі та хронічні порушення кровопостачання мозку (мозкові інсульти та хронічна недостатність мозкового кровообігу); гемофтальм і крововиливи у сітківку різної етіології, тромбоз центральної вени сітківки та її гілок, ретинопатії різної етіології (діабетична, гіпертонічна); знижена працездатність, фізичне перевантаження; абстинентний синдром при хронічному алкоголізмі (у комбінації з специфічною терапією алкоголізму).

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Підвищений внутрішньочерепний тиск (при порушенні венозного відтоку, внутрішньочерепних пухлинах). Органічні ураження центральної нервової системи (ЦНС). Дитячий вік. Період вагітності та годування груддю.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Безпека застосування Вазопро під час вагітності не доведена, тому не слід призначати препарат вагітним жінкам. На період лікування Вазопро годування груддю слід припинити.

Побічні дії

З боку серцево-судинної системи: рідко - тахікардія, аритмія, зміни артеріального тиску. З боку системи кровотворення: еозинофілія. З боку центральної нервової системи: рідко - головний біль, запаморочення, психомоторні порушення, парестезії, тремор, збудження. З боку шлунково-кишкового тракту: рідко - діарея, нудота, блювання, біль у животі, диспепсичні явища, металевий присмак у роті, сухість у роті або гіперсалівація. Алергічні реакції: рідко - почервоніння та свербіж шкіри, кропив'янка, висипання, ангіоневротичний набряк; дуже рідко - анафілактичний шок. З боку дихальної системи: задишка, сухий кашель. Загальні порушення та реакції в місці введення: гіперемія, біль у місці введення. Інші: озноб, біль у грудях, слабкість, гіпертермія, підвищена пітливість.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Препарат можна комбінувати з антиангінальними засобами, антикоагулянтами та антиагрегантами, антиаритмічними засобами, серцевими глікозидами, діуретиками, бронхолітиками та іншими препаратами. Вазопро може потенціювати дію нітрогліцерину, ніфедипіну, адреноблокаторів, антигіпертензивних засобів і периферичних вазодилататорів.

Передозування

Немає повідомлень про випадки передозування Вазопро. Препарат малотоксичний. Можливі зниження артеріального тиску, головний біль, запаморочення, тахікардія, загальна слабкість. Лікування симптоматичне. У випадку тяжкого передозування необхідно контролювати функції печінки та нирок.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці. Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Зберігати в недоступному для дітей місці.

08004 08004