Вартнер

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

300.20грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Вартнер - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Вартнер

Виробник

Natumin Pharma AB

Форма випуску та упаковка

Туба 7 мл у картонній коробці

Лікарська форма

Гель

Фармакологічна дія

Гель застосовують при будь-яких грибкових ураженнях нігтів на руках і на ногах, при легкого та середнього ступеня ураження, незалежно від виду грибка-збудника. Також препарат рекомендується для догляду за нігтями, які підпадають під ризик розвитку грибкової інфекції. Це засіб особливо рекомендується тим, хто часто відвідує басейни, сауни, салони краси, боулінг-клуби, роллердроми, громадські лазні та інші місця, де високоймовірною контакт шкіри з грибком-збудником. За дпомогою цього засобу: покращує регенерація нігтя шляхом зволоження і догляду за нігтем. запобігається розвиток і поширення інфекції, а також зараження інших нігтів, створюючи неприємну середу для розвитку мікозу. попереджається появу грибкової інфекції. зміцнюються слабкі і ламкі нігті.

Склад

Вода, Гліцерин, 1-5 Пентандіоaл, Пропіленгліколь, Диметикон, Пег-40 Гідрований касторове масло, Карбомер, гідроксид натрію, екстракт полину

Свідчення

Гель застосовують при будь-яких грибкових ураженнях нігтів на руках і на ногах, при легкого та середнього ступеня ураження, незалежно від виду грибка-збудника. Також препарат рекомендується для догляду за нігтями, які підпадають під ризик розвитку грибкової інфекції. Це засіб особливо рекомендується тим, хто часто відвідує басейни, сауни, салони краси, боулінг-клуби, роллердроми, громадські лазні та інші місця, де високоймовірною контакт шкіри з грибком-збудником.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість окремих компонентів рецептури препарату. Не наносити на відкриті рани. Для використання в випадках, не передбачених інструкцією (наприклад, у дітей), необхідно проконсультуватися з лікарем.

Особливі умови зберігання

Зберігати в сухому недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С

08004 08004