Валідол

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Валидол таблетки 0.06г №6
 
Ціна:

10.60грн.
Валідол таблетки 0.06г №10
 
Ціна:

14.90грн.
Валідол-Дарниця таблетки 0.06г №10
Дарниця
Ціна:

20.30грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Валідол - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Валідол

Виробник

Дарница

Загальний опис

Валідол - складна речовина, що утворюється при розчиненні ментолу у ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти. При сублінгвальному прийомі дія препарату обумовлена ефектами ментолу та ефіру ізовалеріанової кислоти. Перший - подразнюючи чутливі нервові закінчення на слизовій оболонці ротової порожнини, чинить рефлекторну судинорозширювальну (у тому числі коронаророзширювальну) дію. Другий - стимулює у центральній нервовій системі утворення та вивільнення енкефалінів, ендорфінів, динорфінів і пептидів, що регулюють відчуття болю. У результаті застосування препарату покращується регіональний кровообіг, зменшується вираженість больових відчуттів. Препарат діє заспокійливо.

Форма випуску та упаковка

По 6 або по 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці; по 6 або 10 таблеток у контурних чарункових упаковках.

Лікарська форма

Таблетки. Таблетки білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, плоскоциліндричної форми, з рискою та фаскою, з характерним запахом ментолу. На поверхні таблеток допускаються сіруваті вкраплення та порошкоподібний наліт.

Фармакологічна дія

Різні комбіновані кардіологічні препарати. Код АТС C01E X.

Фармокинетика

Препарат швидко всмоктується у ротовій порожнині і вже через кілька хвилин досягає максимуму концентрації у системному кровотоці. Дія препарату при сублінгвальному застосуванні розвивається через 5 хвилин. Частково трансформується у печінці. Продукти трансформації виділяються з організму через кишечник з жовчею. Препарат у незміненому вигляді виділяється з організму із сечею та з повітрям, що видихає людина.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. У випадках, коли біль у ділянці серця не минає після прийому препарату, необхідно виключити гострий коронарний синдром. При застосуванні препарату у складі комбінованої терапії нападів стенокардії у випадку відсутності ефекту в перші 5 хвилин слід призначати нітрати. Препарат містить цукор, тому його з обережністю призначають пацієнтам, хворим на цукровий діабет. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. З обережністю, з урахуванням співвідношення користь/ризик, препарат застосовують для лікування вагітних і жінок, які годують груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. При застосуванні в терапевтичних дозах препарат не впливає на швидкість реакції при управлінні транспортом та іншими механізмами. Діти. Не застосовують дітям. Категорія відпуску. Без рецепта.

Склад

діюча речовина: 1 таблетка містить розчину ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової 60 мг; допоміжні речовини: цукор кристалічний, кальцію стеарат.

Свідчення

Функціональні кардіалгії ангіоневротичного характеру, нейроциркуляторна дистонія кардіального типу, легкі нетривалі напади стенокардії при ішемічній хворобі серця (у складі комбінованої терапії), неврози, істерія, морська та повітряна хвороба, нудота невротичного характеру.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, виражена артеріальна гіпотензія, дитячий вік.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

З обережністю, з урахуванням співвідношення користь/ризик, препарат застосовують для лікування вагітних і жінок, які годують груддю.

Побічні дії

При тривалому прийомі у поодиноких випадках можуть спостерігатися нудота, сльозотеча, запаморочення, дискомфорт у животі, реакції гіперчутливості до компонентів препарату (ангіоневротичний набряк, кропив'янка, свербіж, висипання).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Нітрати - одночасне застосування з нітратами зменшує головний біль, який виникає при застосуванні останніх. Седативні препарати - одночасне застосування підсилює дію седативних препаратів. Нейротропні препарати, які пригнічують центральну нервову систему - одночасне застосування сприяє кращому засинанню та міцнішому сну. Антигіпертензивні препарати - можливе потенціювання дії антигіпертензивних препаратів при одночасному їх застосуванні з Валідолом-Дарниця.

Передозування

Головний біль, нудота, збудження, порушення діяльності серця, зниження артеріального тиску, пригнічення центральної нервової системи, реакції гіперчутливості до компонентів препарату (ангіоневротичний набряк, кропив'янка, свербіж, висипання). Лікування. У випадку передозування слід відмінити препарат та провести симптоматичну терапію. Також рекомендується промивання шлунка.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Зберігати у недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі від 8 °С до 15 °С. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004